-

Algemeen

Ex van André Hazes tot over haar nek in de problemen: ´Sommatie ontvangen!´

Avatar foto

Gepubliceerd

op

De lancering van Sarah van Soelen’s merk Gimmi Gummy verloopt niet zonder slag of stoot. Afgelopen week ontving Sarah al kritiek op haar product, en nu lijkt ze ook nog eens in een juridische strijd verwikkeld te raken. Een ander bedrijf beweert namelijk dat het de naam ‘Gimmi Gummy’ al eerder had geregistreerd en eist dat Sarah haar merknaam aanpast.

Naamconflict met Een Bestaand Bedrijf

Volgens juicekanaal Realityfbi op Instagram heeft een bedrijf dat de naam ‘Gimmi Gummy’ al eerder bedacht zou hebben, Sarah gevraagd om de naam van haar merk te wijzigen. Het bedrijf claimt de rechten op de naam al enkele jaren geleden te hebben aangevraagd. Hoewel de officiële registratie naar verluidt nog niet is goedgekeurd, blijft de vraag of Sarah de naam kan blijven gebruiken zonder juridische gevolgen.

Reactie van Sarah op Het Conflict

Realityfbi meldt dat Sarah niet wil bevestigen of zij een sommatie heeft ontvangen om de naam te veranderen. Haar terughoudende reactie lijkt echter te suggereren dat er daadwerkelijk iets speelt achter de schermen. Of Sarah zal besluiten de naam te veranderen, blijft voorlopig een vraag waar veel nieuwsgierigen graag een antwoord op willen.

Kritiek op De Lancering

Naast het naamconflict werd Gimmi Gummy de afgelopen week al onder vuur genomen vanwege vermeende misleidende informatie op de website. Maandag verscheen er op de website de bewering dat het merk al meer dan 5000 beoordelingen had ontvangen met een score van 4,7 op Trustpilot. Dit riep direct vragen op, aangezien het merk net gelanceerd was en deze hoge aantallen aan beoordelingen haast onmogelijk leken.

Beschuldigingen van Nepbeoordelingen

Wetenschapsjournalist Adriaan ter Braack, ook wel bekend als Sjamadriaan, sprak zich kritisch uit over de situatie en beschuldigde Gimmi Gummy ervan nepbeoordelingen te gebruiken. Hij wees erop dat er op Trustpilot geen enkele recensie te vinden was, wat in schril contrast staat met de claims op de website. Volgens hem zijn de cijfers op de website willekeurig gegenereerd en geven ze een vertekend beeld van het product.

Beschuldigingen van Ingrediënten Kopiëren

Alsof dat nog niet genoeg was, beweerde Ter Braack ook dat de ingrediëntenlijst van Gimmi Gummy opvallend veel overeenkomsten vertoont met die van een ander product. Volgens hem heeft Sarah de samenstelling van de supplementen van SilSolutions, een product van Vitakruid, bijna letterlijk gekopieerd. Deze beschuldiging werpt opnieuw een schaduw op het merk en roept vragen op over de originaliteit en betrouwbaarheid van Gimmi Gummy.

Wat Betekenen Deze Beschuldigingen voor Gimmi Gummy?

Deze beschuldigingen en het lopende juridische conflict maken de toekomst van Gimmi Gummy onzeker. Wanneer blijkt dat de naam echt beschermd is door een ander bedrijf, kan dit betekenen dat Sarah haar merknaam moet veranderen, wat een flinke tegenslag zou zijn voor haar startende onderneming. Daarnaast doet de kritiek op de beoordelingen en de ingrediënten de geloofwaardigheid van het product geen goed.

Hoe Reageert Het Publiek?

Het publiek lijkt verdeeld. Enerzijds zijn er fans die Sarah blijven steunen, ondanks de negatieve publiciteit. Anderzijds groeit de kritiek op social media, waar mensen twijfels uiten over de betrouwbaarheid van het merk. De beschuldigingen van nepbeoordelingen en gekopieerde ingrediënten hebben het vertrouwen van veel potentiële klanten geschaad.

