-

Algemeen

Valerio (30) is al twaalf jaar werkloos: ”Ik zoek een rijke dame om mee te trouwen”

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Het leven van de dertigjarige Valerio uit Den Haag verkeert in zware omstandigheden.

Hij verwierf recentelijk bekendheid op het internet omdat hij, als dakloze, naar een asielhotel ging en vroeg of hij daar kon overnachten. Helaas kon dit enkel als je vluchteling bent.

Valerio vertelt aan Omroep PowNed dat hij al twaalf jaar op zoek is naar een woning en zich bij talloze instanties heeft ingeschreven.

Hij uit zijn frustratie over de situatie: “Ik word er helemaal gek van. Op dertigjarige leeftijd moet je constant aan mensen vragen: mag ik alsjeblieft bij jou slapen?”

Sinds enkele jaren slaapt Valerio niet meer bij het Leger des Heils, omdat hij probeert er altijd netjes uit te zien en zelfs last heeft van smetvrees.

Hij vermijdt om tussen daklozen te verblijven en slaapt soms bij bekenden of na ontmoetingen in cafés.

Valerio is al enkele jaren werkloos vanwege ernstige ADHD en vertelt dat de staat hem heeft verboden om te werken.

Hij ontvangt slechts 400 euro per maand en voelt zich beroofd van eigenwaarde.

Valerio heeft recentelijk extreme politieke opvattingen aangenomen en zegt nu neonazi te zijn en te geloven in de ideologie van Adolf Hitler.

Hij hoopt op steun van Geert Wilders en pleit voor het vertrek van alle vluchtelingen uit het land.

Ondanks zijn moeilijke situatie blijft Valerio hopen op een beter leven en zoekt hij dagelijks naar een welgestelde weduwe in de Piet Heinstraat.

Hij heeft geen andere opties en doet een oproep aan mensen om hem te helpen, zowel met huisvesting als financiële steun.

Hij is bereikbaar via [email protected] en staat open voor hulp van rijke vrouwen die hem willen ondersteunen.

Algemeen

Emma Heesters maakt vreselijk nieuws bekend: ”Toekomstbeeld is weg”

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Emma Heesters doet aangrijpende onthulling: “Ik rouw om een toekomst die niet meer bestaat”

Zangeres Emma Heesters heeft in haar nieuwe boek Alles wordt beter een persoonlijk en emotioneel hoofdstuk gedeeld. Voor het eerst vertelt ze openhartig over de gevolgen van haar medische behandeling tegen baarmoederhalsk*nker — en de impact daarvan op haar toekomst.

In het boek, dat vandaag is verschenen, schrijft Emma dat ze door de behandeling geen kinderen meer kan krijgen. Een boodschap die haar diep heeft geraakt, maar die ze met moed en eerlijkheid deelt in de hoop anderen steun te bieden.

“Ik rouw over een toekomstbeeld, omdat dat toekomstbeeld niet meer bestaat,” schrijft de zangeres. “Ik heb altijd het gevoel gehad dat ik keuzes kon maken, maar dit keer is de keuze voor mij gemaakt. Dat voelt oneerlijk en moeilijk om te accepteren.”

Lees verder