-

Economie

Wolter Kroes deelt vreselijk nieuws en kan niet meer optreden

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Triest nieuws voor degenen die van plan waren om dit weekend naar een optreden van Wolter Kroes te gaan. De vrolijke zanger, die dit jaar nog optrad tijdens de Amsterdamse Zomer, heeft helaas moeten afzeggen vanwege een ernst!ge keel0ntsteking.

Wolter deelde dit nieuws op zijn Instagram-account. Hij schreef: “Lieve allemaal, helaas heb ik geen goed nieuws.

De afgelopen week had ik ontzettend last van mijn luchtwegen, veel h0esten en een flinke verk0udheid. Gisteravond trad ik op in Heemskerk en toen had ik het heel erg zwaar.”

Het vervolg van zijn bericht luidde: “In Hoofddorp, bij het tweede optreden, merkte ik dat het goed mis was. Gelukkig kon ik het nog wel afmaken.”

Maar het bleek al snel “goed fout” te zijn. “Vanmorgen werd ik wakker met een zeer zware keel0ntsteking, mijn stem volledig weg.

Met veel spijt en een rotgevoel zijn al mijn optredens geannuleerd.

Mijn gezondheid gaat voor alles,” voegde de 54-jarige Wolter eraan toe.

Hij hoopt snel te herstellen en zal dagelijks contact houden met zijn d0kter om zijn voortgang te volgen.

Helaas kunnen zijn optredens vandaag en morgen op advies van de d0kter niet doorgaan.

Het is op dit moment niet bekend of fans hun geld kunnen terugkrijgen voor de geannuleerde optredens. We wensen Wolter uiteraard een spoedig herstel toe.

In maart van dit jaar moest de zanger ook al zijn optredens annuleren vanwege een virale inf*ctie, wat hem destijds erg aangreep.

“Ik kan jullie vertellen dat ik hier d00dz!ek van ben. Annuleren zit niet in mijn systeem,” zei hij toen.