-

Economie

Heftig: Scheldpartij van Monique Westenberg uitgelekt

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Monique Westenberg, de (ex-)geliefde van de Nederlandse zanger André Hazes, staat momenteel in het middelpunt van de belangstelling vanwege een uitgelekte scheldpartij.

Hoewel ze altijd een beheerste indruk heeft gegeven in de media, lijkt het erop dat ze achter de schermen een andere kant heeft laten zien.

Yvonne Coldeweijer, die in het verleden persoonlijk contact had met Monique, heeft onlangs enkele verrassende onthullingen gedaan over haar.

Yvonne vertelt dat Monique zelfs een tijdje één van haar spionnen is geweest toen André aanpapte met Sarah van Soelen. Maar het meest opvallende is wel dat Yvonne zegt dat Monique een pittig taalgebruik heeft en flink kan schelden.

Hoewel Yvonne begrip had voor Monique in die tijd, begrijpt ze nu niet waarom Monique weer voor André heeft gekozen. Monique leek een sterke vrouw te zijn die zich niet liet intimideren door André, maar nu lijkt het erop dat ze hem weer in haar leven heeft gelaten om in de villa te kunnen blijven wonen.

Yvonne insinueert dat Monique Hazes alleen opnieuw heeft teruggehaald om in de villa te kunnen blijven wonen, en geeft aan dat ze haar niet meer herkent als de stoere vrouw die ze dacht te kennen. Ze moedigt Monique aan om haar eigen geld te verdienen en haar eigen villa te kopen, zodat ze niet langer afhankelijk is van André.

Hoewel het natuurlijk niet netjes is om te schelden, is het begrijpelijk dat Monique gefrustreerd is over de situatie.

Het is niet makkelijk om je partner te verliezen aan een ander en vervolgens te moeten toezien hoe hij met iemand anders verdergaat, zeker als dit gebeurt in de media. Het is dan ook begrijpelijk dat Monique emoties heeft en haar frustraties uit in scheldwoorden.

Aan de andere kant is het natuurlijk niet de bedoeling dat Monique mensen in haar omgeving lastigvalt met haar scheldkanonnades. Het is belangrijk om je emoties te uiten, maar het is ook belangrijk om dit op een gezonde manier te doen en anderen hier niet de dupe van te laten worden.

Het is dan ook begrijpelijk dat Yvonne teleurgesteld is in Monique en haar keuze om André weer in haar leven toe te laten.
Monique Westenberg

Het lijkt erop dat Monique nog steeds afhankelijk is van André en zijn financiële steun, en dit is natuurlijk niet de basis voor een gezonde relatie.

Het is belangrijk dat beide partijen in een relatie gelijkwaardig zijn en elkaar respecteren, en het lijkt erop dat dit momenteel niet het geval is bij Monique en André.

Het is te hopen dat Monique snel haar eigen weg kan vinden en niet langer afhankelijk is van André. Ze lijkt een sterke vrouw te zijn en het is belangrijk dat ze deze kracht gebruikt om haar eigen leven vorm te geven.

Hopelijk kan ze deze situatie achter zich laten en een gezonde toekomst tegemoet gaan.

Economie

Gordon bijt van zich af in ruzie om familiegraf: ´Mijn nichtje liegt!´

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Wat begon als een mediarel rondom het graf van Whitney Houston, is inmiddels geëscaleerd tot een pijnlijke familieruzie tussen Gordon en zijn nichtje Michella. De entertainer is woedend over de uitspraken die zij deed in het weekblad Privé, waarin ze hem beschuldigde van het plaatsen van een gedenksteen op het familiegraf zonder overleg én kritiek uitte op de staat van het graf van zijn ouders. Volgens Gordon is er geen woord van waar.

“Ze liegt door alles heen”

Gordon reageert fel in Weekend op het interview van Michella. “Zij wil met níemand contact,” stelt hij. De geplaatste gedenksteen voor zijn zus Lydia, Michella’s moeder, zou volgens haar ongepast zijn omdat Lydia gecremeerd is en absoluut niet op het familiegraf wilde worden herdacht.

Gordon spreekt dat echter resoluut tegen: “De reden dat wij een gedenksteen op het graf van mijn ouders hebben geplaatst, is omdat wij als familie iets tastbaars wilden van mijn zusje, die altijd heeft gezegd dat ze bij mijn ouders begraven wilde worden. Dus Michella liegt! Ze liegt door alles heen.”

Geen plaats op de begrafenis

De zanger geeft aan dat het verdriet en de spanningen binnen de familie al veel langer sluimeren. Hij herinnert zich hoe hij bij Lydia’s begrafenis werd weggedrukt naar de achterste rij: “Wij mochten ook niet op Lydia’s begrafenis zijn hè. Wij zijn erheen gegaan en ze hebben ons op de láátste rij neergezet. Onze naam Heukeroth werd nergens genoemd, er was niet één foto van mijn ouders, van ons, niks. Alsof we nooit bestaan hebben.”

Impact van media-aandacht

Gordon is vooral boos dat Privé zijn nichtje een podium gaf om deze persoonlijke kwesties publiekelijk te delen. “Ik stuurde het artikel in de familie-app. Het is gewoon heel heftig,” vertelt hij. “Ze vergeten de impact van zo’n artikel. Hoe diep dat aankomt.” Hij vindt het “verschrikkelijk” dat zijn familie zo wordt neergezet.

Evert Santegoeds als lont in het kruitvat

De ruzie werd aangezwengeld door Privé-hoofdredacteur Evert Santegoeds, met wie Gordon al jarenlang overhoop ligt. Nadat Gordon grappend opmerkte iets te willen doen met het graf van Whitney Houston, besloot Evert een fotograaf op pad te sturen naar het graf van Gordons ouders. “Het is wrok en wraak van die engbek,” sneerde Gordon eerder. De aanval werd daarna voortgezet met Michella’s uitspraken in de volgende editie.

Emotionele breuk

De situatie laat zien hoe diep de scheuren binnen de familie Heukeroth zijn. Gordon lijkt oprecht gekwetst door de publieke aanval van zijn nichtje en de manier waarop hij zich buitengesloten voelt bij belangrijke familiegebeurtenissen. Ondanks het mediageweld toont hij zich vooral teleurgesteld: in de media, in zijn familie en in het feit dat een graf – bedoeld als plek van rust – nu symbool is geworden voor verdeeldheid.

Lees verder