Connect with us

Economie

BREAKING: Dave Roelvink heeft zware crash met peperdure Lamborghini.

Dave Roelvink was in de nacht van maandag op dinsdag betrokken bij een zwaar verkeersongeluk. De dj en mediapersoonlijkheid reed een peperdure Lamborghini compleet in de prak bij de Stadhouderskade in Amsterdam.

Het was de eigenaar van het voertuig Mobicepp die de beelden van het zwaar toegetakelde voertuig op zijn Instagram postte.

Mobicepp schreef: “Da’s geen handel. Gelukkig dat er niks met jou is gebeurd, bro. Alles komt goed en alles gebeurt met een reden, materiaal is vervangbaar en een leven niet.”

 

Het lijkt er dus op dat Roelvink met de schrik vrij is gekomen. Uit de reacties op Instagram valt af te leiden dat Dave de auto geleend had van Mobicepp. Er wordt dan ook sterk getwijfeld aan de rijkunsten van de dj. Een volger schreef: “Die prutser. Dave Roelvink doet te stoer. Zo’n wagen moet je met verstand rijden, niet alleen maar planken.” Een andere social mediagebruiker merkt op: “Ik lieg niet. Hij heeft al wel is eerder een auto kapot gemaakt.”

Snelheidsduivel Dave

De precieze omstandigheden of de oorzaak van het ongeluk is nog niet bekend. Het is evenmin geweten of er alcohol in het spel was. In augustus 2018 werd Dave al eens in beschonken toestand klemgereden door de politie. Toen kwam hij in het vizier van de politieagenten toen hij aan 180 kilometer per uur over de A2 sjeesde. Uit een blaastest bleek dat hij toen 2,5 keer de toegelaten hoeveelheid alcohol op had.