Nieuwste
Net binnen: André Hazes met grote spoed opgenomen in het z!ekenhuis
Het zoontje van André Hazes en Monique Westenberg heeft een moeilijke dag achter de rug. De kleine Dré moest zijn keel- en neusamandelen laten verwijderen.

Een bezorgde Monique schrijft op Instagram: “Hij heeft zoveel p!jn.” Het is niet duidelijk of vader André ook in het z!ekenhuis aanwezig was.

Vandaag is de kleine André opgenomen in het z!ekenhuis om zijn keel- en neusamandelen te laten verwijderen. De kleine man had een loodzw*re dag. Dat laat Monique weten.

De blondine schrijft op haar Instagram Stories: “Hij heeft nu zoveel p!jn. Wat wil je het als ouders dan graag overnemen hé?”

Het zoontje van André en Monique onderging de 0peratie heel dapper en daarom kreeg hij een Dapperheidsdiploma. Op het diploma staat te lezen: “Uitgereikt aan André Hazes. Namens de d0kters en zusters.”

Monique en haar zoontje hebben zo al een moeilijk weekend achter de rug. Op Instagram deelde Monique dat ze afscheid moesten nemen van hun geliefde hond Bikkel.

Bij een filmpje waar ze de hond tot tranen toe geroerd aait, schreef ze: “Run free allerliefste vriendje.”

Monique vervolgde: “We gaan je zo vreselijk missen lieve Bikkel! Mijn hart is gebr0ken. Ons lieve bikkeltje, de hond van de hele familie. Nu ben je weer fijn bij Doenie en Omie.”

Ondertussen heerst er de grootste onduidelijkheid over de relatiestatus van André en Monique. Eerder lieten ze weten terug een setje te zijn.

Maar vrijwel tegelijk doken er geruchten op dat de zanger toch weer in oude gewoontes is vervallen. André zou gevallen zijn voor de charmes van een Spaanse schone met Colombiaanse roots.

Nadat Monique en André Hazes vorig jaar op vakantie waren geweest, leek het erop dat hun relatie definitief terug op de rails was. Later bleek het dan toch niet te werken.

Eerder nog had de zanger Monique zelfs nog ten huwelijk gevraagd. Monique was in de wolken, maar later spatte de droom toch uit elkaar.

André was gevallen als een blok voor Sarah van Soelen. Aanvankelijk leek dit een droomhuwelijk te worden, maar ook deze relatie zou niet lang stand houden.

De zanger kreeg te kampen met een zware burn-0ut en zegde al zijn concerten af. Zo bleef het een jaar lang windstil rond de zanger. André werd ondertussen opgevangen door zijn moeder Rachel Hazes.
.
Na zijn documentaire was er dan eindelijk zijn langverwachte comeback. Onlangs stond hij weer op het podium tijdens de concerten van Holland Zingt Hazes.