-

Algemeen

Chantal Janzen slaat moedermaffia van zich af: ´Dit moet je gezien hebben!´

Avatar foto

Gepubliceerd

op

De uitspraak “De was doen van de puber na ’n week uitwisseling” zorgde vrijdag voor een storm aan reacties van de zogeheten ‘moedermaffia’. Chantal Janzen kreeg kritiek, maar laat het er niet bij zitten en dient haar critici van repliek.

Kritiek op Instagram

Sommige volgers vonden dat haar zoon zelf zijn was had moeten doen. “Er zeggen ook meteen een paar van jullie: ‘Nee, dat moet hij zelf doen!’ Dat had hij ook echt wel gedaan, maar hij moest meteen door naar een optreden,” reageert Chantal in haar Instagram Story.

Het leven van een artiestenmoeder

Chantal legt uit dat haar zoon James direct vanuit de trein door moest naar een optreden. “Het leven van een artiest. En dit is het leven van een artiestenmoeder… Uhm, nou, ik vind het heerlijk.”

Volgens haar moeten ouders juist genieten van de kleine dingen die ze nog voor hun pubers kunnen doen. “Hoe fijn is het dat je nog iets voor je puber kunt doen? Want die pubers doen alles zelf en kunnen alles zelf. En ze hebben je heel vaak niet nodig. Ze willen je ook heel vaak niet bij dingen. Dus ik vind het heerlijk om de was van m’n puber te doen,” zegt Chantal kritisch. “Het is toch heerlijk om voor je kind te zorgen?!”

Verrassing in de waszak

Bij het openen van James’ tas ontdekte Chantal dat haar zoon alles keurig had ingepakt. “Ik moet zeggen: ‘Het zat allemaal keurig in een plastic zak’,” schrijft ze. Maar er zat nog een verrassing in: James had tijdens zijn reis een bijzondere aankoop gedaan. Naast de was trof Chantal een elpee aan met een opvallende afbeelding, waarover ze in haar Story grappend waarschuwt: “Niet schrikken!”

Spannende presentatieklus

Ondertussen had Chantal zelf ook een bewogen week. Festival der Liebe, het evenement dat zij samen met Jan Smit presenteerde, werd overschaduwd door een dreiging. Duitse media meldden dat terreurorganisatie IS het concert mogelijk als doelwit had. Ondanks de onrust ging het evenement door en spraken Chantal en Jan openlijk over de moed van de fans die toch aanwezig waren.

Algemeen

Enorme tegenvaller voor MAFS-koppel Femke en Olof: ‘Wat een drama!’

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Het nieuwe seizoen van Married at First Sight zit nog maar net in de beginfase, maar Olof en Femke stelen nu al de show. Na een goed verlopen bruiloft kijken de twee vol verwachting uit naar hun huwelijksreis. Alles lijkt erop te wijzen dat hun avontuur als pasgetrouwd stel in een romantische droomsetting zal voortgaan. Maar nog voordat hun vliegtuig is geland op de uiteindelijke bestemming, slaat het noodlot toe en wordt de start van hun reis op onverwachte wijze verstoord.

Een droomstart… tot de overstap

De aflevering waarin hun huwelijksreis centraal staat, begint zoals je dat hoopt bij een vers getrouwd koppel. Olof en Femke zijn enthousiast, hoopvol en vooral heel nieuwsgierig naar de bestemming die hen te wachten staat. Hun koffers zijn gepakt, hun glimlach is niet van hun gezicht te krijgen en de spanning is voelbaar in de lucht.

Wanneer ze te horen krijgen dat hun huwelijksreis hen naar Albanië zal brengen, springen hun ogen open van verrassing. Meer specifiek is de bestemming Vlorë: een charmante kustplaats vol zon, zee, bergen en de belofte van romantiek. Het lijkt de perfecte plek voor een eerste gezamenlijke hoofdstuk als man en vrouw.

Vlorë: strand, zon en… oponthoud?

De reis begint met een tussenlanding in Oostenrijk, wat op het eerste gezicht slechts een routine-overstap lijkt. Maar het blijkt al snel een onvoorziene hindernis te worden. Terwijl het vliegtuig naar Albanië zonder hen vertrekt, blijven Olof en Femke achter in het winterse Wenen. De spanning stijgt als duidelijk wordt dat hun aansluiting is gemist. De teleurstelling is voelbaar, niet alleen bij het koppel, maar ook bij de kijkers thuis die hopen op een vlekkeloze start van dit romantische avontuur.

Olof schakelt snel: van teleurstelling naar avontuur

Wat volgt, is een mooi moment van veerkracht en flexibiliteit. Waar sommige stellen misschien zouden klagen of in de stress zouden schieten, laat Olof zien wat een positieve mindset vermag. “Oh my god!” roept hij als eerste reactie, maar hij herpakt zich razendsnel. “Dan moet de knop om,” zegt hij strijdvaardig.

