-

Nieuwste

Wesley Sneijder woedend na geruchten over affaire met Jaime Vaes

Wesley Sneijder

Wesley Sneijder op de media nadat sommige bronnen beweerden dat hij de reden was van de ruzie tussen Lil’ Kleine en Jaimie Vaes.

Ondertussen blijft het gissen over wat er echt gebeurde op die hotelkamer in Ibiza. Er was sprake van bloed, gescheurde kleding en een vernielde hotelkamer. Lil’ Kleine is zelfs even aangehouden. Later verklaarde het koppel dat er niets aan de hand was en dat er geen fysiek geweld aan te pas kwam.

De ene speculatie was al spectaculairder dan de andere. Op een bepaald ogenblik werd Wesley Sneijder met de vinger gewezen. De ex-voetballer kan er niet om lachen.

Lunch met Jaimie

Vorig jaar was de voetballer samen met Jaimie op een lunch in Ibiza. De twee zouden elkaar sindsdien nog altijd zien en dat was volgens sommige insiders de oorzaak van de ruzie met de rapper.

Wesley wil dit gerucht voor eens en voor altijd uit de wereld helpen. “Ik begrijp niet hoe ze zoiets kunnen zeggen! Aan de hand van die foto die vorig jaar van mij en Jaimie bij Coco Beach is gemaakt? Wat je niet op de foto ziet, is dat er nog twintig man aan die tafel zat. Het lijkt of we daar met z’n tweeën waren, maar dat was dus niet zo”, vertelt Wesley.

Niet mijn type

Lil’ Kleine was op dat moment niet aanwezig, maar hij wist wel wat Jaimie aan het doen was. Wesley benadrukt dat er nooit iets gebeurde en dat dit ook nooit zal gebeuren. Hij voegt eraan toe: “Ik zou überhaupt de laatste zijn die iets met Jaimie zou aangaan. Zij is totaal mijn type niet.”