-

Algemeen

Vriend van Peter uit B&B Vol Liefde doet bizarre onthulling: ´Hij valt op mannen!´

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Niet iedereen is verrast dat het niks is geworden tussen Anja en Peter in B&B Vol Liefde. Volgens het juicekanaal Realityfbi circuleert er namelijk een advertentie van Peter waarin hij op zoek is naar een man voor seksueel contact.

Realityfbi’s onthulling

Realityfbi heeft via Instagram laten weten: “Anja en Peter zijn niet samen verdergegaan, en dat verbaast ons niet. De man achter de bekende advertentie waarin gezocht wordt naar seksueel contact met een man, is Peter. De advertentie staat nog steeds online en zal waarschijnlijk ook bij Anja bekend zijn.”

Reactie van Anja

Tijdens de reünie vertelde Anja dat het tussen haar en Peter niet gelukt is, maar ze gaf geen specifieke reden. Ze zei tegen Art Rooijakkers: “Ik kom maar gelijk met de conclusie: nee, de liefde is niet gekomen.

En ik kan me niet voorstellen dat jullie daar heel verbaasd over zijn. We hadden een hele goede klik en daarna begint het eigenlijk pas. Wat heb je dan samen? Hoe ontwikkelt zich dat?”

Relatie tussen Anja en Peter

Na de opnames sprak Anja ook over haar ervaringen met Peter. Ze vond het moeilijk om de juiste woorden te vinden. “Ik vind het heel lastig om daar woorden voor te vinden.

Laat ik voor mezelf zeggen: ook Peter vind ik uiteindelijk een man die te weinig vragen stelt. Peter weet niks meer van mij dan toen hij maanden geleden wegging. Punt”, legde ze uit. Volgens Anja voelt Peter voor haar als een goede vriend en hoopt ze dat ze die vriendschap kunnen behouden.

De onthullingen en gesprekken laten zien dat er meer aan de hand was dan op het eerste gezicht leek, en dat de relatie tussen Anja en Peter op verschillende niveaus tegenviel.

Algemeen

Winnaar Holland’s Got Talent al bekend: ”Veruit de beste”

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Tijdens de halve finale van Holland’s Got Talent gebeurde iets bijzonders dat het publiek én de jury volledig in vervoering bracht. De pas 14-jarige Tiyana stal de show met een indrukwekkende vertolking van Shallow van Lady Gaga en Bradley Cooper. Haar optreden liet niet alleen de zaal in applaus uitbarsten, maar veroorzaakte ook een golf van enthousiasme op sociale media. Volgens jurylid Soundos El Ahmadi was Tiyana’s versie zelfs beter dan het origineel — een uitspraak die voor flink wat gespreksstof zorgt.


Een jonge zangeres met volwassen klank

Tiyana’s optreden in de halve finale begon bescheiden, maar eindigde in pure magie. Met haar warme stem, vaste toon en gevoelige interpretatie wist ze een nummer dat wereldwijd miljoenen keren is gezongen volledig eigen te maken. Ondanks haar jonge leeftijd straalde ze een rust uit die zelden bij een 14-jarige te zien is.
Toen de muziek inzette, leek het publiek even te vergeten dat ze naar een talentenjacht keken. De emoties in haar stem vulden de hele studio, en de camera’s legden ontroerde gezichten vast — zowel in de zaal als bij de jurytafel.


Van Golden Buzzer tot publieksfavoriet

Tiyana stond al in de halve finale dankzij de Golden Buzzer van Chantal Janzen. Tijdens haar auditie drukte Chantal vol overtuiging op de knop, waardoor Tiyana rechtstreeks doorging naar de volgende ronde. Sinds dat moment is ze uitgegroeid tot een publiekslieveling.
Wat vooral opvalt, is haar kalmte. Terwijl andere kandidaten zichtbaar zenuwachtig zijn, blijft Tiyana ontspannen. Voor haar optreden zei ze eenvoudig: ‘Het komt wel goed.’ Die zelfverzekerdheid bleek volledig terecht.


Jury in tranen van trots

Na afloop van haar optreden was de jury unaniem lovend.
Chantal Janzen kon haar trots nauwelijks verbergen:

“Woohoo! Ik ben hartstikke trots op jou. En voor iedereen thuis die het niet gelooft: ze is pas 14 jaar!”

Ze merkte bovendien groei op bij Tiyana sinds haar auditie:

“Er zit meer twinkeling, meer energie in je optreden. Je laat zien dat je echt gegroeid bent als artiest.”


“Beter dan Lady Gaga”

De grootste verrassing kwam van Soundos El Ahmadi, die zich niet inhield in haar oordeel:

“Jouw stemgeluid… ik weet niet of ik mensen boos maak, maar ik vond jouw versie beter dan die van Lady Gaga, man.”

