Algemeen
Eloise van Oranje slachtoffer van zware misdaad: ´Er blijft gewoon niks over!´

Eloise van Oranje heeft op Instagram onthuld dat er gisteren bij haar thuis in Amsterdam is ingebroken. Ze deelt haar verdriet met een foto waarop ze duidelijk geëmotioneerd is. “Er is gisteren bij ons ingebroken,” schrijft ze.
Sieraden gestolen
De inbrekers hadden het specifiek gemunt op sieraden, die bijna allemaal zijn verdwenen. “Ringen, kettingen en horloges – vooral de sieraden die ik van mijn familie heb gekregen, mis ik enorm,” zegt Eloise.
De gestolen voorwerpen hadden niet alleen materiële, maar vooral emotionele waarde.
Onveilig gevoel
Eloise beschrijft hoe vreemd het voelt dat iemand door haar persoonlijke spullen is gegaan. “Het idee dat een vreemdeling in je huis is geweest, is heel gek,” legt ze uit. Het verlies van haar dierbare bezittingen maakt het extra pijnlijk.
Gemiste opening
Door de inbraak kon Eloise ook niet aanwezig zijn bij de opening van de tweede My Lima Lima-winkel in Den Haag. “Het voelde zo vreemd om in Amsterdam te moeten blijven, terwijl vanochtend de deuren werden geopend,” deelt ze teleurgesteld.
Gelukkig veilig
Ondanks alles is Eloise dankbaar dat niemand thuis was tijdens de inbraak. “Ik ben vooral blij dat we gisteravond niet thuis waren en dus veilig zijn.” De gebeurtenissen hebben haar echter diep geraakt en een gevoel van onveiligheid achtergelaten.
Dit bericht op Instagram bekijken

Algemeen
Freek Rikkerink krijgt plots verrassend nieuws van dokter te horen

Suzan & Freek keren tóch terug op het podium: “Waarom zouden we stoppen met leven?”
Amper enkele weken geleden leek het muzikale hoofdstuk van Suzan & Freek plotseling tot een einde te komen. Met emotionele woorden deelden ze eind mei het ingrijpende nieuws dat Freek Rikkerink kampt met een ongeneeslijke vorm van longk*nker. Tegelijkertijd maakten ze bekend dat Suzan zwanger is van hun eerste kindje. Het contrast tussen verdriet en nieuw leven raakte duizenden fans diep.
Concerten werden geschrapt, plannen geannuleerd, en de stilte leek in te treden rond het geliefde duo. Maar nu, verrassend en hoopvol, laten Suzan & Freek weten dat ze tóch opnieuw het podium zullen betreden. Hun boodschap is krachtig, liefdevol en doordrenkt van levenslust: “Waarom zouden we stoppen met leven, als we ook samen kunnen doen wat we het allerliefste doen?”
Een emotionele rollercoaster
Sinds de aankondiging van Freeks diagnose is er veel gebeurd. De eerste dagen na het nieuws waren zwaar, geven ze openlijk toe. “We hebben die week alleen maar gehuild,” schrijven ze op sociale media. Het nieuws was niet alleen een schok voor henzelf, maar ook voor hun vele volgers die zich verbonden voelen met hun muziek én hun verhaal.
Maar ondanks de ernst van de situatie, is er iets in hen veranderd. “Elke dag komt er wat meer zonlicht en rust in onze dagen,” vertellen ze. En dat komt niet alleen door mentale veerkracht, maar ook door medische hoop. De behandeling die Freek krijgt, is levensverlengend en lijkt tot nu toe goed aan te slaan.
“Na maanden eindelijk verlost van het hoestje (waarvoor hij ‘even’ naar de dokter ging) en weer een paar gezonde kilo’s erbij,” zo schreven ze eerder al opgelucht. De medicijnen zijn bedoeld om de z!ekte af te remmen, geen chemotherapie, maar wel een therapie die bij sommige patiënten al jaren effect heeft. “Daar houden we ons voor nu aan vast.”
Leven in het nu
Het vooruitzicht op een zomer vol muziek leek eerder ondenkbaar, maar het stel besloot samen met de artsen om opnieuw op te treden. “De arts vond het zelfs een goed idee,” schrijven ze dankbaar. Daarmee verandert hun zomer niet in een tijd van terugtrekking, maar in een seizoen vol betekenis.
Op vrijdag 27 juni staan ze voor het eerst opnieuw op het podium tijdens Concert At Sea in Zeeland. Daarna volgen nog verschillende optredens, zowel in Nederland als België:
-
6 juli – Moen Feest in Zwevegem
-
13 juli – Rock Zottegem
-
25 juli – AT SEA in Koksijde
-
15 augustus – Rijvers Festival in Lievegem
-
20 september – LoForLife in Scherpenheuvel-Zichem