Algemeen
Ex Wendy van Hout dreigt ermee pikante tapes online te gooien

Onlangs stond Wendy van Hout tegenover haar ex-vriend Joey in de rechtbank. De aanleiding is de dreiging van Joey om intieme video’s van Wendy openbaar te maken. Wendy verklaart dat deze opnames zonder haar toestemming zijn gemaakt, en ze voelt zich genoodzaakt naar de rechter te stappen om eindelijk gerechtigheid te zoeken.
Moeizame relatie en stalking
Wendy heeft verschillende kinderen bij meerdere vaders, waaronder een zoontje met Joey. De relatie tussen hen eindigde voordat hun kindje één jaar oud werd, en helaas verliep de breuk niet in goede harmonie. “De situatie was rommelig en gewelddadig en dat is het nog steeds,” vertelt Wendy in een interview met weekblad Privé. Ze omschrijft Joey als iemand die haar al jaren blijft achtervolgen. “Tot een paar dagen geleden stalkte hij me nog,” zegt ze.
Vijf jaar terreur
De beslissing om naar de rechter te stappen, kwam niet zomaar. Wendy verklaart dat ze al vijf jaar lang geterroriseerd wordt, zowel geestelijk als lichamelijk. Ze hoopt dat de rechtszaak een einde maakt aan de voortdurende intimidatie. “Het was en is een nachtmerrie. Ik wil dat dit stopt, ik kan er niet meer tegen. Half november is de uitspraak, dan weten we meer,” vertelt Wendy vol hoop op een positieve uitkomst.
Chantage met intieme opnames
De rechtszaak draait om sekstapes die Joey zonder haar medeweten zou hebben gemaakt. Naast deze opnames filmt hij Wendy ook regelmatig, zelfs wanneer ze hun zoontje van school haalt. Volgens Wendy is het puur stalking, en gebruikt Joey de beelden om haar te chanteren. “Als ik niet meega in zijn voorstellen over regelingen rondom ons kind, dreigt hij de sekstapes openbaar te maken,” vertelt Wendy. Dit gedrag legt een zware last op haar schouders en houdt haar in constante angst.
Ongemakkelijke confrontatie met de opnames
Wendy heeft bij de politie moeten bevestigen of de filmpjes daadwerkelijk van haar zijn, een ervaring die ze als uiterst pijnlijk en gênant beschrijft. “Bij de politie moesten we de beelden bekijken met zes mensen erbij, inclusief recherche en andere betrokken instanties,” vertelt ze.
Op een groot scherm zag Wendy beelden van zichzelf terug die ze nooit eerder had gezien en waarvan ze niet wist dat ze waren opgenomen. Ze benadrukt dat deze opnames zonder haar toestemming zijn gemaakt en dat de confrontatie haar diep heeft geraakt. “Je kunt je niet voorstellen hoe gênant het is om met vreemden naar zulke beelden van jezelf te moeten kijken. Dit heeft mij enorm getekend,” sluit Wendy af.
Met de uitspraak in het vooruitzicht, blijft Wendy hopen dat deze langdurige nachtmerrie eindelijk ten einde zal komen.

Algemeen
Trieste update over gezondheid prinses Amalia
