Nieuwste
Beelden: Dakloze man woont al zeven maanden in bushokje in Alkmaar
Op de Julianalaan in Alkmaar woont een dakloze man al minstens zeven maanden in een bushokje. Het enige wat hij bij zich heeft is een winkelkarretje met enkele schaarse bezittingen. Volgens buurtbewoners is het moeilijk om een gesprek met hem aan te knopen. Hij kijkt alleen maar droevig voor zich uit.
Een buurtbewoner getuigt dat de man geen hulp wil aanvaarden. Mensen uit de omgeving brengen hem wel spullen en eten.
En wat met mensen die op de bus willen stappen? “Hier rijden toevallig geen bussen langs”, onthult een buur. De dakloze houdt het bushokje overigens heel mooi schoon, zodat het geen smerige boel wordt. Zijn behoefte doet hij in de bosjes van het park. Een buur getuigt dat zelfs de politie en handhavers niet weten wat ze met de man aan moeten.
Hulpverleners laten weten dat ze toch blijven volhouden om een oplossing te vinden voor de schrijnende situatie van de man. Bekijk de reportage van De Telegraaf hieronder.