Algemeen
Zware ravage in huis van André Hazes: ´Je kan dit gewoon niet geloven´
André Hazes beleefde vanochtend een onverwachte verrassing toen hij na een paar uur van huis weer thuiskwam: zijn hond Robbie had het huis volledig overhoop gehaald, inclusief het slopen van de gordijnen.

Robbie niet graag alleen
De zanger, die vaak van huis is, deelt op zijn Instagram Stories hoe hij omgaat met zijn trouwe viervoeter. “Soms gaat hij naar een hondenhotel in de buurt, maar meestal heb ik een oppas in huis. Ik wil Robbie zo veel mogelijk bij mij thuis houden,” vertelt André openhartig.

Toch kan het niet altijd voorkomen worden dat Robbie alleen thuis is. Wanneer dat gebeurt, probeert André het risico op schade te beperken door het huis op te ruimen. Een bench vindt hij echter geen optie. “Ik heb er wel eentje staan, maar ik vind het zo zielig om hem daar in te doen. Al ben ik maar twee uur weg, dan zit ik twee uur met een rotgevoel,” aldus de zanger.

Een grote ravage
Toch mocht alle goede voorbereiding vandaag niet baten. Robbie besloot om het huis alsnog te verbouwen. “Het is weer zo ver,” zegt André lachend in een volgende video. Op de beelden is een grote ravage te zien, met een gordijn dat op de grond ligt. Terwijl André zijn hond aanspreekt op zijn “stoute” gedrag, kwispelt Robbie vrolijk verder.

“Je bent zó stout. Je bent echt heel stout. Wat heb jij gedaan?” vraagt André aan Robbie, terwijl hij de schade inspecteert. Vooral pijnlijk: het huis was nog maar net opnieuw ingericht. “En het is net allemaal nieuw. Hoe heb je dit gedaan?”

Volgers reageren
De video van Robbie’s streken zorgt voor veel reacties op sociale media. Fans van André vinden het vooral aandoenlijk, terwijl anderen hem adviseren om toch strenger op te treden. Eén ding is zeker: Robbie houdt André goed bezig en laat hem niet zomaar met rust!

Algemeen
Mike Hansler breekt met mama Mo

Mike Hansler wil eindelijk uit huis: moeder Monique reageert verbaasd, kijkers smullen en de spanningen lopen verder op
De Hanslers zijn terug in hun vertrouwde Seefeld, maar dit keer hangt er een andere sfeer dan voorheen. Wat normaal een soepele terugkeer naar het Oostenrijkse bergdorp is, voelt nu als het begin van een nieuwe fase. Niet alleen voor de familie, maar vooral voor Mike. De realityster, die jarenlang onder één dak leefde met zijn dominante moeder Monique, heeft aangekondigd dat hij klaar is om op eigen benen te staan. En dat nieuws zorgt voor opgetrokken wenkbrauwen bij fans, volgers én bij Monique zelf.

Een “persalarmpje”: Mike Hansler wil uit huis
Het nieuws bereikte deze week Shownieuws, waar moeder Monique openhartig bevestigde dat haar zoon nadenkt over een eigen plek. Voor veel kijkers klinkt dat bijna onwerkelijk. Mike en Monique zijn in hun realityreeks zó hecht, zó verweven en zó afhankelijk van elkaar, dat het idee van een eigen woning bijna revolutionair voelt.
Toch geeft Monique toe dat het onvermijdelijk is:
“Hij wil dat ook graag. Ja, da’s logisch. Je moet niet eeuwig bij je ouders blijven zitten, toch? Da’s ook niet goed.”
De uitspraak klinkt verrassend nuchter voor iemand die haar zoon en voormalige schoondochter Denise constant corrigeerde, regisseerde en controleerde. Maar tegelijkertijd geeft ze toe dat Mike nog geen eigen woning heeft en dat er vooral “wordt gekeken”.
Die voorzichtigheid zegt genoeg: voor het eerst lijkt Mike een stap te nemen die hij zelf kiest — niet eentje die door Monique wordt bepaald.

De geruchten over een nieuwe vriendin: ontkennen is meestal bevestigen
Afgelopen week laaiden de geruchten op dat Mike een nieuwe liefde heeft. Volgens juicekanalen en bronnen in Spanje zou hij inmiddels smoorverliefd zijn op een Nederlandse vrouw die in het buitenland woont.
En wat zegt Monique? Precies wat iedereen verwachtte:
“Weetje, er wordt zoveel geschreven. Ze maken van een mug een olifant. Het is allemaal zo’n onzin.”
Maar fans weten inmiddels hoe
het werkt bij de Hanslers:
✔️ Als Monique iets ontkent…
✔️ Dan is het meestal exact waar.
Het patroon is inmiddels klassiek. Toen er geruchten kwamen dat de relatie tussen Mike en Denise stuk was, ontkende Monique wekenlang dat er iets speelde. Niet veel later bleek de breuk al maanden oud.
Toen kijkers vermoedden dat de Spaanse beachclub nauwelijks open was, stelde Monique dat alles “prima draaide”. In de zomer bleek het restaurant volgens bronnen nauwelijks actief te zijn geweest.
Kortom: de ontkenning over een nieuwe liefde voelt voor veel kijkers als de bevestiging dat Mike inderdaad iemand anders in zijn leven heeft. En misschien — heel misschien — verklaart dat wél waarom hij nu uit huis wil.

