-

Economie

Willeke Alberti bezoekt ernstig zieke dochter Daniëlle van ’t Schip: ‘Haar laatste bezoek’

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Daniëlle van ’t Schip, de dochter van voormalig profvoetballer en voetbalcoach John van ’t Schip, heeft onlangs haar koffers gepakt voor een reis naar Bonaire waar ze enkele maanden zal blijven. Daniëlle is ernstig ziek, maar ze laat zich hierdoor niet tegenhouden om te genieten van het leven.

Ze gaat op reis om even tot rust te komen en krijgt daarbij veel steun van haar familie. Zo ook van haar moeder, de beroemde zangeres Willeke Alberti.

Willeke Alberti heeft onlangs een bezoekje gebracht aan haar dochter op Bonaire. Ze vertelt in een interview met weekblad Weekend dat ze een weekje lekker in de zon wilde doorbrengen en daarom naar Bonaire is gegaan.

Willeke verbleef in het Van der Valk-hotel, dat voor haar als een tweede thuis voelt. Het feit dat haar dochter Daniëlle daar ook was, maakte de keuze voor het eiland des te makkelijker.

Willeke wil alle tijd die ze heeft besteden aan haar familie en het is dan ook fijn om haar dochter te kunnen steunen in deze moeilijke tijd.

Hoewel Willeke niet veel kwijt wil over haar bezoek aan haar dochter, is het duidelijk dat ze veel om haar geeft en er voor haar wil zijn.

Daniëlle deelt regelmatig foto’s van haar gezin op Instagram, waaronder ook foto’s van haar op Bonaire.

Ze geniet zichtbaar van haar tijd op het eiland en de steun van haar familie is hierbij onmisbaar.

Het is hartverwarmend om te zien hoe Daniëlle, ondanks haar ziekte, de kracht vindt om te genieten van het leven en mooie herinneringen te maken met haar familie. Ook de steun van Willeke Alberti is hierbij van onschatbare waarde.

Willeke staat bekend om haar warme persoonlijkheid en haar vermogen om mensen te steunen in moeilijke tijden.

Ze is een liefdevolle moeder en grootmoeder die haar familie altijd op de eerste plaats zet.

Het is niet de eerste keer dat Willeke Alberti zich laat zien als een zorgzame moeder. Eerder werd ze al in het nieuws gebracht vanwege haar steun aan haar kleinzoon.

Haar kleinzoon, Johnny de Mol, had in 2019 een zware tijd omdat zijn vrouw Anouk van Schie ernstig ziek was.

Willeke stond toen altijd voor hem en zijn gezin klaar en was er om hen te steunen waar nodig. Haar liefde en betrokkenheid waren onmisbaar voor Johnny en zijn gezin.
Daniëlle

Het is bijzonder om te zien hoe Willeke Alberti keer op keer laat zien wat onvoorwaardelijke liefde en steun betekent. Niet alleen voor haar eigen familie, maar voor iedereen die het nodig heeft.

Haar warme persoonlijkheid en betrokkenheid bij anderen maken haar tot een bijzonder mens. Wij kunnen allemaal een voorbeeld nemen aan haar en proberen om meer liefde en betrokkenheid te tonen aan de mensen om ons heen.

Economie

Sylvie Meis haalt snoeihard uit naar ‘gefrustreerde witte mannen’ van VI: ‘Ze zijn respectloos’

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Sylvie Meis heeft opnieuw voor opschudding gezorgd met een vlijmscherp interview in de YouTube-serie Open Kaart van Robbert Rodenburg. In het openhartige gesprek neemt de presentatrice geen blad voor de mond. Vooral haar harde woorden over mediamagnaat John de Mol en de mannen van Vandaag Inside maakten indruk. Volgens Sylvie is het onbegrijpelijk dat zulke “oude, gefrustreerde witte mannen” anno 2025 nog steeds een platform krijgen.

Geen blad voor de mond

Vanaf de eerste minuut laat Sylvie duidelijk merken dat ze niets meer inslikt. Ze is kritisch op hoe de media werken, wie daarin de macht hebben en waarom bepaalde figuren – zoals de mannen van VI – nog steeds op televisie mogen zeggen wat ze willen. Volgens haar is het tijd voor verandering. “Waarom krijgen dit soort mannen nog altijd zoveel zendtijd?” vraagt ze zich hardop af. De uitspraken zijn fel, maar voor Sylvie gaat het om meer dan alleen media-analyse: het is een pleidooi voor respect en eerlijkheid.

Een vrouw met haar eigen pad

Tijdens het interview staat Sylvie ook stil bij haar eigen positie in het medialandschap. Jarenlang heeft ze zich blootgesteld aan de publieke opinie, maar daar is verandering in gekomen. Ze geeft aan dat ze haar grenzen heeft leren stellen. “Ik heb geen man nodig om mijn leven te leiden,” zegt ze resoluut. De hardnekkige beeldvorming dat ze alleen geïnteresseerd zou zijn in rijke mannen, noemt ze onterecht en beledigend. “Ik ben zelfstandig, succesvol en ik red me prima.”

De impact van een woninginbraak

Tussen de kritische noten door deelt Sylvie ook een persoonlijke gebeurtenis: de woninginbraak in Hamburg. Tijdens deze brute diefstal verloor ze kostbare spullen, waaronder exclusieve Hermès-tassen en sieraden. Maar nog ingrijpender was het verlies van haar gevoel van veiligheid. Sylvie vertelt dat ze lange tijd slecht sliep na de inbraak. Het trauma van die nacht werkt nog steeds door in haar dagelijks leven.

Online haat en steun van Robbert Rodenburg

De aflevering van Open Kaart kreeg al snel veel aandacht, maar riep ook hevige reacties op. Presentator Robbert Rodenburg liet via Instagram weten dat hij geschrokken was van de haatberichten die binnenstroomden. Sommige reacties waren volgens hem zo heftig, dat hij besloot ze te verwijderen. “Dit gesprek verdiende meer respect,” schreef hij. Ondanks alles liet Robbert weten trots te zijn op Sylvie’s openheid en de manier waarop zij zich kwetsbaar én krachtig opstelde.

Geen plaats meer voor respectloze talkshows

Sylvie maakt in het interview duidelijk dat ze heel bewust kiest met wie ze haar verhaal deelt. Ze schuift niet langer aan bij talkshows waar ze zich niet veilig voelt. “Ik laat me niet langer afmaken voor kijkcijfers,” zegt ze. Die houding komt voort uit ervaring: Sylvie heeft geleerd haar grenzen te bewaken en voelt zich sterker dan ooit.

Vastberaden en standvastig

Dat Sylvie niet bang is om haar mening te geven, is na dit interview wel duidelijk. Ze durft zich uit te spreken tegen grote namen in de media en trekt zich niets aan van publieke verontwaardiging. Ze blijft trouw aan zichzelf en aan haar principes. Haar uitgesproken houding levert haar soms kritiek op, maar ook bewondering.

Geen terugtrekkende beweging

Waar anderen zich wellicht zouden terugtrekken na zoveel ophef, kiest Sylvie er juist voor om door te gaan. Ze wil een stem geven aan vrouwen die zich miskend voelen in de media. Haar verhaal in Open Kaart is daar het bewijs van: persoonlijk, eerlijk en zonder concessies.

Een vrouw die blijft opvallen

Met dit interview bevestigt Sylvie Meis haar status als sterke en onafhankelijke vrouw. Ze laat zich niet kleineren, spreekt zich uit en bepaalt zélf haar koers. Haar kritische blik en persoonlijke verhalen zorgen ervoor dat we nog lang niet het laatste van haar gehoord hebben.

Lees verder