-

Algemeen

Sylvie Meis (46) deelt onverwacht prachtig babynieuws 👶🏼🥰

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Sylvie Meis heeft haar fans verrast met een bijzonder bericht op Instagram: er is een baby op komst! “Het is een jongen!” schrijft de glamourdiva enthousiast bij haar post. Maar voordat haar volgers massaal beginnen te speculeren over haar eigen zwangerschap, zorgt Sylvie direct voor opheldering: ze is zelf niet in verwachting. De baby die onderweg is, is die van haar goede vriendin Emi Arpa.

Een speciale babyshower

Afgelopen weekend vierde Sylvie samen met haar beste vriendin Emi een feestelijke babyshower. Het moment waarop het geslacht van de baby werd onthuld, deelde Sylvie uitgebreid met haar volgers op Instagram. “Wanneer je beste vriendin zwanger is en je erachter komt of het een jongen of meisje wordt,” schreef ze enthousiast. Kort daarna volgde de onthulling: “Dames en heren, het is een jongen!”

Het nieuws zorgde direct voor veel reacties van volgers en vrienden van Sylvie. De comments stroomden vol met felicitaties voor de aanstaande moeder en bewondering voor Sylvie’s vreugdevolle betrokkenheid bij de zwangerschap van haar vriendin.

Sylvie en haar liefdesleven: een mysterie?

Naast haar rol als liefdevolle vriendin en steunpilaar voor Emi, blijft Sylvie’s eigen liefdesleven een veelbesproken onderwerp. In 2023 werd ze gelinkt aan de Duitse miljonair Patrick Gruhn, een zakenman die weinig in de schijnwerpers staat. De twee verschenen slechts enkele keren samen in het openbaar, en Sylvie leek deze keer bewust te kiezen voor een relatie buiten de media-aandacht.

Toch gaan er geruchten dat de relatie mogelijk tot een einde is gekomen. Op Valentijnsdag deelde Sylvie een opvallend bericht op haar Instagram, waarin ze leek te benadrukken dat de dag niet alleen om romantische liefde draait: “Valentijnsdag hoeft niet alleen om koppels te draaien. Waarom zou je deze dag niet gebruiken om jezelf te vieren? De beste relatie is die met jezelf,” schreef ze bij een foto van zichzelf.

Deze boodschap werd door veel media opgevat als een teken dat Sylvie opnieuw single is. Hoewel er nog geen officiële bevestiging is van een breuk met Gruhn, voedt haar bericht de speculaties.

Een geschiedenis van roerige relaties

Sylvie heeft door de jaren heen haar portie liefdesverdriet gehad. Haar scheiding van Rafael van der Vaart in 2013 was groot nieuws in de Nederlandse en internationale media. De twee leken een droomkoppel, maar uiteindelijk gingen ze na tien jaar huwelijk uit elkaar. Daarna volgden verschillende relaties, waaronder met zakenman Charbel Aouad en kunstenaar Niclas Castello. Geen van deze relaties bleek echter stand te houden.

Met Gruhn leek Sylvie een nieuwe start te maken. In tegenstelling tot haar eerdere relaties, hield ze deze relatie grotendeels uit de publiciteit. Dit riep juist nog meer vragen op bij haar volgers en de media. Maar of ze nog samen zijn of niet, blijft voorlopig een mysterie.

Carrière en nieuwe plannen

Ondanks de speculaties over haar liefdesleven, blijft Sylvie volop in beweging op professioneel vlak. De voormalig presentatrice van Let’s Dance en Das Supertalent blijft een gewilde gast in de Duitse entertainmentindustrie. Ze wordt nog steeds regelmatig gevraagd voor modellenwerk, reclamecampagnes en televisieshows.

Daarnaast heeft Sylvie zich de afgelopen jaren ook steeds meer gericht op haar eigen ondernemingen. Haar lingerielijn en lifestyle-collecties doen het goed, en ze blijft actief als influencer en ondernemer. Haar Instagram-account, met miljoenen volgers, blijft een belangrijk platform voor haar om haar projecten en samenwerkingen te promoten.

