Economie
Cilly Dartel deelt verschrikkelijk nieuws.

Cilly Dartel, die iedereen wel kent als presentatrice van Hart van Nederland, deelt verschrikkelijk nieuws. De vrouw kreeg voor de tweede keer de diagnose van longkanker.
Niet zo goed
Via Instagram laat ze echter weten dat het ditmaal nog ernstiger is dan de eerste keer. Ze onthulde: “Het zal jullie wellicht zijn opgevallen dat het de laatste maanden wat stil is op mijn social media. En aangezien ik steeds vaker de vraag krijg: Hoe gaat het met je?’ heb ik toch maar besloten er niet meer omheen te draaien en te vertellen dat het helaas niet zo goed gaat.”
Minder gunstig stadium
Cilly kreeg de diagnose in februari en ditmaal zit de ziekte in een minder gunstig stadium. De presentatrice legde uit op Instagram: “Een gecombineerde chemo-/immuuntherapie werd het advies. Het oorspronkelijke plan om me in het AvL in Amsterdam te laten behandelen, werd door het coronavirus in duigen gegooid. Er zat dus niets anders op dan om me hier in Florida over te geven aan de specialisten. En ook dat voelt inmiddels goed. De chemo/immuun behandeling volg ik nu al een paar maanden maar het is nog te vroeg om te zeggen of het aanslaat of niet.”
Hoofd niet laten hangen
Maar Cilly laat het hoofd niet hangen. De voormalig presentatrice vervolgt: “Ik ben in volle kracht de strijd aangegaan en zal dat blijven doen, maar ik moet wel bekennen dat het me niet altijd even makkelijk afgaat. Het is behoorlijk pittig allemaal. Gelukkig is mijn man en steun en toeverlaat, Jan bij me en dat is superfijn. Onze kinderen spreken we heel regelmatig en dat vergoedt een beetje het gemis van het elkaar niet kunnen zien. Ook is het heerlijk dat vrienden van all over the world af en toe via de app laten weten dat ze dichtbij zijn. Ik had graag wat vrolijkers gemeld, maar helaas is het even niet anders.”
