Algemeen
Dit is de echte reden waarom Glennis Grace in Ranking The Stars zit: ´Ze is failliet´

Het feit dat Glennis Grace meedoet aan het programma Ranking the Stars heeft voor veel opgetrokken wenkbrauwen gezorgd. Vooral na haar beruchte betrokkenheid bij de Jumbo-rel lijkt het opvallend dat ze zich in een show vol ruzies en conflicten begeeft. Angela de Jong heeft hier een duidelijke mening over en vermoedt dat Glennis deze keuze vooral maakt vanwege financiële motieven.
Financiële noodzaak
Volgens Angela is geld de belangrijkste reden voor Glennis om deel te nemen aan Ranking the Stars. “Ik vrees ook dat ze gewoon het geld nodig had van Ranking the Stars,” stelt Angela. Ze suggereert dat de zangeres weinig keuze had en het geld simpelweg niet kon laten liggen.
Angela is bovendien sceptisch over Glennis’ aanwezigheid in andere tv-programma’s, zoals Vandaag Inside. “Ik vind het tamelijk zielig. Laat dat mens lekker zingen. Laat mensen er een kaartje voor kopen, maar verveel me niet met dat mens op televisie,” aldus Angela.
Geen toegevoegde waarde
Angela vindt dat Glennis niets bijdraagt aan de televisieprogramma’s waarin ze verschijnt. “Daarvoor was ze al niet veel op tv, dus waarom zou ze dat nu wel moeten? Omdat ze gerehabiliteerd moet worden? Echt onzin. Je moet het verdienen, en dat doet zij niet.
”
De kijkers van Vandaag Inside zouden volgens Angela ook niet op Glennis zitten te wachten. Ze benadrukt dat haar aanwezigheid eerder irritatie opwekt dan interesse.
Glennis en de Jumbo-rel
Een belangrijk punt van kritiek is Glennis’ houding rondom het Jumbo-incident. Volgens Angela verschuilt de zangeres zich achter excuses om bepaalde zaken niet te bespreken. “Als je daar gaat zitten, moet je openheid van zaken geven en je niet verschuilen achter: daar kan ik niks over zeggen. De enige die ze daar zat te beschermen is zichzelf. Ophouden!”
Zelf beweert Glennis dat ze uit respect voor de slachtoffers niets meer kan zeggen over het incident. Angela noemt dit onzin. “Als je dan zo graag weer serieus genomen wil worden, dan ga je helemaal met je billen bloot en anders niet.”
Kritiek op Ranking the Stars
Glennis’ deelname aan Ranking the Stars is volgens Angela een slechte keuze, zeker gezien de context van de Jumbo-rel. In de show wordt regelmatig lacherig gedaan over gebeurtenissen zoals het incident met winkelwagentjes, iets wat Angela ongepast vindt. “Dat vind ik geen pas geven aan dat jonge personeel dat daar liep en getraumatiseerd is geraakt. Dat hebben we allemaal tijdens die rechtszaak kunnen horen.”
De toekomst van Glennis Grace
Het is duidelijk dat Angela de Jong weinig vertrouwen heeft in de manier waarop Glennis Grace zichzelf probeert te presenteren op televisie. Of haar deelname aan Ranking the Stars daadwerkelijk bijdraagt aan haar rehabilitatie blijft twijfelachtig. Eén ding is zeker: Glennis blijft een veelbesproken naam in de media.

Algemeen
Vertrokken B&B Vol Liefde-Rinus doet pijnlijke onthulling over Ingrid en bevestigt wat kijkers al dachten

Rinus over vertrek bij Ingrid in B&B Vol Liefde: “Het voelde meer als klussen dan als daten”
Rinus reisde met hoge verwachtingen naar Griekenland om bij Ingrid zijn kans op de liefde te wagen. Maar in plaats van romantische momenten, stonden vooral klusprojecten op het programma. Na zijn vertrek sprak hij er al openhartig over, maar nu deelt hij nieuwe details over zijn tijd bij Ingrid.
Van romantische plannen naar klusprojecten
Volgens Rinus begon zijn verblijf veelbelovend, maar al snel draaide het meer om verf, gereedschap en tuinhandschoenen dan om gesprekken bij zonsondergang. “Echt serieuze gesprekken en uitstapjes heb ik gemist,” vertelt hij aan RTL Boulevard. “Zelfs een gepland bezoekje aan het kasteel ging niet door, want er moesten eerst nog klusjes worden gedaan.”
Hij had gehoopt op quality time samen, maar kreeg vooral het gevoel dat hij als een soort extra hulp werd ingezet. “Het heet B&B Vol Liefde en niet B&B Voor Klussen,” zei hij bij zijn afscheid tegen Ingrid.
Ingrid’s prioriteiten volgens Rinus
Rinus denkt dat Ingrid simpelweg andere prioriteiten had. “Het leek wel alsof klussen voor haar het belangrijkste in het leven is. Klussen, klussen, klussen – in plaats van samen iets leuks ondernemen.”
Hoewel hij zichzelf omschrijft als een “stukje romanticus”, merkte hij dat er weinig ruimte was voor die kant van hem. “Ik miste kleine momenten van affectie en toegankelijkheid. Er was geen sprankje romantiek, en dat voelde ik vanaf het begin.”
Een muur om haar heen
Volgens Rinus heeft Ingrid zelf toegegeven dat het voor anderen moeilijk is om tot haar door te dringen. “Ze zei dat ze een muur om zich heen heeft gebouwd, en dat heeft natuurlijk te maken met haar verleden. Ik denk dat het daardoor lastig is om echt een connectie met haar te maken.”
Ondanks zijn teleurstelling kijkt hij zonder wrok terug. “Ik gun haar oprecht het beste, en ook de deelnemers die na mij kwamen. Maar eerlijk gezegd vraag ik me af of ze op deze manier ooit een match gaat vinden.”
Geen liefdesvonk
Voor Rinus stond zijn besluit om te vertrekken al even vast, al vond hij het geen gemakkelijke stap. “Ik kwam voor de liefde, maar kreeg het gevoel dat die zoektocht niet wederzijds was. Op een gegeven moment moet je dan eerlijk zijn naar jezelf én naar de ander.”
Nieuw hoofdstuk
Nu Rinus terug is in Nederland, laat hij het avontuur achter zich. Toch kijkt hij met gemengde gevoelens terug op zijn tijd in Griekenland. “Het was een ervaring die ik niet had willen missen, maar ik had gehoopt op meer gedeelde momenten, zonder dat er altijd een hamer of verfkwast aan te pas kwam.”