Focus op familie en vriendschap

Naast haar carrière en zakelijke successen, lijkt Sylvie haar prioriteiten steeds meer te leggen bij haar familie en vrienden. Haar zoon Damián, die ze samen met Rafael van der Vaart kreeg, speelt een centrale rol in haar leven. De jongen woont grotendeels in Denemarken bij zijn vader, die daar met Estavana Polman en hun dochter leeft. Sylvie reist regelmatig op en neer om tijd met Damián door te brengen.

Daarnaast blijft ze hechte vriendschappen onderhouden met belangrijke mensen in haar leven, zoals haar goede vriendin Emi Arpa. De babyshower van Emi is daar een prachtig voorbeeld van. Sylvie straalde van geluk terwijl ze het bijzondere moment met haar vriendin deelde, en liet zien dat vriendschap voor haar minstens zo belangrijk is als liefde en carrière.

Wat brengt de toekomst voor Sylvie?

Hoewel haar liefdesleven altijd een hot topic zal blijven, lijkt Sylvie zich vooral te richten op de mooie momenten in haar leven. Met de geboorte van de baby van haar vriendin op komst, haar succesvolle carrière en haar liefde voor haar zoon Damián, heeft ze genoeg om dankbaar voor te zijn.

Wat betreft haar eigen liefdesleven blijft het speculeren. Zal Sylvie binnenkort bevestigen of ze nog samen is met Patrick Gruhn, of kiest ze ervoor om haar relatiestatus privé te houden? Eén ding is zeker: de wereld zal blijven volgen wat er zich afspeelt in het glamoureuze leven van Sylvie Meis.

Algemeen

Weerdiensten waarschuwen: ”Helse omstandigheden”

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Wie vanmorgen de gordijnen opendeed, kon het nauwelijks missen: op veel plekken in Nederland lag een dun wit laagje sneeuw. Voor sommigen leverde dat een bijna nostalgisch wintergevoel op, voor anderen vooral stress en zorgen. Inmiddels trekken er al uren winterse buien over het land met een mix van regen, natte sneeuw, hagel en zelfs onweer. Het KNMI heeft daarom code geel afgegeven voor het hele land. En wie denkt dat het ergste al achter de rug is, komt bedrogen uit: vooral vanavond en vannacht kan het nog flink verraderlijk worden.

Winter keert onverwacht hard terug

Het is eigenlijk best opvallend hoe snel het misgaat zodra er in Nederland een beetje sneeuw valt. Waar we jarenlang klaagden over zachte winters en vooral regen, laat de winter zich nu ineens van zijn grillige kant zien. De combinatie van sneeuw, gladheid en harde wind zorgt meteen voor problemen op grote schaal.

Op de wegen ging het op meerdere plekken al mis. Er zijn verschillende ongevallen gemeld en het verkeer ondervindt hinder door gladde rijbanen en verminderde zichtbaarheid. Ook het vliegverkeer kreeg een flinke klap te verwerken. Op Schiphol zijn meer dan honderd vluchten geschrapt, wat voor duizenden reizigers een chaotische start van de dag betekende.

Het KNMI stelde code geel in voor het hele land vanwege gladheid door sneeuwval en het bevriezen daarvan. De waarschuwing ging rond het middaguur in en geldt tot diep in de nacht. Dat betekent dat automobilisten, fietsers en voetgangers extra alert moeten blijven, ook als het even lijkt mee te vallen.

Winterse buien vanuit het noordwesten

De winterse buien trekken vanuit het noordwesten over het land en zorgen voor een zeer afwisselend weerbeeld. In de kustprovincies valt vooral regen, natte sneeuw en hagel. Af en toe breekt zelfs de zon door, wat het geheel een verraderlijk karakter geeft: natte wegen drogen niet echt op en kunnen bij een nieuwe bui direct weer spekglad worden.

In het binnenland, vooral in het oosten en zuidoosten, is de kans op sneeuw groter. In delen van Gelderland, Noord-Brabant en Limburg ligt inmiddels een sneeuwdek. Daar kan het plaatselijk gevaarlijk glad zijn, vooral op lokale wegen, fietspaden en bruggen.

Volgens de weerdiensten is het vandaag een echte “alles-in-één”-dag: regen, sneeuw, hagel en zelfs kans op onweer. Vooral die laatste factor maakt het weer extra onvoorspelbaar. Een korte maar felle winterse bui kan in enkele minuten de situatie compleet veranderen.

