-

Algemeen

Humberto Tan betrapt terwijl hij meerdere relaties tegelijkertijd onderhoudt

Humberto Tan heeft een druk leven, althans als we Yvonne Coldeweijer moeten geloven.

De ‘juicekoningin’ onthulde in januari van dit jaar dat Humberto betrokken zou zijn bij een buitenechtelijke affaire.

Als een ware journalist voerde Yvonne hoor- en wederhoor uit.

Ze had foto’s gezien waarop Humberto met een blonde vrouw te zien was in het vliegtuig naar Suriname.

Volgens Humberto klopte hier niets van. Echter, niet veel later maakte Tan bekend dat zijn 30-jarige relatie met Ineke voorbij was.

Volgens Yvonne was Humberto vanaf dat moment betrokken bij Elise, dezelfde blonde vrouw waarmee hij in het vliegtuig werd gespot.

Humberto heeft echter geweigerd de relatie officieel te bevestigen, ondanks herhaaldelijke smeekbedes van documentairemaakster Elise.

Op Instagram deelde Coldeweijer: “Volgens mijn informant hadden Hum en Elise al een relatie tijdens zijn huwelijk met Ineke.
Humberto

Het vreemdgaan heeft waarschijnlijk bijgedragen aan het uiteenvallen van het huwelijk.”

“Tot enkele weken geleden waren Elise en Hum nog steeds samen, maar ze maakten hun relatie nooit officieel bekend.”

Nu blijkt echter dat Elise het gevoel had dat er iets niet klopte en op onderzoek is uitgegaan.

En tot ieders verrassing ontdekte ze dat er nog een vrouw is die al jarenlang denkt dat ze een relatie heeft met Humberto.

Ook zij heeft aangedrongen op een officiële bekendmaking, maar kreeg smoesjes te horen.

En wat betreft Humberto? Elise heeft inmiddels de relatie met hem verbroken.

Of de andere vrouw nu zijn vriendin is, is vooralsnog niet bekend.

Algemeen

‘Nederland neemt afscheid van contant geld’

Afgelopen woensdag was een regelrechte nachtmerrie voor Nederlandse ING-klanten.

Internetbankieren functioneerde ruim 12 uur lang niet, en hoewel pinnen nog mogelijk was, waren de mogelijkheden beperkt.

Terwijl ING worstelde met deze technische storing, rijst de vraag of Nederland klaar is om afscheid te nemen van contant geld.

Het is een onderwerp dat al geruime tijd in discussie is.

De storing bij ING werd volgens het bedrijf veroorzaakt door miscommunicatie tussen interne systemen.

Hoewel de exacte oorzaak nog steeds niet duidelijk is, benadrukte ING dat er geen sprake was van een cyberaanval.

Dit incident werpt echter wel de vraag op of we te afhankelijk zijn geworden van digitale banksystemen.

Benno de Winter, een ICT-expert, adviseert om altijd wat contant geld in huis te hebben, omdat technologie kan falen.

Dit incident bij ING is daar een duidelijk voorbeeld van.

Bovendien lijken veel Nederlanders niet bereid om volledig afscheid te nemen van contant geld.

Volgens een onderzoek uitgevoerd door Hart van Nederland onder bijna 3.300 respondenten, wil slechts 13 procent van de ondervraagden dat contant geld uit onze samenleving verdwijnt.

Een overweldigende meerderheid van 87 procent is hier tegen.

Dit wijst erop dat contant geld nog steeds een belangrijke rol speelt in het dagelijks leven van veel Nederlanders en dat ze zich niet volledig willen overgeven aan digitale transacties.

De storing bij ING fungeert als een herinnering aan het belang van diversificatie in betaalmethoden en het behouden van de mogelijkheid om contant geld te gebruiken, zelfs in een steeds digitalere wereld.

Lees verder