De Toekomst van Gimmi Gummy

Of Sarah erin slaagt om de storm rond Gimmi Gummy te doorstaan, valt nog te bezien. De komende weken zullen waarschijnlijk beslissend zijn voor het merk. Zal Sarah de naam aanpassen om juridische stappen te vermijden? En kan ze het vertrouwen van het publiek terugwinnen door transparanter te zijn over haar product? Eén ding is zeker: de lancering van Gimmi Gummy verloopt niet zoals gepland en brengt zowel uitdagingen als leerervaringen voor Sarah van Soelen.

Algemeen

Onrust rond Eva in Married at First Sight: oprechtheid zwaar betwijfeld

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Married at First Sight-kijkers twijfelen aan Eva’s bedoelingen: “Speelt ze een spel met Bram?”

In het huidige seizoen van Married at First Sight zorgt deelnemer Eva voor flink wat discussie onder de kijkers. Waar het experiment normaal gesproken draait om het opbouwen van een romantische band tussen twee wildvreemden, lijkt het bij Eva en haar match Bram een heel andere richting op te gaan. Al vanaf de eerste ontmoeting is er weinig sprake van chemie, en Eva lijkt Bram vrijwel direct in de friendzone te hebben geplaatst.

Die afstandelijke houding roept niet alleen vragen op bij kijkers, maar ook bij oud-deelnemer Jeppe, die inmiddels zijn mening deelt in een vaste column op RTL Boulevard. Hij stelt openlijk zijn twijfels bij de oprechtheid van Eva’s deelname. Is ze echt op zoek naar liefde – of probeert ze het experiment voortijdig te beëindigen?


“Ze jaagt Bram bewust weg”

In zijn column spaart Jeppe de woorden niet. Wat hem vooral opvalt, is de manier waarop Eva zich opstelt tegenover Bram: afstandelijk, koel en soms ronduit bot. Volgens Jeppe is er sprake van een patroon: “Het lijkt alsof ze een tactiek toepast om Bram zelf tot het besluit te laten komen dat het geen zin meer heeft.”

Hij noemt Eva’s houding ongemakkelijk om naar te kijken. “Ze doet zo afstandelijk, dat het bijna voelt alsof ze hem expres op afstand probeert te houden. En ik vraag me af: heeft ze dat zelf door? Of is dit haar manier om het ongemak te vermijden?”

Kijkers op sociale media herkennen zich in zijn observaties. Reacties als “Het lijkt wel alsof ze hoopt dat hij zelf stopt” en “Waarom doet ze zo onaardig als ze zegt vriendschap te willen?” komen veelvuldig voorbij op platforms als X (voorheen Twitter) en Instagram.


Geen liefde, maar ook geen vriendschap?

Hoewel beide deelnemers inmiddels hebben uitgesproken dat er geen romantische klik is, lijkt zelfs een vriendschappelijke basis lastig. Jeppe benoemt dat treffend: “Ze zitten allebei in de friendzone, zeggen ze. Maar ik betwijfel of er überhaupt echte vriendschap ontstaat. Bram lijkt zich nog in te spannen, maar Eva duwt hem steeds verder weg.”

Wat ook opvalt, is dat Eva – ondanks haar afstandelijke houding – wél geraakt is als Bram haar een laag cijfer geeft tijdens het koppeldiner. Die reactie roept bij veel kijkers verbazing op. Als je geen gevoelens hebt voor iemand, waarom raakt zo’n beoordeling je dan?


Een onverwachte draai: “Ik wil het toch proberen”

Nog opvallender is wat er ná het diner gebeurt. Eva, die eerder vooral twijfels uitte, zegt ineens dat ze het samenwonen toch een kans wil geven. Voor velen voelt die wending niet logisch. Ook Jeppe kan die draai moeilijk plaatsen: “Ik gun haar absoluut het geluk, maar dit voelt als een onverwachte move die niet klopt met haar eerdere gedrag.”