De zaal barstte in applaus uit. Soundos vervolgde:

“Je hebt zo’n mooi, warm en uniek geluid. Het is echt een eer dat jij hier op dit podium staat.”

Met zulke woorden was het duidelijk: Tiyana had niet alleen de jury overtuigd, maar ook de harten van de kijkers gestolen.


Concurrentie uit andere Golden Buzzer-acts

Naast Tiyana wisten ook de andere Golden Buzzer-kandidaten de finale te bereiken.
Soundos’ favorieten The Rebels, een energieke dansgroep met een krachtige boodschap, werden eveneens doorgelaten. Ook de keuze van Dan Karaty, het acrobatenduo Vladyslav en Veronica, wist een plek in de finale te bemachtigen.
Toch lijkt niemand het succes van Tiyana in de weg te staan. Zelfs op sociale media, waar men vaak verdeeld reageert, zijn de meningen opvallend eensgezind: “Zij gaat dit winnen.”


Online reacties: een golf van bewondering

Op X (voorheen Twitter) en Instagram stromen de reacties binnen. Kijkers spreken vol lof over de jonge zangeres.

  • “Wat een stem, wat een emotie. Ongelooflijk dat ze pas 14 is.”

  • “Ik heb kippenvel van begin tot eind. Dit is geen talent, dit is pure gave.”

  • “Tiyana zingt alsof ze al jaren op grote podia staat. Onwaarschijnlijk goed.”

Sommigen trekken zelfs parallellen met eerdere winnaars van Holland’s Got Talent, maar velen vinden dat Tiyana een nieuw niveau heeft bereikt.
Een kijker vat het kernachtig samen: “We kijken niet naar een talentenjacht, we kijken naar de geboorte van een ster.”


Het geheim achter haar succes

Wat Tiyana zo bijzonder maakt, is haar natuurlijke muzikaliteit. Ze lijkt niet te zingen om indruk te maken, maar om te voelen.
Muziekdocenten die haar optreden analyseerden op sociale media wijzen op haar uitzonderlijke timing en ademsteun — eigenschappen die normaal gesproken pas na jaren training worden ontwikkeld.
Daarnaast straalt ze een ontwapenende oprechtheid uit. Ze lijkt zich niet druk te maken om de camera’s of het publiek, maar zingt vanuit haar hart. Die authenticiteit is precies wat mensen raakt.


Chantal Janzen: “Ze is geboren voor het podium”

In een nabespreking vertelde Chantal Janzen dat ze tijdens de auditie al wist dat Tiyana iets speciaals had.

“Er was iets in haar blik, in haar houding. Ze heeft het soort rust dat je alleen bij echte performers ziet. Ze hoort thuis op het podium.”

Ook haar mede-juryleden waren het daar roerend mee eens. Dan Karaty noemde haar stem “verbluffend zuiver en emotioneel”, terwijl Edson da Graça sprak over “een optreden dat recht uit de ziel kwam”.


Op naar de finale

Met haar finaleplaats op zak kan Tiyana zich opmaken voor wat waarschijnlijk haar grootste optreden tot nu toe wordt. De grote finale van Holland’s Got Talent wordt uitgezonden op 7 november, al is inmiddels bekend dat de opname al heeft plaatsgevonden.
Dat betekent dat de winnaar binnen het programma al bekend is, maar het publiek zal nog even in spanning moeten blijven. Online doen verschillende theorieën de ronde, maar de meeste fans zijn overtuigd: de trofee is voor Tiyana.


De kracht van jeugd en talent

Tiyana’s optreden is meer dan alleen een knap gezongen nummer. Het is een herinnering aan wat passie en doorzettingsvermogen kunnen doen — zelfs op jonge leeftijd.
Waar veel tieners dromen van een zangcarrière, laat Tiyana zien wat er mogelijk is als talent, focus en emotie samenkomen. Haar optreden wordt nu al gezien als een van de meest memorabele momenten uit het seizoen.


Wat brengt de toekomst?

Of ze Holland’s Got Talent uiteindelijk wint of niet, één ding is zeker: Nederland heeft kennisgemaakt met een nieuw muzikaal wonderkind.
Muziekprofessionals voorspellen dat we nog veel van haar zullen horen. Met haar unieke stemgeluid en natuurlijke uitstraling lijkt ze klaar om door te breken, of dat nu op televisie, in de studio of op het podium is.


De finale zal bepalen wie er met de titel naar huis gaat, maar voor veel kijkers is het al duidelijk: Tiyana heeft nu al gewonnen — in de harten van het publiek.

Lees verder