Economie
Politie tikt ruit in om hondjes uit snikhete auto te redden.

De politie Lelystad moest dinsdag twee hondjes redden die in een snikhete auto waren achtergelaten. De eigenaars waren aan het shoppen.
De baasjes van de dieren waren aan het winkelen bij Batavia Stad. Ondertussen hadden ze hun hondjes gewoon in de auto laten zitten. De politie moest een ruit intikken om de dieren te bevrijden.
Onverantwoordelijk
De dierenambulance is niet te spreken over het voorval. Op Facebook schrijven ze: “Hoe onverantwoordelijk ben je dan? Iedereen weet toch dat het fataal kan aflopen voor jouw trouwe viervoeter!”
Volgens Suzan van de Waal van de dierenambulance is het niet de eerste keer dat dit gebeurt bij Batavia Stad. Ze onthulde: “Dan gaan de eigenaren winkelen en laten ze de honden achter in de auto. Dan denk ik: waarom nemen ze dan hun honden mee? Laat ze uit!”
Nadat het kenteken van de auto is omgeroepen in het winkelcentrum kwamen de eigenaren terug naar de parking. Dankzij het snelle ingrijpen hebben de hondjes gelukkig geen schade geleden.
