Algemeen
Zware ravage in huis van André Hazes: ´Je kan dit gewoon niet geloven´
André Hazes beleefde vanochtend een onverwachte verrassing toen hij na een paar uur van huis weer thuiskwam: zijn hond Robbie had het huis volledig overhoop gehaald, inclusief het slopen van de gordijnen.

Robbie niet graag alleen
De zanger, die vaak van huis is, deelt op zijn Instagram Stories hoe hij omgaat met zijn trouwe viervoeter. “Soms gaat hij naar een hondenhotel in de buurt, maar meestal heb ik een oppas in huis. Ik wil Robbie zo veel mogelijk bij mij thuis houden,” vertelt André openhartig.

Toch kan het niet altijd voorkomen worden dat Robbie alleen thuis is. Wanneer dat gebeurt, probeert André het risico op schade te beperken door het huis op te ruimen. Een bench vindt hij echter geen optie. “Ik heb er wel eentje staan, maar ik vind het zo zielig om hem daar in te doen. Al ben ik maar twee uur weg, dan zit ik twee uur met een rotgevoel,” aldus de zanger.

Een grote ravage
Toch mocht alle goede voorbereiding vandaag niet baten. Robbie besloot om het huis alsnog te verbouwen. “Het is weer zo ver,” zegt André lachend in een volgende video. Op de beelden is een grote ravage te zien, met een gordijn dat op de grond ligt. Terwijl André zijn hond aanspreekt op zijn “stoute” gedrag, kwispelt Robbie vrolijk verder.

“Je bent zó stout. Je bent echt heel stout. Wat heb jij gedaan?” vraagt André aan Robbie, terwijl hij de schade inspecteert. Vooral pijnlijk: het huis was nog maar net opnieuw ingericht. “En het is net allemaal nieuw. Hoe heb je dit gedaan?”

Volgers reageren
De video van Robbie’s streken zorgt voor veel reacties op sociale media. Fans van André vinden het vooral aandoenlijk, terwijl anderen hem adviseren om toch strenger op te treden. Eén ding is zeker: Robbie houdt André goed bezig en laat hem niet zomaar met rust!

Algemeen
Floortje Dessing getrffen door ernstige ziekte: ‘Al dagen niet gegeten en bonkende hoofdpijn’

Tv-maker Floortje Dessing (52) heeft tijdens opnames op Bali naar eigen zeggen een naar ’tropisch v!rus’ opgelopen. Ze heeft al dagenlang niet kunnen eten en kan alleen wat water binnenhouden.

Hoewel ze voor werk op het Indonesische eiland verblijft, hoopte
ze ook te kunnen ontspannen tijdens haar verblijf.

Het is voor het eerst in zeven jaar dat ze terug is op Bali, en
ze geniet van de veranderingen en kleine details, zoals een
bijzondere boom bij haar logeeradres. Helaas kan Dessing echter
niet echt genieten vanwege haar z!ekte.

Ze deelde haar situatie met haar 63.000 volgers op social media
en vertelde over het ‘n*sty tropisch v!rus’ dat haar al op de
tweede dag van haar reis te pakken had genomen.

Ze verblijft momenteel alleen maar binnen onder een muggennet en
heeft last van bonzende h00fdpijn.

Het is niet duidelijk welk v!rus ze precies heeft, maar het
heeft haar flink te pakken. Ze heeft al dagen niet kunnen eten en
houdt alleen water en paracetam0l binnen.

Ondanks haar tegenslag blijft Dessing nuchter en 0ptimistisch.
Ze zegt: “Dat is ook reizen… Maar even doorb!jten en we zijn er
vast weer.”

Haar volgers sturen haar beterschapswensen, wat haar enigszins
helpt om zich wat beter te voelen.

Het is niet de eerste keer dat Dessing wordt getr0ffen door een
typische reisaand0ening. In het verleden heeft ze al te maken gehad
met verschillende infect!es en aand0eningen tijdens haar reizen,
zoals schist0somiasis in Colombia, knokkelk00rts op Bali,
hondsd0lheid in Cambodja en tekenencefalitis in Zweden.

Ze heeft zelfs ooit beweerd dat ze werd aangev*llen door
duizenden wespen op een eiland in de Stille Oceaan.

Ondanks deze uitdagingen leveren haar reisavonturen
prijswinnende tv-programma’s op. Onlangs werd ze geëerd met de
Media Oeuvre Award voor haar jarenlange carrière vol ‘schitterende’
programma’s en mooie verhalen.

Ze won in 2016 de Gouden Televizier-Ring met haar programma
‘Floortje naar het einde van de wereld’.

Dessing wordt beschouwd als een ‘klasse apart’ door de jury,
bestaande uit AD-columnist Angela de Jong en Spreekbuis-uitgever
Richard Otto.
