-

Algemeen

Wesley komt thuis en ziet een halfnaakte boa op zijn vrouw liggen

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Wesley Keulen bevindt zich momenteel in een turbulente periode.

Toen hij gisteren zijn huis binnenkwam met een camera in de hand, werd hij geconfronteerd met een schokkende situatie: zijn vrouw was niet alleen thuis, maar bevond zich in het gezelschap van een halfna*kte boa.

Ondanks de intense emoties die hij op dat moment voelde, heeft Wesley ervoor gekozen om niet tot gew*ld over te gaan.

In een interview met Omroep PowNed deelde Wesley zijn verhaal. Hij had eigenlijk pas om 10.00 uur thuis moeten zijn, maar kwam een uur eerder aan.

Een timing die achteraf gezien cruciaal bleek te zijn. Met een vermoeden van ontrouw in zijn gedachten, besloot Wesley zijn huis binnen te gaan met de camera aan.

Daar stuitte hij op het schokkende tafereel van zijn vrouw en de boa, beiden slechts half gekleed.

Op de beelden is duidelijk te zien hoe de boa enkel zijn jasje aan heeft terwijl de vrouw geen broek draagt.

Op de vraag naar zijn relatiestatus antwoordde Wesley vastberaden: “Sinds gisteren heb ik afstand van haar genomen.”

Hij hoopt met het interview dat zijn vrouw en de boa publiekelijk worden veroordeeld voor hun daden.

De relatie tussen Wesley en de boa is al langer gespannen. “Ze kwam op een melding van haar af.

Ze beschuldigde me van stalk!ng, maar tegelijkertijd insinueerde ze dat ze geld wilde en met me wilde slapen,” onthult Wesley.

Aanvankelijk overwoog hij om geweld te gebruiken tegen zijn vrouw en de boa. “Ik heb serieus overwogen om hen ‘morsd00d’ te slaan,” geeft hij toe. Echter, hij heeft dit uiteindelijk niet gedaan.

Hoewel Wesley en zijn vrouw meerdere kinderen hebben, heeft hij ervoor gekozen om de beelden van het voorval op sociale media te delen.

Op de vraag of hij zich bewust is van de mogelijke impact op de kinderen, antwoordt hij resoluut: “Ze heeft dit verdiend.”

De beelden van het incident zijn ongetwijfeld schokkend en werpen een licht op de emotionele en turbulente situatie waarin Wesley zich momenteel bevindt.

Algemeen

Imiteerde Maxima de Amerikaanse president nou echt? De koningin geeft eindelijk opheldering

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Koningin Máxima reageert op ‘Trump-mondje’: “Ik zei gewoon ‘Thank you’”

Vorige week ging koningin Máxima massaal viraal na een kort moment tijdens de NAVO-top. Een opvallende mondbeweging zorgde voor een stortvloed aan reacties online. Vooral in buitenlandse media werd volop gespeculeerd: deed de koningin daar een imitatie van voormalig Amerikaans president Donald Trump? Vandaag komt Máxima zelf met een verhelderende reactie.

Zomerfotosessie met primeurs

Tijdens de jaarlijkse zomerfotosessie op landgoed De Horsten kwam het koninklijk gezin uitgebreid aan het woord. Daarbij was er bijzondere aandacht voor kroonprinses Amalia, die haar plannen bekendmaakte: ze gaat Nederlands recht studeren én zal betrokken worden bij Defensie. Een opvallende combinatie die past binnen haar voorbereiding op haar toekomstige rol.

Ook prinses Ariane, die onlangs achttien is geworden, gaf voor het eerst een interview. De jongste dochter van het koningspaar treedt daarmee in de voetsporen van haar zussen, die op jongvolwassen leeftijd vaker het woord nemen bij publieke momenten.

“Geen grap, geen imitatie”

Natuurlijk kwam tijdens het persmoment ook het ‘Trump-momentje’ ter sprake. De beelden, waarin Máxima haar lippen tuitte en even met haar tong bewoog, werden wereldwijd gedeeld. De timing – exact tijdens een fotomoment met Donald Trump – leidde tot talloze grappen en vergelijkingen op sociale media.

Sommige Amerikaanse media namen het minder luchtig op en vonden het gedrag ‘onprofessioneel’ of ‘respectloos’. Maar de koningin zelf laat daar nu geen twijfel meer over bestaan.

“Het was een totaal onschuldig moment,” zegt ze nuchter. “Ik zei ‘Thank you’ tegen iemand die me op dat moment hielp met mijn plaats of kleding. Het zag er op beeld misschien grappig uit, maar er zat niks achter.” Ze lacht erbij: “Er was geen enkele intentie om iemand te imiteren.”

Een luchtige reactie die wat haar betreft het hoofdstuk afsluit. De interpretaties, hoe creatief ook, blijken dus simpelweg gebaseerd op een ongelukkig geframed moment.

Willem-Alexander over Rutte: “Hij kan nu WhatsAppen”

Naast de opheldering van Máxima, zorgde koning Willem-Alexander voor een ander luchtig moment tijdens de persbijeenkomst. Hij gaf een klein inkijkje in de digitale vooruitgang van demissionair premier Mark Rutte.

Rutte stond jarenlang bekend om zijn simpele Nokia-telefoon en hield technologische ontwikkelingen liever op afstand. Maar volgens de koning is daar nu verandering in gekomen.

“Hij heeft eindelijk een smartphone. En hij gebruikt zelfs WhatsApp,” vertelde Willem-Alexander met een glimlach. “Dat is toch een mooie vooruitgang, zeker nu hij NAVO-chef wordt.”

Een ontspannen start van de zomer

De jaarlijkse fotosessie bood niet alleen ruimte voor nieuws en toelichtingen, maar ook voor een ontspannen sfeer tussen het koninklijke gezin en de media. Ondanks de recente virale ophef lijkt Máxima’s houding onveranderd: vriendelijk, helder en met humor.

Voor het koningspaar en hun dochters is het nu tijd voor een welverdiende zomervakantie. En wat het virale moment betreft? Dat kan na Máxima’s toelichting met gerust hart worden afgesloten.

Lees verder