Koude temperaturen en snijdende wind

De temperaturen doen ook een duit in het zakje. Overdag schommelt het kwik tussen de 1 en 3 graden. In sommige delen van het land kan het iets warmer aanvoelen, tot zo’n 5 graden, maar bij een winterse bui zakt de temperatuur meteen weer terug.

Daarbij waait het flink. Aan de kust is de wind krachtig tot hard en dat zorgt voor een lage gevoelstemperatuur. Door de combinatie van kou en wind voelt het soms alsof het enkele graden vriest, zelfs als de thermometer net boven nul blijft steken. Vooral voor mensen die veel buiten moeten zijn, zoals fietsers en wandelaars, kan dat behoorlijk onaangenaam zijn.

Vanavond en vannacht: nieuwe sneeuw op komst

Alsof de dag nog niet onstuimig genoeg is, staat er vanavond en vannacht opnieuw winterweer op het programma. In de avonduren wordt het tijdelijk iets rustiger, maar die pauze is van korte duur. Zodra de temperatuur richting het vriespunt daalt, nemen de risico’s weer toe.

Later op de avond trekken nieuwe buien het land binnen. Deze bevatten opnieuw sneeuw en kunnen lokaal stevig uitpakken. Volgens de verwachtingen kan er, wanneer meerdere buien over dezelfde regio trekken, plaatselijk 5 tot zelfs 10 centimeter sneeuw vallen. Dat is tegenwoordig behoorlijk bijzonder in Nederland en kan voor flinke problemen zorgen.

Doordat de sneeuw vooral in de avond en nacht valt, is de kans groot dat het morgenochtend opnieuw glad is. Vooral in gebieden waar de sneeuw blijft liggen en licht bevriest, kan het verkeer daar direct last van krijgen.

Grote verschillen per regio

Niet overal in het land zijn de omstandigheden hetzelfde. Op de Wadden en langs de westkust blijft de temperatuur iets hoger, tussen de 1 en 3 graden. Daar valt vooral een mix van regen, natte sneeuw en hagel. Ook in deze regio’s is kans op onweer aanwezig, wat het weerbeeld extra onrustig maakt.

Verder landinwaarts neemt de kans op droge sneeuw toe. Vooral in het oosten en zuidoosten kan de sneeuw beter blijven liggen, wat lokaal voor een wit landschap zorgt. Dat levert mooie plaatjes op, maar maakt de situatie op de weg niet minder riskant.

Verkeer onder druk

Voor wie vandaag de weg op moet, is voorzichtigheid het sleutelwoord. Rijkswaterstaat roept weggebruikers via sociale media op om hun rijstijl aan te passen. Minder snelheid, meer afstand houden en extra alert zijn op gladde plekken is geen overbodige luxe.

Op het moment van schrijven zijn er al meerdere ongevallen gebeurd. Veel daarvan zijn het gevolg van verraderlijke gladheid, vooral op plekken waar sneeuw is blijven liggen of waar natte wegen plotseling zijn bevroren. Bruggen en viaducten vormen daarbij een extra risico.

Winterweer vraagt om aanpassing

Deze winterse dag laat opnieuw zien hoe kwetsbaar Nederland kan zijn bij sneeuw en ijs. Waar we jarenlang vooral te maken hadden met zachte winters, vraagt dit weerbeeld om een andere mindset. Even snel de deur uit zonder na te denken over kleding, schoeisel of reisplanning is vandaag geen goed idee.

Voor automobilisten betekent dat: winterbanden zijn geen overbodige luxe, voldoende ruitenwisservloeistof en een ijsvrij voertuig zijn essentieel. Voor fietsers en voetgangers geldt: wees extra voorzichtig, zeker op onverlichte of minder goed onderhouden paden.

Vooruitblik: alert blijven

Hoewel de winterse buien uiteindelijk zullen wegtrekken, is het duidelijk dat dit geen eendagsvlieg is. Ook de komende dagen kan het weer wisselvallig en winters blijven. Dat betekent dat alertheid nodig blijft, zeker in de ochtend- en avonduren wanneer de temperaturen rond het vriespunt schommelen.

De winter laat zich vandaag van zijn onstuimige kant zien. Voor sommigen levert dat prachtige winterse taferelen op, voor anderen vooral overlast en zorgen. Eén ding is zeker: voorzichtigheid en voorbereiding zijn vandaag en vannacht belangrijker dan ooit.

Lees verder