-

Nieuwste

Ajacied Steven Berghuis haalt zwaar uit naar René van der Gijp

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Zondag keerde Steven Berghuis na zijn overstap van twee jaar geleden van Feyenoord naar Ajax terug in een vijandige Kuip. De Oranje-international vond dat de sfeer in het stadion best meeviel. Na afloop deed hij zijn verhaal bij ESPN.

Na het gelijkspel vertelde Berghuis: “De media hebben het lekker aangewakkerd in allerlei berichtgeving. Ik heb verstandige mensen gehoord, onze trainer en de trainer van Feyenoord bijvoorbeeld, maar ook hele domme.”

Vervolgens haalt hij zwaar uit naar onder andere René van der Gijp. “Allereerst René van der Gijp, ik begin met de domste. De dingen die hij over mij heeft gezegd. En dan het AD, met mij in Ajax-shirt schreeuwend op de cover. Het heeft wel impact gehad op mij en mijn familie. Ik denk dat media moeten nadenken voordat ze wat zeggen of schrijven. Mijn enige oma die nog leeft stuurde vlak voor de wedstrijd ook nog een bericht dat ze bezorgd is. Dit wordt gecreëerd door Van der Gijp en het AD. Maar ook bij Jinek, waar gezegd werd dat de Klassieker er een van leven en dood is. Waarom moet je die woorden gebruiken? Denk een beetje na.”