Algemeen
MAFS-deelnemer verrast met babynieuws: verwelkomt tweeling
Op 10 januari 2025 heeft oud-Married at First Sight (MAFS)-deelnemer Nick opnieuw een bijzondere mijlpaal bereikt: hij is vader geworden van een tweeling. Samen met zijn partner Lyan verwelkomde hij de meisjes Ivy en Liv, een moment dat hun gezin compleet maakt.

De blijdschap binnen het gezin is groot. Lyan deelde het heuglijke nieuws via Instagram, waar ze haar volgers op de hoogte bracht van de geboorte. Voor het stel, dat al eerder hun eerste kindje Senn verwelkomde, is dit een prachtige uitbreiding van hun gezin.
Trots op de Tweeling
Lyan kon haar geluk niet op en deelde haar vreugde met een liefdevolle boodschap op Instagram: “Zo trots en blij, want Senn heeft er twee zusjes bij! Op 10-01-2025 zijn Ivy en Liv geboren.”

Ook Nick straalt van geluk. De tweeling vormt een waardevolle toevoeging aan hun gezin en het stel geniet volop van hun nieuwe gezinsdynamiek. Met drie kinderen lijkt hun gezin nu compleet, en de liefde binnen het gezin is groter dan ooit.
Van Married at First Sight naar Ware Liefde
Nick werd bekend door zijn deelname aan Married at First Sight, waar hij gekoppeld werd aan Maxime. In eerste instantie leek hun avontuur veelbelovend, vooral tijdens de huwelijksreis, waar de vonken ervan afsprongen.

Toch bleek in de loop van het programma dat hun karakters niet goed bij elkaar pasten. “We hebben een mooi avontuur beleefd, het gezellig gehad, maar onze karakters matchten gewoon niet,” vertelde Nick destijds over hun breuk. Ondanks de teleurstelling in de liefde wist Nick uiteindelijk het geluk te vinden bij Lyan.

Een Gezin met Drie Kinderen
In maart 2022 verwelkomden Nick en Lyan hun eerste kind, een zoontje genaamd Senn. De komst van Ivy en Liv markeert de tweede grote gezinsuitbreiding voor het stel.
Met drie kinderen in huis hebben Nick en Lyan hun draai als ouders goed gevonden. Ze genieten zichtbaar van het ouderschap en vormen samen een liefdevol en hecht gezin. De tweeling brengt niet alleen extra vreugde, maar ook een nieuw evenwicht binnen hun huishouden.

Een Nieuw Hoofdstuk in Nick’s Leven
De geboorte van Ivy en Liv betekent een nieuw begin voor Nick. Hoewel hij ooit de liefde zocht via een televisieshow, heeft hij inmiddels zijn ware geluk gevonden bij Lyan. Samen bouwen ze aan een stabiele toekomst en genieten ze van de kleine en grote momenten als gezin.

Met de komst van de tweeling wordt hun liefde verder versterkt en lijkt hun gezin nu compleet. Een nieuwe fase breekt aan, waarin Nick en Lyan zich volledig richten op het ouderschap en de toekomst van hun drie kinderen. Hun liefde en toewijding aan elkaar en hun gezin maken dit een bijzonder hoofdstuk in hun leven.

Algemeen
Finale The tribute: battle of the bands krijgt verrassende wending: Kijkers zeggen allemaal hetzelfde

De finale van The Tribute: Battle of the Bands kreeg zaterdagavond een ontknoping die niemand had zien aankomen. Waar normaal gesproken één band met de winst naar huis gaat, bleek dit seizoen zo uitzonderlijk spannend dat de jury en het scorebord geen keuze konden afdwingen. De uitslag liet zien dat Beach Boys’ Best en Donna’s Hot Stuff exact hetzelfde aantal punten hadden verzameld. Het resultaat: twee winnaars, twee dolblije bands en een finale die nog lang zal worden besproken.

Een seizoen vol topniveau
Al vanaf de eerste afleveringen werd duidelijk dat dit seizoen van The Tribute er één was van een bijzonder hoog niveau. De deelnemende tributebands legden de lat telkens een stukje hoger en de jury strooide regelmatig met hoge cijfers. Ook in de halve finales gaven de juryleden al aan hoe moeilijk het werd om onderscheid te maken. Elke band bracht niet alleen muzikaal vakmanschap, maar ook emotie, podiumprésence en een overtuigende vertolking van iconische artiesten.
Dat hoge niveau zorgde voor een spannende aanloop naar de finale. Kijkers thuis hadden hun favorieten, maar ook zij merkten dat het verschil tussen de overgebleven acts flinterdun was. Het leek dan ook haast onvermijdelijk dat de finale een bijzondere wending zou krijgen.

