-

Nieuwste

Daniëlle (30) uit Breda: Mannen moeten betalen om deze schoonheid aan te kijken!

De 30-jarige Daniëlle uit Breda heeft altijd al een unieke uitstraling willen hebben, ver verwijderd van de gebruikelijke norm.

Tatoeages zijn voor velen een manier om zichzelf te uiten, en Daniëlle is daar geen uitzondering op, gezien haar 13-jarige geschiedenis van lichaamskunst.

Op 17-jarige leeftijd liet Daniëlle twee vleugels boven haar achterwerk tatoeëren, destijds een trendy keuze. Maar daar hield het natuurlijk niet op.

Inmiddels heeft Daniëlle bijna elk stukje van haar lichaam laten tatoeëren, inclusief haar oogballen.

Ja, je leest het goed, haar oogballen zijn volledig zwart. Maar daar stopt het niet.

Daniëlle heeft ook delen van haar huid laten verwijderen om littekenweefsel in de vorm van een alien op haar borst te creëren.

Haar tong is gesplitst, waardoor ze nu een soort slangentong heeft. Verder heeft ze implantaten in haar voorhoofd, haar tanden laten slijpen en haar tong laten tatoeëren.

Daniëlle lijkt nu verslaafd aan deze transformaties.

Ondanks haar jeugdige leeftijd van 30 jaar heeft ze bijna alles aan haar lichaam laten tatoeëren of aanpassen wat maar mogelijk is.

Maar dat is nog niet genoeg, want Daniëlle is altijd op zoek naar iets nieuws.

Onlangs heeft ze besloten dat haar neus moet verdwijnen.

Ja, je leest het goed, Daniëlle heeft haar neus laten verwijderen en is nu een soort tatoeageversie van Michael Jackson 4.0 geworden.

Hier zijn foto’s van de transformatie van Daniëlle: