Algemeen
Grote paniek uitgebroken bij De Bevers: ´Dit is heel zorgwekkend´
Het is even flink schrikken geweest voor De Bevers, met Kees Stevens, de partner van John de Bever, die zich afgelopen donderdag weer niet lekker voelde. Dit is de tweede keer in korte tijd dat Kees last heeft van ernstige misselijkheid. Zijn gezondheid lijkt een zorg te zijn, vooral nu ze zich voorbereiden op hun grote kerstshow De Bevers Vieren Kerst in Ahoy.

Vorige Gezondheidsklachten tijdens Vlucht
Eind november werd Kees ook al onwel tijdens een vlucht naar
Nederland. Hij kreeg te maken met voedselvergiftiging tijdens een
lange vlucht van 10 uur. “Bang voor naalden, maar dit moest
gebeuren,” schreef hij op Instagram, waarin hij bedankte voor de
hulp van een verpleegster uit Heerenveen, een dokter uit Frankrijk,
en het KLM-personeel. Na de vlucht reisde Kees direct door naar Den
Bosch om uit te rusten.

Belangrijk Weekend voor De Bevers
Voor De Bevers is dit een belangrijk weekend. Ze staan op het punt
om De Bevers Vieren Kerst in Ahoy te presenteren, een show
die voor zowel John als Kees van groot belang is. Kees heeft
aangegeven dat dit ‘het mooiste’ is wat ze kunnen doen, en hij
benadrukt de magie van de gelegenheid. Het concert is niet alleen
een gelegenheid voor hen om hun muziek te delen, maar ook om samen
met gastartiesten een unieke show neer te zetten.

Gastartiesten in Ahoy
De show in Ahoy belooft een feestelijke en gevarieerde ervaring te
worden. Onder de gastartiesten bevinden zich onder andere Anita
Meyer, Patty Brard, en de familie Meiland. De Bevers hebben hun
fans beloofd een gevarieerd programma met een gezellig,
‘Oer-Hollands’ feest. Kees zelf is niet de zanger, maar zingt een
duet met Patty Brard en een medley met de familie Meiland, wat hij
als een hoogtepunt ziet.

Repetities voor de Grote Show
De voorbereidingen voor de show zijn in volle gang. John en Kees
hebben hard gerepeteerd om alles in goede banen te leiden. John
heeft aangegeven erg uit te kijken naar het duet met Anita Meyer,
wiens stem hij fantastisch vindt. Verder is hij enthousiast over de
gezelligheid en de sfeer van de show, waarin de artiesten samen een
feestelijke kerstavond zullen creëren.

Internationale Gastoptredens
Wat de kerstshow van De Bevers extra bijzonder maakt, is de
internationale twist. Bobbie Eakes, de Amerikaanse actrice die
jarenlang te zien was in de populaire soap The Bold and the
Beautiful, zal naar Rotterdam komen om een optreden te geven.
Kees is erg trots dat zij deel uitmaakt van hun kerstshow. Dit
brengt een extra glans aan de avond, die verder gevuld wordt met
muziek en dans.

Optreden van Hélène Hendriks en Johan
Derksen
De kerstshow heeft ook een aantal bekende Nederlandse gezichten.
Hélène Hendriks, die graag een keer mee wilde zingen, zal eenmalig
haar bijdrage leveren aan het concert. Daarnaast opent Johan
Derksen de feestavond, een goede vriend van John. Deze bijzondere
gasten maken de show nog unieker, met een combinatie van bekende
muziek en gezellige momenten.

Een Veelbelovende Kerstshow
Ondanks de gezondheidsproblemen van Kees blijft hij zich volledig
inzetten voor de show. Voor De Bevers is het geven van hun
kerstshow in Ahoy een droom die uitkomt. Ze hopen dat het een
magisch en gezellig feest wordt, niet alleen voor hen, maar ook
voor hun fans. De kerstshows van De Bevers beloven een spektakel
vol muziek, dans en plezier, met zowel nationale als internationale
sterren die de avond onvergetelijk maken.
Dit bericht op Instagram bekijken
Algemeen
Eindelijk duidelijkheid: DIT heeft Dorus Bauer Frans begin dit jaar aangedaan

Jarenlange familieruzie tussen Frans Bauer en broer Dorus krijgt onverwachte wending: “Ik hoop dat het goedkomt”
Al geruime tijd is duidelijk dat de relatie tussen Frans Bauer en zijn broer Dorus verre van soepel verloopt. Binnen de familie is er jarenlang spanning geweest, maar de werkelijke aanleiding bleef voor het grote publiek altijd onduidelijk. Nu Dorus voor het eerst openlijk terugblikt op die periode, wordt duidelijk welke woorden, vermoedens en misverstanden de broers zo ver uit elkaar dreven — én waarom hij nu voorzichtig hoopt op een verzoening.

De roddels die alles veranderden
Aan het begin van dit jaar doken ineens geruchten op over een vermeende affaire tussen Frans Bauer en zangeres Sieneke. Het verhaal verspreidde zich razendsnel en werd door sommige mensen zelfs voor waar aangenomen. Wat later pas duidelijk werd: een groot deel van die roddels was afkomstig uit de directe familiekring.
Het was namelijk Dorus zelf
die in gesprekken met anderen had geopperd dat hij Frans en Sieneke
in een kleedkamer gezien zou hebben. Volgens zijn woorden zouden
zij zich “vermoedelijk te amicaal” hebben gedragen.
Maar wat destijds misschien begon als een losse opmerking, werd al
snel opgeblazen tot een verhaal dat een eigen leven ging
leiden.
Voor Frans en zijn vrouw Mariska, die al decennialang een hecht stel vormen, kwam dit als een grote klap. Vooral omdat de roddels niet voortkwamen uit onbekende bronnen, maar uit de mond van een familielid. De impact daarvan was enorm.

