Algemeen
TV-ster ging naar bed met meer dan 700 mannen – nu beoefent ze al 15 maanden onthouding

Een Australische reality-tv-ster is viraal gegaan nadat ze openhartig bekende met meer dan 700 mannen naar bed te zijn geweest. Nu vertelt ze dat ze haar ‘s*ksverslaving’ heeft aangepakt.
Belinda “Love” Rygier, bekend van haar deelname aan The Bachelor Australia in 2017, onthulde dat er een periode in haar leven was waarin ze wel zes avonden per week op zoek ging naar s*ks.
Hoewel deze cijfers voor velen schokkend kunnen klinken, onderging de 38-jarige een ontwenningskuur toen ze uiteindelijk erkende dat ze een probleem had.
Open zijn over je s*ksleven is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Voor de meesten is het niet gebruikelijk om openlijk te pronken met het aantal s*ksuele partners dat je hebt gehad.
Maar voor Belinda Rygier was het openlijk vertellen over haar totale ‘body count’ een stap in het proces om haar verslaving te overwinnen.
Ze beweerde met maar liefst 700 mannen naar bed te zijn geweest, hoewel ze niet zeker was van het totale aantal.
De voormalige tv-ster, die nu bekend staat als relatiegoeroe, onthulde in de radioshow You’re a Grub Mate! in 2022 dat ze al acht jaar bezig was met haar herstel, waarbij ze al 15 maanden geen s*ks meer had gehad.
“Ik wist niet dat ik een probleem had totdat ik begon te genezen. Het probleem lag bij mijn relaties en ik bleef giftige mannen aantrekken,” legde ze uit.
“Toen ik herstelde, besefte ik dat er onverwerkt trauma uit mijn verleden was dat mijn s*ksverslaving veroorzaakte.”
“Het beheerste mijn leven, maar ik functioneerde nog steeds. Ik had een geweldige carrière, ook al zou je dat niet meteen denken.”
Belinda, die bekendheid verwierf in The Bachelor Australia, zei dat ze zich “niet schaamde” voor haar ongewoon hoge aantal s*ksuele partners.
Ze onthulde dat ze vaak wel zes keer per week uitging om een bedpartner te vinden.
“Mannen waren erg goed in het vertellen van wat ik wilde horen. Het ging erom dat ik me mooi, gewaardeerd en geliefd voelde in plaats van dat ik s*ks had,” zei ze.
Tegenwoordig beoefent Belinda het celibaat. Ze zegt dat ze ervan overtuigd is dat mensen tegenwoordig s*ks gebruiken om de “verkeerde redenen”.
“De maatschappij is achteruitgegaan en we gebruiken s*ks om de verkeerde redenen – een snelle bevestiging of moment,” zei ze. “Ik zal weer s*ks hebben, maar met iemand waarmee ik een band heb.”

Algemeen
Angela de Jong kritisch over rol van Olcay Gulsen in talkshow: “Niet de juiste match voor dit format”

Media-analist en televisiecolumnist Angela de Jong heeft zich uitgesproken over de invulling van het programma De Oranjezomer, met name over de rol van vaste tafelgast Olcay Gulsen. Hoewel De Jong erkent dat Gulsen een uitgesproken persoonlijkheid is, twijfelt ze aan de meerwaarde van haar aanwezigheid in dit specifieke programmaformat.
Persoonlijkheid gewaardeerd, maar rol betwijfeld
In haar analyse zegt De Jong:
“Ik vind Olcay een leuke, uitgesproken vrouw met een sterke mening. Dat waardeer ik.”
Toch denkt ze dat de huidige rol die Gulsen vervult, minder goed aansluit bij de verwachtingen van het kijkerspubliek. Gulsen schuift regelmatig aan in plaats van Johan Derksen of Rutger Castricum, maar volgens De Jong ligt deze plek haar minder goed.
Inhoudelijke koers van het programma onder de loep
De kritiek draait niet zozeer om Olcay Gulsen als persoon, maar meer om de inhoudelijke invulling van de gesprekken.
“Het gaat vaak over kleinere onderwerpen, zoals chatbots en lifestylezaken. Dat komt op deze plek niet tot zijn recht,” aldus De Jong.
Ze benadrukt dat discussie over maatschappelijke thema’s zoals migratie wél waarde toevoegt, vooral als er ruimte is voor verschillende perspectieven. Maar ze noemt het “doorzeuren over futiliteiten” als mogelijk storend voor de kijker.
Effect op kijkcijfers
Volgens De Jong kunnen juist die lichtere onderwerpen op een prominente plek in het programma leiden tot kijkersverlies.
“Mensen zijn mogelijk een beetje uitgekeken op deze invulling. Op deze plek wil je iemand zien die de diepte in gaat, niet iemand die blijft hangen in details.”
Ze suggereert dat een andere type gast — iemand met een meer analytische of verrassende invalshoek — het programma beter zou kunnen versterken.
Reacties uit de media
De uitspraken van De Jong roepen gemengde reacties op. Sommigen vinden haar observaties scherp en onderbouwd, anderen vinden dat juist diversiteit in toon en stijl een verrijking is voor het programma. Olcay Gulsen zelf heeft vooralsnog niet publiekelijk gereageerd op de analyse.
De media-analyses van Angela de Jong worden regelmatig breed besproken en hebben vaak invloed op de publieke perceptie van televisieformats. Haar opmerkingen over De Oranjezomer worden dan ook met veel aandacht gevolgd door kijkers en programmamakers.