Economie
Woede over reactie Bridget Maasland: ‘Bord voor haar hoofd’.

Dinsdag zou André Hazes 69 jaar oud geworden zijn. Op de sociale media stonden André en Roxeanne Hazes even stil bij de geboortedag van hun vader. Ook Bridget Maasland liet een reactie achter, maar dat viel bij heel wat mensen niet in de smaak.
Roxeanne postte op haar Instagram een video uit de oude doos waarin ze haar vader enkele vragen stelt over hun vakantie. De zangeres schreef: “Van alle interviews die ik ooit heb gedaan, blijft dit de mooiste.”
Verkeerde keelgat
Het contact met Monique lijkt inmiddels weer uitstekend. De blondine schreef onder de video: “Zo fijn dat je deze beelden nog hebt …” Maar ook haar liefdesrivale laat van zich horen en dat vinden een aantal volgers niet zo fijn. Bridget Maasland reageerde met twee hartjes. De fans zijn niet te spreken over de reactie van de presentatrice. Iemand merkte op: “Goh, jij denkt bij jezelf Monique heeft weer contact met Rox, laat ik haar nu ook maar een reactie geven.” Nog een andere volger schreef: “Moet ook even laten blijken dat ze er nog is …”
Strijdbijl begraven
Voor deze bijzondere aangelegenheid werd even de strijdbijl tussen de verschillende Hazesjes begraven. Mama Rachel liet ook een hartje achter onder de video van haar dochter, met wie ze geen contact meer heeft. Daarover vertelde ze aan RTL Boulevard: “Nee. Dat is ook een verhaal, maar ik laat Rox daarmee in haar waarden. Ik wil er niet teveel over zeggen. Want misschien is het morgen weer goed en dan heb ik daar uitspraken over gedaan. Dat moet je niet willen als moeder.”
Economie
Kremlin insiders waarschuwen: ‘Poetin gaat door tot bittere eind’

Een toenemend aantal Kremlin ingewijden twijfelt acht weken na de inval in Oekraïne of dit wel een goede beslissing was. De groep insiders vreest dat dit nog decennialang catastrofale gevolgen zal hebben. Persbureau Bloomberg sprak met tien ingewijden, die uit vrees voor vergelding anoniem wensen te blijven.
Een aanzienlijk deel van de Russische elite blijft de oorlog steunen. Ze omarmen het discours van Poetin dat een conflict met het Westen onvermijdelijk is. Ook denken ze dat de Russische economie zich wel zal aanpassen aan de sancties.
Toch is er een groter wordende groep van insiders die vrezen dat de oorlog in Oekraïne zal leiden tot jarenlang isolement en de economie nog verder in het slop zal duwen. Meer nog: ze zijn bang dat de invasie een catastrofale fout was.
Tot bittere eind
Poetin is alsmaar meer afhankelijk van een kleine kring van hardliners. De insiders weten dat Poetin zal doorgaan tot het bittere eind. De Russische president zal nooit toegeven en op dit moment is er niet meteen een gevaar dat hij de macht zal verliezen.
Economie
Net binnen: Prinses Alexia moet verplicht in therapie

Koningin Máxima breekt een lans voor jongeren met mentale problemen. Ze is boegbeeld voor de stichting MindUs. Deze organisatie zag vorige week het levenslicht en het is hun doel om jongeren tussen de 12 en 27 jaar te helpen om hun mentale gezondheid op te krikken. Nu blijkt dat ook prinses Alexia in therapie moet.
Máxima is heel begaan met het thema. Ook in haar familie zijn er mentale problemen. In 2019 verloor ze haar jongste zus Inés, die na jarenlange depressies een einde maakte aan haar leven.
Nu wil de koningin dat er meer aandacht komt voor jongeren met mentale problemen. Zelf ging ze ook wel eens naar een therapeut. “Als je hulp nodig hebt en die is beschikbaar, moet je alles doen wat je kunt.” In het boek Amalia van Claudia de Breij kwam aan het licht dat ook de kroonprinses op therapie ging.
Maar nu blijkt dat ook prinses Alexia in therapie moet. Dat onthulde Máxima naar aanleiding van de lancering van de nieuwe stichting. “Geestelijke gezondheid is een prioriteit in onze familie.”
Economie
Net binnen: Toestand Gerard Joling nog verslechterd, overgebracht naar ander ziekenhuis

De gezondheidstoestand van Gerard Joling wil maar niet verbeteren. De zanger is ter observatie opgenomen in het ziekenhuis voor een longontsteking. Nu is hij overgebracht naar het VU MC.
Geer laat weten: “In Amstelveen konden ze niet veel uitrichten voor me en daarom is besloten me over te brengen. Ik lig nu op mijn kamer te wachten op wat er komen gaat.”
Hij heeft veel pijn vanwege vocht achter zijn longen. “Donderdagmiddag, zo is me verteld, gaan ze via mijn rug een drain naar binnen brengen. Die moet het vocht uit mijn long zien te krijgen. Lukt dat niet, dan zal ik vrijdag zelfs geopereerd moeten worden.”
Zware pijn
De zanger zegt dat het allemaal heel pittig en heftig is. “Ik ben er allemaal wel van geschrokken.” Geer blijft echter optimistisch. “Maar de pijn is niet normaal.”
-
Nieuwste6 maanden geleden
Beelden: Marco Borsato zoent Maan ongewenst vol op de mond
-
Nieuwste1 jaar geleden
LIVE: ‘Politie verijdelt tweede aanslag op Peter R. de Vries in ziekenhuis’
-
Nieuwste12 maanden geleden
Stuurde opdrachtgever aanslag deze twee spotters om liggende De Vries te filmen?
-
Nieuwste1 jaar geleden
Mensen verspreiden bizarre beelden waarop R. de Vries wordt achtervolgd
-
Nieuwste5 maanden geleden
Net binnen: Ook Linda de Mol vlucht het land uit
-
Nieuwste6 maanden geleden
Gordon ook slachtoffer van seksueel wangedrag bij The Voice
-
Nieuwste1 jaar geleden
Routekaart versoepelingen gelekt: wanneer gaat horeca weer open?
-
Nieuwste7 maanden geleden
Nederlandse dokter in Zuid-Afrika: ‘Omnicron zou weleens zegen kunnen zijn’