Die verandering in toon roept vooral vragen op over haar intenties. Meent ze wat ze zegt, of probeert ze tijd te rekken? Of wil ze laten zien dat ze openstaat, om kritiek te vermijden?


Publiek verdeeld over Eva’s bedoelingen

Op sociale media woedt inmiddels een stevige discussie. Een deel van de kijkers heeft begrip voor Eva’s zoektocht. “Misschien weet ze gewoon zelf niet goed wat ze voelt,” schrijft een fan. Een ander merkt op: “Ze is misschien overrompeld door het proces en beschermt zichzelf.”

Maar er is ook kritiek. Veel reacties wijzen erop dat haar gedrag haaks lijkt te staan op het doel van het programma, waarin koppels open en eerlijk het avontuur van het huwelijk zouden aangaan. De opmerkingen die Eva maakt – vaak kortaf of afwijzend – worden niet gezien als constructief.

“Als je meedoet aan Married at First Sight, moet je er ook echt voor gaan,” zegt een kijker. “Niet iemand blokkeren en dan verwachten dat het vanzelf verandert.”


Hoge verwachtingen, lage verbinding

Jeppe vermoedt dat Eva het programma is ingestapt met te hoge verwachtingen. “We kunnen niet allemaal met een Brad Pitt daten,” schrijft hij scherp. Daarmee wijst hij op de mogelijkheid dat Eva Bram simpelweg niet aantrekkelijk genoeg vindt, en daar moeilijk overheen komt.

Toch voelt het contrast tussen haar woorden en daden vreemd aan voor veel kijkers. Enerzijds zegt ze open te staan voor het proces, anderzijds maakt ze opmerkingen die Bram duidelijk raken. Het lijkt erop dat ze moeite heeft om haar houding te laten aansluiten bij de intentie van het programma.


Hoe voelt Bram zich hierin?

In tegenstelling tot Eva probeert Bram – ondanks de afwijzingen – het gesprek aan te blijven gaan. Hij blijft respectvol, maar de teleurstelling druipt er soms vanaf. Tijdens het koppeldiner, waar hij Eva een laag cijfer geeft, lijkt hij voor het eerst duidelijk aan te geven dat hij zich niet gewaardeerd voelt.

Bram lijkt zich bewust van het feit dat hij in een lastige positie zit. Hij zit vast in een huwelijk waarin weinig ruimte is voor verbinding. Zijn reactie is beheerst, maar zijn blik spreekt boekdelen.


Kan dit nog goedkomen?

Voor veel kijkers lijkt het huwelijk tussen Eva en Bram aan een zijden draadje te hangen. De spanningen, het gebrek aan klik en de emotionele afstand vormen een cocktail die moeilijk nog een romantische uitkomst lijkt op te leveren. Toch geeft Eva aan nog niet klaar te zijn om het op te geven. De vraag blijft alleen: is dat oprecht?

Of dit koppel het experiment nog een eerlijke kans gaat geven, hangt af van hun bereidheid om open naar elkaar te blijven luisteren. Maar zoals het er nu voor staat, lijkt het erop dat er meer afstand dan toenadering is.


Conclusie: twijfels blijven hangen

Wat begon als een veelbelovende match, lijkt langzaam te ontrafelen. Eva’s gedrag roept vragen op, haar woorden en daden lijken elkaar te tegenspreken en kijkers blijven achter met twijfels. Is ze nog zoekende naar haar gevoel, of probeert ze bewust afstand te creëren?

Wat wel zeker is: haar deelname heeft het publiek flink aan het denken gezet. En zolang de intenties onduidelijk blijven, blijft Married at First Sight voer voor discussie – met Eva dit seizoen als één van de meest besproken deelnemers.

Lees verder