-

Algemeen

Strontzatte Tino Martin zingt voor 15.000 euro op Bruiloft, vergeet 5x namen van bruidspaar!

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Afgelopen vrijdag stond Tino Martin op het podium van Rotterdamse AHOY. Oorspronkelijk was het optreden gepland in de grote zaal, maar vanwege tegenvallende kaartverkoop werd alles verplaatst naar de kleinere zaal.

Dit resulteerde in teleurstelling voor mensen met dure tickets, die nu een plek kregen die ze eigenlijk niet wilden. Ondanks deze hapering waren de fans vastberaden om toch van de avond te genieten en lieten ze zich niet ontmoedigen.

Helaas bleek het optreden niet te voldoen aan hun verwachtingen. Verschillende bezoekers meldden dat Tino ‘zo zat als een aap’ op het podium stond en zelfs “ZIGGO LAAT JE HOREN” riep in AHOY, wat wellicht zijn gemoedstoestand onthulde.

Een ooggetuige beschreef de ervaring als “verschrikkelijk”, waarbij ze opmerkte dat Tino geen emotie toonde, met glazige ogen en slechts schreeuwend om het publiek aan te zetten tot meezingen.

Dit incident werpt opnieuw een schijnwerper op Tino Martin’s reputatie, vooral op het gebied van zijn optredens op bruiloften en feesten.

Er zijn talloze verhalen bekend over zijn vermeende dronkenschap en ongepast gedrag op dergelijke gelegenheden, maar dit verhaal lijkt nog een stap verder te gaan.

Een getuigenis van een getrouwd stel, gerapporteerd door Coldeweijer, onthulde een ontmoeting met Tino tijdens hun bruiloft.

Ze beschreven dat er nauwelijks tijd was voor een foto of een handdruk, terwijl Tino vooraf enorme eisen had gesteld, waaronder een eigen kleedkamer.

Echter, na het optreden liet hij de kleedkamer achter als een rommeltje. Het bruidspaar merkte op dat Tino herhaaldelijk vroeg naar hun namen, wat hij al vijf keer eerder had gevraagd, en zelfs met een beveiliger verscheen voor een publiek van slechts 80 mensen. Dit gedrag werd door hen als arrogant ervaren.

Deze incidenten werpen vragen op over de verantwoordelijkheid van bekende figuren zoals Tino Martin om zich respectvol te gedragen, vooral tijdens professionele optredens en belangrijke gelegenheden zoals bruiloften.

Het roept ook vragen op over de tolerantie van het publiek voor dergelijk gedrag en de mate waarin dit invloed heeft op het imago van de artiest.

Voor Tino Martin lijkt het hoog tijd om zijn gedrag te heroverwegen en zich bewust te worden van de impact ervan op zijn reputatie en relaties met fans en de branche.

 

Algemeen

Imiteerde Maxima de Amerikaanse president nou echt? De koningin geeft eindelijk opheldering

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Koningin Máxima reageert op ‘Trump-mondje’: “Ik zei gewoon ‘Thank you’”

Vorige week ging koningin Máxima massaal viraal na een kort moment tijdens de NAVO-top. Een opvallende mondbeweging zorgde voor een stortvloed aan reacties online. Vooral in buitenlandse media werd volop gespeculeerd: deed de koningin daar een imitatie van voormalig Amerikaans president Donald Trump? Vandaag komt Máxima zelf met een verhelderende reactie.

Zomerfotosessie met primeurs

Tijdens de jaarlijkse zomerfotosessie op landgoed De Horsten kwam het koninklijk gezin uitgebreid aan het woord. Daarbij was er bijzondere aandacht voor kroonprinses Amalia, die haar plannen bekendmaakte: ze gaat Nederlands recht studeren én zal betrokken worden bij Defensie. Een opvallende combinatie die past binnen haar voorbereiding op haar toekomstige rol.

Ook prinses Ariane, die onlangs achttien is geworden, gaf voor het eerst een interview. De jongste dochter van het koningspaar treedt daarmee in de voetsporen van haar zussen, die op jongvolwassen leeftijd vaker het woord nemen bij publieke momenten.

“Geen grap, geen imitatie”

Natuurlijk kwam tijdens het persmoment ook het ‘Trump-momentje’ ter sprake. De beelden, waarin Máxima haar lippen tuitte en even met haar tong bewoog, werden wereldwijd gedeeld. De timing – exact tijdens een fotomoment met Donald Trump – leidde tot talloze grappen en vergelijkingen op sociale media.

Sommige Amerikaanse media namen het minder luchtig op en vonden het gedrag ‘onprofessioneel’ of ‘respectloos’. Maar de koningin zelf laat daar nu geen twijfel meer over bestaan.

“Het was een totaal onschuldig moment,” zegt ze nuchter. “Ik zei ‘Thank you’ tegen iemand die me op dat moment hielp met mijn plaats of kleding. Het zag er op beeld misschien grappig uit, maar er zat niks achter.” Ze lacht erbij: “Er was geen enkele intentie om iemand te imiteren.”

Een luchtige reactie die wat haar betreft het hoofdstuk afsluit. De interpretaties, hoe creatief ook, blijken dus simpelweg gebaseerd op een ongelukkig geframed moment.

Willem-Alexander over Rutte: “Hij kan nu WhatsAppen”

Naast de opheldering van Máxima, zorgde koning Willem-Alexander voor een ander luchtig moment tijdens de persbijeenkomst. Hij gaf een klein inkijkje in de digitale vooruitgang van demissionair premier Mark Rutte.

Rutte stond jarenlang bekend om zijn simpele Nokia-telefoon en hield technologische ontwikkelingen liever op afstand. Maar volgens de koning is daar nu verandering in gekomen.

“Hij heeft eindelijk een smartphone. En hij gebruikt zelfs WhatsApp,” vertelde Willem-Alexander met een glimlach. “Dat is toch een mooie vooruitgang, zeker nu hij NAVO-chef wordt.”

Een ontspannen start van de zomer

De jaarlijkse fotosessie bood niet alleen ruimte voor nieuws en toelichtingen, maar ook voor een ontspannen sfeer tussen het koninklijke gezin en de media. Ondanks de recente virale ophef lijkt Máxima’s houding onveranderd: vriendelijk, helder en met humor.

Voor het koningspaar en hun dochters is het nu tijd voor een welverdiende zomervakantie. En wat het virale moment betreft? Dat kan na Máxima’s toelichting met gerust hart worden afgesloten.

Lees verder