Algemeen
Ferry Doedens niet één, maar twee keer ontslagen bij Goede Tijden, Slechte Tijden

Ferry Doedens, ooit een bekend gezicht in de populaire soap Goede Tijden, Slechte Tijden (GTST), heeft door de jaren heen een turbulent carrièrepad gevolgd. Hoewel hij in de rol van Lucas Sanders een geliefd personage speelde in de soap, kende zijn tijd bij GTST vooral moeilijke momenten, wat uiteindelijk leidde tot zijn ontslag – niet één, maar twee keer.
Problemen bij GTST
In 2015 kwam Ferry in de problemen vanwege zijn verslaving aan verboden middelen. De productieleiding van Goede Tijden, Slechte Tijden zag geen andere optie dan hem te ontslaan, omdat zijn verslaving zijn werk en verantwoordelijkheid belemmerde.
Echter, na een periode van herstel en toen Ferry zijn verslaving onder controle leek te hebben, kreeg hij een tweede kans. Het personage Lucas keerde terug naar Meerdijk, maar ook dit keer liep het niet goed af.
In 2020 werd Ferry opnieuw ontslagen, dit keer omdat hij de coronaregels niet serieus nam. Het niet naleven van deze maatregelen leidde tot zijn definitieve vertrek uit de soap. Zelf blikt Ferry hierop terug in een interview met Veronica Superguide: “Ik was een ongeleid projectiel en een luie donder, maar ik ben wel altijd relaxed geweest met iedereen,” vertelt hij. Ondanks zijn problemen heeft hij nooit spanningen ervaren met de mensen op de set.
Ferry’s nieuwe leven
Sinds zijn vertrek uit de soap heeft Ferry zijn leven een drastische wending gegeven. Hij is bijna niet meer op televisie te zien en heeft gekozen voor een ander carrièrepad.
Tegenwoordig verdient hij zijn geld door het verkopen van pikante foto’s en video’s online, achter een betaalmuur. Dit soort content wordt steeds vaker door ex-televisiesterretjes aangeboden aan een selecte groep van ‘fans.’ Wat hij hier maandelijks mee verdient, blijft onbekend, maar het is duidelijk dat Ferry een nieuwe weg heeft gevonden om zichzelf te profileren.

Algemeen
Pikant tv-fragment van B&B Vol Liefde-Margot duikt op

Margot uit B&B Vol Liefde dook eerder al op in Lang Leve de Liefde – en dat fragment duikt nu weer op
In B&B Vol Liefde komt Margot over als een openhartige en energieke vrouw die duidelijk weet wat ze wil. Wat veel kijkers echter niet weten, is dat dit niet haar eerste ervaring is met het vinden van de liefde op televisie. Jaren geleden deed ze al mee aan het programma Lang Leve de Liefde, en een fragment uit die aflevering krijgt nu opnieuw aandacht op sociale media.
Televisiedebuut met duidelijke intenties
In het fragment, inmiddels
alweer een aantal jaar oud, is te zien hoe Margot direct het
gesprek aangaat over persoonlijke onderwerpen. In plaats van te
beginnen met de gebruikelijke smalltalk over werk of hobby’s, stelt
ze haar date meteen een directe vraag:
“Dat hebben wij nog niet
besproken. Hoe sta je daarin?” – doelend op intimiteit en
lichamelijke connectie.
Haar gesprekspartner is duidelijk verrast en probeert het onderwerp enigszins luchtig te benaderen. “Ik vind seks op deze leeftijd niet heel belangrijk,” laat hij voorzichtig weten.
Maar Margot laat zich niet uit het veld slaan en vraagt vervolgens: “Hoe sta je dan tegenover aanrakingen?” Wanneer haar date toegeeft dat hij aanrakingen juist prettig vindt, reageert Margot met een knipoog: “Laten we daar dan maar even aan werken.” Het fragment eindigt met een spontane en vrolijke kus, waarmee haar open houding nogmaals wordt bevestigd.
Spraakmakende comeback op tv
De beelden van haar Lang Leve de Liefde-deelname zijn opnieuw opgedoken nu Margot opnieuw op tv te zien is – dit keer in B&B Vol Liefde. In de nieuwste afleveringen reist ze af naar het zuiden van Frankrijk, waar ze haar intrek neemt in de bed & breakfast van Rob, een B&B-eigenaar in de Franse Pyreneeën.
Met haar directe stijl, uitgesproken mening en warme energie valt ze opnieuw op bij kijkers. Hoewel haar aanpak soms tot verbazing leidt, waarderen veel fans haar authenticiteit. Margot is duidelijk zichzelf – of dat nu op Nederlandse bodem is of in een romantische setting aan de voet van de bergen.
Zoektocht naar liefde op haar eigen manier
Margot is maatschappelijk werker en heeft een sportieve en ondernemende levensstijl. Ze lijkt in B&B Vol Liefde dan ook niet zomaar mee te doen, maar echt op zoek te zijn naar een duurzame verbinding. Met haar eerdere televisie-ervaring is ze niet bang om zichzelf te laten zien. Ze gaat het avontuur aan met open vizier, ook al ligt haar eerdere deelname aan Lang Leve de Liefde inmiddels alweer jaren achter haar.
Haar ontmoeting met Rob verloopt tot nu toe rustig, maar toch is duidelijk dat Margot graag de diepte in wil. Ze toont interesse, stelt vragen en probeert een echte band op te bouwen – zonder oppervlakkigheid.
Publieksreacties: verdeeld, maar betrokken
Op sociale media wordt volop gereageerd op zowel haar eerdere televisieoptreden als haar huidige avontuur in B&B Vol Liefde. Sommige kijkers noemen haar ‘te direct’, terwijl anderen haar juist prijzen om haar oprechtheid. “Margot durft zichzelf te zijn, en dat zie je niet vaak,” schrijft een fan op X (voorheen Twitter).
Anderen vragen zich af of haar deelname aan het programma vooral bedoeld is voor de liefde, of dat het televisieplatform haar ook helpt om zichzelf opnieuw in de kijker te spelen. Toch is er geen concrete aanwijzing dat Margot andere bedoelingen heeft dan simpelweg de liefde vinden.
Van televisieflirt naar echte klik?
Of Margot in Frankrijk beter slaagt in de liefde dan bij haar eerdere televisie-avontuur, moet nog blijken. De chemie tussen haar en Rob is voorzichtig, maar er lijkt ruimte te zijn voor groei. Wat wel duidelijk is: Margot heeft geen moeite om kijkers te raken met haar uitgesproken karakter.
Met een verleden dat nu weer opduikt en een toekomst die zich voor de camera ontvouwt, blijft Margot een opvallende verschijning in het huidige seizoen van B&B Vol Liefde.