Een onverwachte uitslag
Toen de punten na de laatste optredens werden opgeteld, ontstond er verwarring in de studio. Op het scorebord verscheen een gelijke stand: Beach Boys’ Best en Donna’s Hot Stuff hadden exact hetzelfde totaal behaald. Voor het eerst in de geschiedenis van het programma kon er geen duidelijke winnaar worden aangewezen.
Zanger en drummer Tim Beudel van Beach Boys’ Best vertelt later dat het moment surrealistisch aanvoelde. Hij dacht zelfs even dat er nog een extra optreden zou volgen om de doorslag te geven. Dat bleek niet nodig: de programmamakers besloten beide bands tot winnaar uit te roepen. Een beslissing die zorgde voor verrassing, maar ook voor een warm applaus vanuit het publiek.

Beach Boys’ Best: favoriet én winnaar
Beach Boys’ Best werd vanaf de eerste aflevering gezien als een van de grote kanshebbers. Hun loepzuivere samenzang, authentieke sound en liefde voor het repertoire van The Beach Boys maakten indruk op zowel jury als kijkers. In de finale wisten ze opnieuw te raken met een gevoelige uitvoering die bij jurylid Angela Groothuizen zichtbaar emoties losmaakte.
Tim Beudel kijkt met trots terug op dat moment. Tijdens het optreden zelf was hij volledig gefocust op de muziek, maar pas achteraf drong door wat het had losgemaakt. Het besef dat je iemand zo kunt raken met muziek, noemt hij een van de mooiste ervaringen van het hele traject. Dat de band nu ook daadwerkelijk als winnaar de geschiedenis ingaat, voelt als de kroon op weken van hard werken.
Donna’s Hot Stuff: een droom die uitkomt
Voor Donna’s Hot Stuff was de winst minstens zo bijzonder. Zangeres Irma Derby (54) ziet de overwinning als de vervulling van een langgekoesterde droom. Jaren geleden begon ze vol ambitie aan haar muzikale carrière, maar zoals bij zovelen bleek doorbreken geen eenvoudige opgave. De deelname aan The Tribute bracht haar terug naar dat oorspronkelijke gevoel van hoop en passie.
Dat ze nu, samen met haar band, als winnaar wordt uitgeroepen, voelt voor haar als erkenning. Ze hoopt dat de overwinning zal leiden tot meer bekendheid en nieuwe kansen. Toch blijft ze nuchter: ze kijkt vooral uit naar de komende optredens en laat alles wat daarna komt rustig op zich afkomen.
Twee winnaars, één podium
Het unieke aan deze finale is niet alleen de gedeelde winst, maar ook de sfeer die daarbij ontstond. In plaats van teleurstelling of rivaliteit was er vooral wederzijds respect. Beide bands gunden elkaar het succes en vierden samen het resultaat. Die houding werd ook door kijkers gewaardeerd, die op sociale media spraken van een “mooie en sportieve ontknoping”.
De beslissing om twee winnaars aan te wijzen voelt voor velen dan ook passend bij dit seizoen. Het weerspiegelt hoe dicht het niveau bij elkaar lag en hoe lastig het was om één act boven de ander te plaatsen. In plaats van een geforceerde keuze kreeg de finale zo een extra dimensie.

Op naar de Ziggo Dome
Een belangrijk onderdeel van de prijs is het optreden in de Ziggo Dome, een droompodium voor veel artiesten. Zowel Beach Boys’ Best als Donna’s Hot Stuff kijken hier enorm naar uit. Voor beide bands betekent het een kans om hun muziek voor een nog groter publiek te brengen en hun succes verder uit te bouwen.
Tim Beudel benadrukt dat alleen al het vooruitzicht van dat optreden hen euforisch maakte, los van de uiteindelijke winst. Voor Irma Derby voelt het als een bevestiging dat het nooit te laat is om je dromen na te jagen. De Ziggo Dome wordt zo het gezamenlijke eindpunt – én tegelijk een nieuw begin.
Een finale die bijblijft
De finale van The Tribute: Battle of the Bands zal de boeken ingaan als een van de meest bijzondere ooit. Niet door controverse of drama, maar door de zeldzame situatie waarin talent, inzet en passie zo gelijkwaardig bleken dat er geen winnaar te kiezen viel. Het resultaat was een gedeelde overwinning die recht doet aan beide bands.
Voor kijkers betekende het een verrassende, maar ook bevredigende afsluiting van een sterk seizoen. Voor de deelnemers is het een herinnering die ze hun leven lang zullen meedragen. En voor het programma zelf is het een bewijs dat muziek soms belangrijker is dan winnen alleen.