-

Nieuwste

Boos blondje wil statement maken en spuugt in een blik met koeken

Het is onmogelijk om niet op de hoogte te zijn van de gebeurtenissen in het Midden-Oosten en de voortdurende spanningen daar.

Het lijkt echter een vreemde connectie om Jodekoeken te betrekken bij deze complexe situatie.

In de afgelopen maanden hebben de nieuwsberichten zich gericht op Oekraïne en Rusland, maar nu lijkt de aandacht verschoven te zijn naar Israël en Palestina.

Hoewel dit c0nflict duizenden kilometers verwijderd is van Nederland, zijn er hier toch veel mensen die er diep bij betrokken raken.

De redenen hiervoor zijn niet helemaal duidelijk, maar het lijkt erop dat in Nederland, net als elders, mensen zich vaak gedwongen voelen om partij te kiezen tussen Israël en de Palestijnen.

Zelfs als ze niet voldoende kennis hebben om een geïnformeerde keuze te maken.

Een recent incident waarbij een vrouw genaamd AABlondy, ook bekend als Miss Blondy of Meesteres Blondy op sommige websites, betrokken was, is tekenend voor de emoties rond dit onderwerp.

In een supermarkt pakte ze een blik Jodekoeken uit de schappen en spuugde erin, blijkbaar als een statement.

Hoewel de naam “Jodekoeken” inderdaad vragen kan oproepen, lijkt dit geen gepaste manier om een standpunt over een internationaal c0nflict te uiten.

Haar motto lijkt te zijn: “Als onze regering Palestina onderdrukt, onderdruk ik supermarkten.”

Haar acties kunnen echter als ongepast en verwarrend worden beschouwd.

Het is altijd verstandig om te controleren of een product ongeschonden is voordat je het koopt, ongeacht je politieke standpunt.