Monique vs. Denise: de spanningen lopen opnieuw op
Hoewel de breuk tussen Mike en Denise in de realityserie al pijnlijk genoeg was, blijkt het drama nog lang niet voorbij. Eline de Ruig, deskundige bij Shownieuws, heeft al langere tijd contact met zowel Monique als Denise en weet wat er achter de schermen speelt.
Ze doet alvast een voorspelling over aflevering twee van De Hanslers: Van de Piste naar de Playa:
“Het wordt er niet beter op. Mo ergert zich weer groen en geel aan Denise. Denise wordt wederom niet gespaard.”
Dat de irritaties hoog oplopen, was tijdens de eerste aflevering al duidelijk. Van kritiek op hoe Denise uien sneed tot commentaar op haar manier van praten: werkelijk alles werd door Monique bekritiseerd.
Het is een dynamiek die
kijkers verdeelt.
– De ene helft vindt het “fantastisch irritainment”.
– De andere helft vindt het “onprettig, grensoverschrijdend en
ongemakkelijk om te kijken”.
Maar wat je er ook van vindt, de realiteit is duidelijk: het levert kijkcijfers op.

De aantrekkingskracht van het drama: kijkcijfers gaan door het dak
Ondanks de stortvloed aan negatieve reacties online, blijkt de serie een schot in de roos voor SBS6. Waar duizenden mensen op X (voorheen Twitter) riepen dat ze “nooit zouden kijken”, zette heel Nederland alsnog de televisie aan.
Ruim 700.000 huishoudens stemden in op de eerste aflevering. Daarmee overtrof De Hanslers zelfs de verwachtingen van mediakenners.
Waarom kijken mensen dan toch?
1. De serie is pure guilty pleasure
Mensen kijken soms niet omdat
ze iets leuk vinden, maar omdat het zo ongemakkelijk is dat je tóch
wil weten hoe het verder gaat.
Zoals Johan Derksen al zei:
“Het is zó irritant dat je automatisch volgende week weer kijkt.”
2. Mike en Monique vormen een “onbedoeld duo”
Het moeder-zoon duo zorgt voor constante frictie, humor en ongemak. Het voelt soms alsof Monique de regie heeft over het hele gezin — en dat maakt het fascinerend om naar te kijken.
3. Denise wordt hét middelpunt van het verhaal
Hoewel zij inmiddels uit beeld is in het echte leven, blijft ze in de serie een belangrijk personage. En dat levert emotie op — zowel bij kijkers als bij Monique zelf.
Is het vertrek van Mike een keerpunt?
Het nieuws dat Mike uit huis wil, zou symbool kunnen staan voor een nieuwe levensfase:
-
Loskomen van moeder Monique
Iets waar kijkers al seizoenen om smeken. -
Ruimte voor een nieuwe relatie
Al ontkent Monique dit, maar het patroon is bekend. -
Meer zelfstandigheid voor Mike
Iets wat hij zelf al langer lijkt te willen, maar nooit durfde te doen.
Maar wie de Hanslers een beetje kent, weet dat geen enkel plan soepel verloopt. Het is bijna traditie dat elke verhuizing, elke relatie en elke keuze gepaard gaat met discussies, chaos en meningsverschillen.
De vraag is dan
ook:
Gaat Monique Mike écht
loslaten?
Of ziet ze hem alsnog weer opduiken in haar woonkamer zodra het
even tegenzit?
Conclusie: drama, verhuizen en een nieuw hoofdstuk voor de Hanslers
Het nieuwe seizoen van De Hanslers lijkt pas net begonnen, maar is nu al hét gespreksonderwerp in showbizzland. Het vertrek van Mike, de geruchten over een nieuwe vriendin, de oplopende spanningen met Denise en de steeds terugkerende controle van Monique vormen samen een cocktail die kijkers niet kunnen laten staan.
Het maakt niet uit hoe vaak mensen roepen dat ze het “nooit meer gaan kijken” — zodra de aftiteling start, zitten ze toch klaar voor de volgende aflevering.
Eén ding is in ieder geval
zeker:
Als Mike écht het nest verlaat, wordt dat waarschijnlijk de meest
besproken verhuizing van heel Nederland.