Algemeen
B&B Vol Liefde-Debbie en Paul delen heugelijk nieuws: ´Het gaat écht gebeuren´

Sinds haar deelname aan B&B Vol Liefde heeft Debbie de liefde gevonden bij deelnemer Paul. Het stel is inmiddels al geruime tijd samen en lijkt gelukkig, maar een huwelijk is voor Debbie geen optie. In een recent interview met De Telegraaf gaf ze duidelijk aan dat trouwen voor haar niet aan de orde is. “Ik moet er niet aan denken. We hebben het leuk samen, maar trouwen zit er niet in. Dat gaat écht niet gebeuren,” zei Debbie. Voor haar en Paul is de liefde genoeg; ze zijn gelukkig zonder de juridische binding van een huwelijk.
Debbie’s verleden
Voordat ze in het programma haar nieuwe liefde vond, was Debbie al
eens getrouwd met acteur Alfred van den Heuvel. Na haar eerdere
huwelijk heeft ze geen behoefte meer aan een nieuwe
huwelijksceremonie. “Waar is dat goed voor? We houden van elkaar en
hebben het fijn samen,” voegt ze eraan toe. Haar kijk op het
huwelijk is duidelijk: liefde is belangrijker dan de formele stap
van trouwen.
Drukte in de B&B
Sinds B&B Vol Liefde is uitgezonden, heeft Debbie het
razend druk met haar bed and breakfast. De publiciteit heeft ervoor
gezorgd dat haar B&B meer gasten dan ooit trekt. “Het is zo
leuk om te doen,” zegt Debbie, die geniet van haar werk. Ondanks de
drukte en de populariteit van haar B&B, heeft ze geen plannen
om het te verkopen. “Ik voel me nog jong en gezond,” zegt ze, en ze
is vastbesloten om door te gaan met haar B&B voor de komende
jaren.
Even rust tijdens de feestdagen
Hoewel Debbie het hele jaar door hard werkt, neemt ze met de
feestdagen even een stapje terug. “De komende kerstdagen gaan Paul
en ik vooral genieten van de rust én elkaar,” zegt Debbie. Ze werkt
zeven dagen in de week, maar met de kerst is haar B&B gesloten.
Ze hoopt zo weer op te laden voor het nieuwe jaar. “De boekingen
gaan gewoon door, maar ik wil uitgerust het nieuwe jaar in,” legt
ze uit.
Toekomst van het programma
B&B Vol Liefde heeft veel voor Debbie betekend, en
haar verhaal zal ook in de toekomst te zien zijn. De nieuwe serie
Winter Vol Liefde is vanaf 6 januari 2025 om 20.30 uur te
zien op RTL 4. Voor fans van het programma blijft het dus nog
spannend hoe het avontuur van Debbie en Paul zich verder zal
ontvouwen.
Conclusie
Debbie en Paul lijken het perfect met elkaar te hebben, maar een
huwelijk is voor hen geen prioriteit. Debbie geniet volop van haar
werk en de rust die ze met Paul in de feestdagen hoopt te vinden.
Ondanks de drukte en de groei van haar B&B, is ze vastbesloten
haar geluk op haar eigen manier te vinden, zonder de behoefte aan
een formeel huwelijkscontract.

Algemeen
Freek Rikkerink krijgt plots verrassend nieuws van dokter te horen

Suzan & Freek keren tóch terug op het podium: “Waarom zouden we stoppen met leven?”
Amper enkele weken geleden leek het muzikale hoofdstuk van Suzan & Freek plotseling tot een einde te komen. Met emotionele woorden deelden ze eind mei het ingrijpende nieuws dat Freek Rikkerink kampt met een ongeneeslijke vorm van longk*nker. Tegelijkertijd maakten ze bekend dat Suzan zwanger is van hun eerste kindje. Het contrast tussen verdriet en nieuw leven raakte duizenden fans diep.
Concerten werden geschrapt, plannen geannuleerd, en de stilte leek in te treden rond het geliefde duo. Maar nu, verrassend en hoopvol, laten Suzan & Freek weten dat ze tóch opnieuw het podium zullen betreden. Hun boodschap is krachtig, liefdevol en doordrenkt van levenslust: “Waarom zouden we stoppen met leven, als we ook samen kunnen doen wat we het allerliefste doen?”
Een emotionele rollercoaster
Sinds de aankondiging van Freeks diagnose is er veel gebeurd. De eerste dagen na het nieuws waren zwaar, geven ze openlijk toe. “We hebben die week alleen maar gehuild,” schrijven ze op sociale media. Het nieuws was niet alleen een schok voor henzelf, maar ook voor hun vele volgers die zich verbonden voelen met hun muziek én hun verhaal.
Maar ondanks de ernst van de situatie, is er iets in hen veranderd. “Elke dag komt er wat meer zonlicht en rust in onze dagen,” vertellen ze. En dat komt niet alleen door mentale veerkracht, maar ook door medische hoop. De behandeling die Freek krijgt, is levensverlengend en lijkt tot nu toe goed aan te slaan.
“Na maanden eindelijk verlost van het hoestje (waarvoor hij ‘even’ naar de dokter ging) en weer een paar gezonde kilo’s erbij,” zo schreven ze eerder al opgelucht. De medicijnen zijn bedoeld om de z!ekte af te remmen, geen chemotherapie, maar wel een therapie die bij sommige patiënten al jaren effect heeft. “Daar houden we ons voor nu aan vast.”
Leven in het nu
Het vooruitzicht op een zomer vol muziek leek eerder ondenkbaar, maar het stel besloot samen met de artsen om opnieuw op te treden. “De arts vond het zelfs een goed idee,” schrijven ze dankbaar. Daarmee verandert hun zomer niet in een tijd van terugtrekking, maar in een seizoen vol betekenis.
Op vrijdag 27 juni staan ze voor het eerst opnieuw op het podium tijdens Concert At Sea in Zeeland. Daarna volgen nog verschillende optredens, zowel in Nederland als België:
-
6 juli – Moen Feest in Zwevegem
-
13 juli – Rock Zottegem
-
25 juli – AT SEA in Koksijde
-
15 augustus – Rijvers Festival in Lievegem
-
20 september – LoForLife in Scherpenheuvel-Zichem