Nieuwste
Net binnen: Ellen ten Damme ook slachtoffer van roofdier Ali B
Nu beschuldigt ook Ellen ten Damme rapper Ali B van seksueel grensoverschrijdend gedrag, en dat in navolging van talrijke The Voice-deelnemers.
De zangeres legde inmiddels ook een verklaring af bij de politie. Dat doet ze naar eigen zeggen om de andere slachtoffers te steunen.
De verklaring gaat over een incident tijdens de opnames in Marokko van acht jaar geleden voor het programma Ali B en de Muziekkaravaan. Ali B nodigde Emma uit om mee te gaan naar Meknes om er inspiratie op te doen voor een nieuw nummer. Daar kwam uiteindelijk de song Dit is wie ik moest zijn uit voort.
Maatschappelijke urgentie
De zangeres vertelt in het programma De Geknipte Gast van BNNVara over haar ervaringen, maar vermeldt de naam Ali B niet expliciet. Özcan Akyol vroeg haar of zij de maatschappelijke noodzaak voelde om haar verhaal te delen. Emma antwoordt: “Ik weet nu eigenlijk niet wat ik moet zeggen, maar ik ga dat waarschijnlijk wel doen, ja. Om die vrouwen van The Voice te steunen.”
Ali B
Eerder bevestigde Emma al wel dat het wel degelijk over Ali B gaat. Een tijd terug vertelde ze in een podcast: “Er is een verhaal van mij dat helemaal geen geheim was en dat ik destijds ook heb verteld in mijn omgeving. Dat gaat over Ali B. Ik vind hem echt een lul. Hij spoort echt voor geen meter en daar heb ik dus ook een verhaal over.”
Boos
In Marokko is er dan schijnbaar iets ergs gebeurd. “Ik ben weken bezig geweest met: wat zal ik ermee doen? Ik was kwaad, als iemand vlak daarna doet alsof zijn neus bloedt, alsof het heel normaal is. Jij bent in de war en vraagt je af: wat moet ik hiermee? En hij doet alsof er niets aan de hand is. Hangt de popiejopie uit. Ik dacht: wat ben jij een… Je hebt totaal niet in de gaten waar je mee bezig bent. Ik heb er ook wel iets van gezegd.”