Het gelekte telefoongesprek dat olie op het vuur gooide
De situatie werd nog ingewikkelder door een eerder voorval, een vijftien minuten durend telefoongesprek dat vorig jaar uitlekte. In dat gesprek sprak Dorus met Jan Baum, de voormalige partner van Sieneke. Volgens de transcriptie suggereerde Dorus daarin dat Mariska zou weten dat Frans ontrouw was.
Voor Mariska was dat een
schok. Zij reageerde destijds vol ongeloof:
“Ik weet niet wat die
twee hiermee willen bereiken. Als er iets zou spelen, was ik de
eerste die dat zou merken. Ik begrijp niet waarom Dorus hieraan
meedoet.”
Die uitspraak illustreerde de verwarring én de pijn die het gesprek veroorzaakte. Niet alleen werd de integriteit van Frans in twijfel getrokken, maar ook die van Mariska zelf — en dat door iemand uit hun eigen familie.

Dorus kijkt terug: “Ik heb daar veel spijt van”
Nu, maanden later, beseft Dorus dat zijn woorden verregaande gevolgen hebben gehad. Hij zegt zelf dat hij zich heeft laten meeslepen in emoties en frustraties, en dat hij nooit had verwacht dat zijn uitspraken zo’n impact zouden hebben op Frans en Mariska.
De aanleiding om eindelijk een stap naar zijn broer te zetten, kwam uit een heel andere hoek: het nieuws dat Frans en Mariska grootouders worden. Dat raakte Dorus diep, omdat hij zelf ook opa is en weet hoe bijzonder die rol is.
In een openhartig gesprek met
Story vertelt hij:
“Ik dacht: laat ik Frans
gewoon een bericht sturen om hem te feliciteren. Tot mijn
verrassing reageerde hij meteen, heel positief zelfs.”
Dat korte, oprechte contactmoment werd voor Dorus een teken dat er misschien toch ruimte is om de zware periode achter zich te laten.

Een voorzichtig nieuw begin?
De broers hebben jarenlang vooral contact gehad over één onderwerp: hun moeder. Zij woont in een verzorgingstehuis en beide zoons bezoeken haar regelmatig — alleen nooit tegelijk.
Toch ziet Dorus mogelijkheden
voor verandering:
“We zorgen allebei goed
voor onze moeder. Ze herkent ons gelukkig nog altijd. Nu komen we
nog apart, maar ik sluit niet uit dat dit in de toekomst anders kan
worden.”
De deur staat dus op een kier. Geen groot gebaar, geen directe verzoening, maar wel een eerste stap richting herstel.
Warm contact met de rest van de familie
Opvallend genoeg heeft Dorus altijd contact gehouden met de kinderen van Frans en Mariska. Dat contact is nooit verbroken. Hij spreekt hen regelmatig, volgt hun levens en wordt op de hoogte gehouden van belangrijke gebeurtenissen.
Zo wist Dorus al vóór de
officiële bekendmaking dat Jan, de op een na oudste zoon van Frans
en Mariska, samen met zijn vriendin Danique een baby
verwacht.
“Natuurlijk ga ik op
kraambezoek zodra de kleine er is,” zegt Dorus vol
overtuiging.
Dat hij door zijn neef wordt betrokken bij zulke belangrijke nieuwtjes, laat zien dat familiebanden niet volledig zijn doorgesneden — ze zijn alleen beschadigd, niet vernietigd.
Wat maakte deze familiebreuk zo pijnlijk?
De situatie tussen Frans en Dorus is een voorbeeld van hoe familieconflicten soms onverwachts en onbedoeld kunnen escaleren. Een losse uitspraak, een verkeerd geïnterpreteerde gebeurtenis, een gesprek dat uitlekt — het kan in korte tijd leiden tot een kloof die jaren duurt.
Daarbij komt dat Frans Bauer een van de meest geliefde artiesten van Nederland is. Media-aandacht is dan onvermijdelijk, en roddels verspreiden zich sneller dan ooit. Wat binnen een familie misschien een misverstand was, wordt buiten de deur meteen een verhaal, met een kop, inhoud en gevolgen.
De extra druk van publieke belangstelling maakte het voor beide mannen niet makkelijker.
Een nieuw hoofdstuk?
Of er werkelijk een volledige verzoening komt tussen de broers, durft niemand te voorspellen. Maar voor het eerst in lange tijd is er wél beweging. De aanleiding — de komst van een kleinkind — kan precies dat duwtje zijn dat nodig is om oude wonden langzaam te laten helen.
Dorus lijkt in elk geval bereid om verantwoordelijkheid te nemen voor zijn rol in het conflict. Hij benoemt zijn spijt, reikt de hand en laat weten dat de deur voor Frans altijd openstaat.
En Frans? Zijn warme en snelle reactie op Dorus’ berichtje suggereert dat ook hij openstaat voor meer contact — al zal het proces waarschijnlijk stap voor stap gaan.
Familie boven alles
Wie Frans Bauer al jaren volgt, weet dat zijn gezin altijd op de eerste plaats komt. Zijn liefde voor Mariska en hun vier zonen is zichtbaar en oprecht. Dat Dorus als oom een rol wil blijven spelen in het leven van zijn neefjes en toekomstige achterneefje of -nichtje, sluit aan bij datzelfde familiegevoel.
Misschien is dit precies het moment waarop de familie Bauer een nieuw hoofdstuk kan beginnen, met minder ruis en meer ruimte voor menselijkheid.