En die knop gaat inderdaad om. Olof en Femke besluiten er het beste van te maken. Ze draaien de tegenvaller om tot een bonusmoment: “Twee huwelijksreisjes in één!” grapt Olof met een twinkeling in zijn ogen. Zijn positieve energie is aanstekelijk en ook Femke laat zich meeslepen door zijn vrolijke instelling.

Een nacht in Wenen: onverwacht romantisch

De tussenstop in Wenen verandert langzaam maar zeker in een nieuw avontuur. Waar eerst sprake was van frustratie en vermoeidheid, zien we nu twee mensen die het beste uit de situatie proberen te halen. Ze lopen hand in hand door de stad, bewonderen de sfeervolle architectuur en genieten van elkaars gezelschap. Het romantische plaatje blijft intact, ook al is het decor iets anders dan gepland.

Voor de kijker is dit een belangrijk moment in de relatie tussen de twee. Waar de eerste indrukken tijdens de bruiloft vooral gingen over uiterlijke aantrekkingskracht en eerste zenuwen, krijgen we nu een inkijkje in hun karakter, hun flexibiliteit en hun vermogen om samen tegenslagen op te vangen.

De kracht van een tegenslag

Een onverwachte nacht in Wenen wordt daarmee niet alleen een extra hoofdstuk in hun reisverhaal, maar ook een symbolische test. Hoe gaat een kersvers koppel om met de eerste hobbels op de weg? In het geval van Olof en Femke lijkt het antwoord duidelijk: met humor, veerkracht en een flinke dosis relativeringsvermogen.

Het is precies dat aspect waar veel kijkers warm voor lopen. De reacties op sociale media zijn overwegend positief: men prijst de ontspannen houding van het stel, de manier waarop ze met tegenslag omgaan en de openheid waarmee ze hun emoties tonen.

Een vliegende start… met vertraging

Ondanks de kleine vertraging voelt hun reis nog steeds als een vliegende start. De beelden van de twee in Wenen zijn net zo charmant als de verwachtingen van hun verblijf in Albanië. Voor veel kijkers is duidelijk: dit koppel heeft potentie. Hun dynamiek, hoewel verschillend — Olof als de energieke enthousiasteling, Femke als de meer ingetogen tegenhanger — lijkt vooralsnog goed in balans.

Toch blijft het natuurlijk reality-tv, en blijft het spannend of deze eerste goede indruk zich ook op de langere termijn weet te vertalen in echte liefde. De manier waarop Olof Femke benadert, inclusief de overvloed aan koosnaampjes als “lieverd” en “schat”, blijft onderwerp van discussie bij kijkers. Sommigen vinden het aandoenlijk, anderen krijgen er lichte kriebels van. Maar feit is: het levert gespreksstof op — en dat is precies wat Married at First Sight zo succesvol maakt.

Wat brengt de toekomst?

De vooruitzichten voor de rest van de huwelijksreis zijn in ieder geval positief. Zodra het stel hun reis voortzet in Albanië, zal duidelijk worden of hun band verder kan verdiepen. Want hoewel de bruiloft goed verliep en ook het eerste obstakel met een glimlach werd genomen, zijn het vaak juist de kleine momenten op zo’n reis die duidelijk maken of er echt een connectie is.

Wordt er gepraat over het leven buiten het experiment? Is er ruimte voor persoonlijke verhalen, voor groei, en voor oprechte verbinding? Het zijn vragen die kijkers de komende afleveringen bezig zullen houden.

Kijkcijfers en betrokkenheid

Het nieuwe seizoen van Married at First Sight trekt opnieuw een miljoenenpubliek. De formule blijft onweerstaanbaar: onbekenden die elkaar pas op hun trouwdag ontmoeten, op zoek naar ware liefde. Het programma wordt uitgezonden op RTL 4, elke dinsdag, woensdag en donderdag om 20.30 uur, en voor de ongeduldigen is er uiteraard Videoland, waar de afleveringen eerder te zien zijn.

De combinatie van liefdesavontuur, spanning, ontroering en een flinke dosis reality blijft scoren. En koppels als Olof en Femke laten zien waarom: ze zijn toegankelijk, herkenbaar, en geven de kijker het gevoel dat liefde — zelfs onder ongebruikelijke omstandigheden — altijd mogelijk is.

Conclusie: een koppel om in de gaten te houden

De huwelijksreis van Olof en Femke begon met een hapering, maar het koppel wist die valse start om te buigen tot een kans. Hun flexibiliteit, goede humeur en bereidheid om van het moment te genieten, geven hoop voor de toekomst. En hoewel het programma nog in volle gang is, hebben deze twee in ieder geval al laten zien dat ze het avontuur aandurven — mét of zonder vertraging.

Blijf kijken naar Married at First Sight voor alle ontwikkelingen, bijzondere momenten en verrassende wendingen. Eén ding is zeker: Olof en Femke zijn een koppel om in de gaten te houden.

Lees verder