-

Economie

Brutale vraag in First Dates: “Vertel eens, is jouw poes geschoren?”

Avatar foto

Gepubliceerd

op

De kans op een geslaagde match bij First Dates is slechts 0,6 procent, wat aanzienlijk lager is dan bij concurrent Lang Leve de Liefde, waar het slagingspercentage boven de 6 procent ligt.

Dit komt voornamelijk doordat mensen bij First Dates slechts een paar uur de tijd hebben om elkaar te leren kennen, terwijl deelnemers aan Lang Leve de Liefde minstens 24 uur met elkaar doorbrengen en meer tijd hebben om een band op te bouwen.

Tijdens een korte date is het dan ook belangrijk om elkaar genoeg vragen te stellen om elkaar beter te leren kennen.

In een aflevering van First Dates stelde een deelnemer echter wel een heel brutale vraag aan zijn date: “Is je poes geschoren?”

Dit illustreert hoe sommige mensen tijdens een korte date direct naar de meest persoonlijke zaken durven te vragen.

Om een kans te maken op een succesvolle match bij First Dates is het dus van belang om tijdens de korte date genoeg vragen te stellen om elkaar beter te leren kennen.

In de betreffende aflevering vroeg een man aan zijn date of ze als waxer had gewerkt.

Toen ze bevestigend antwoordde, vroeg hij vervolgens brutaal: “Dus jij bent helemaal glad?

Ik wist niet of daar een haartje op zat of niet, dus daarom stelde ik die vraag maar…”

Het is duidelijk dat sommige deelnemers tijdens een korte date direct naar de meest persoonlijke zaken durven te vragen, maar of dit de kans op een succesvolle match vergroot, valt te betwijfelen.

Economie

Myron Koops, vriendin van Enzo Knol, en zoontje betrokken bij auto-ongeluk

Avatar foto

Gepubliceerd

op

De vriendin van vlogger Enzo Knol, Myron Koops, is onlangs betrokken geweest bij een auto-ongeluk. Tijdens een livestream van Enzo werd het nieuws onverwacht bekendgemaakt, toen hij plotseling het bericht kreeg dat zijn vriendin en hun zoontje bij het incident aanwezig waren. Inmiddels hebben beiden laten weten dat het naar omstandigheden goed gaat.

Wat er precies gebeurde
Het ongeluk vond plaats in de omgeving van Huis ter Heide, op de Amersfoortseweg. Myron reed in de zwarte sportieve SUV van Enzo Knol toen het incident gebeurde. Volgens haar verklaring stond ze stil voor een rood licht. Toen het licht op groen sprong, verscheen er plotseling een andere auto voor haar. Door de gladheid en het plotselinge manoeuvreren kwam de wagen in beweging en raakte de zijkant van de andere auto.

Zowel Myron als de andere bestuurder zouden op dat moment groen licht hebben gehad, waardoor de precieze toedracht nog niet volledig duidelijk is. De botsing zorgde voor flinke schade aan de voorzijde van de auto, die later is weggesleept.

Reactie van Myron en Enzo
Kort na het incident deelde Myron via Instagram dat iedereen ongedeerd is gebleven. Ze gaf aan dat ook de andere bestuurder en passagier het goed maken. Hun zoontje, Riven Khen Knol, zat achterin de auto maar heeft volgens haar nauwelijks iets van de botsing gemerkt. Hij sliep op dat moment, vermoedelijk door een jetlag na een recente reis.

Enzo Knol, die op dat moment aan het livestreamen was, beëindigde abrupt zijn uitzending toen hij het nieuws hoorde. Hij liet zijn kijkers weten dat hij direct naar de plek van het ongeval ging om bij zijn vriendin en zoon te zijn.

Schade en gevolgen
De Lamborghini Urus waarin Myron reed liep zichtbare schade op aan de voorzijde. Ondanks de materiële schade benadrukten Enzo en Myron dat het belangrijkste is dat iedereen ongedeerd is gebleven. Voor het stel, dat sinds 2019 samen is en in 2024 hun eerste kind verwelkomde, was het vooral een schrikmoment.

Publieke aandacht
Het incident kreeg veel aandacht omdat Enzo Knol een van de bekendste vloggers van Nederland is, met miljoenen volgers op YouTube. Het feit dat het nieuws bekend werd tijdens een livestream zorgde voor extra media-aandacht. Veel fans reageerden opgelucht nadat duidelijk werd dat het gezin er zonder verwondingen vanaf was gekomen.

Belang van verkeersveiligheid
Het voorval laat zien hoe snel een ogenschijnlijk normale autorit kan veranderen in een onverwachte situatie. Ook voor bekende Nederlanders geldt dat verkeersveiligheid altijd prioriteit heeft, ongeacht het type auto of de omstandigheden.

Het auto-ongeluk waarbij Myron Koops en haar zoontje betrokken waren, is gelukkig goed afgelopen. Hoewel de schade aan de auto aanzienlijk was, kwamen alle betrokkenen met de schrik vrij. Voor Enzo Knol en zijn gezin is dit vooral een herinnering aan hoe belangrijk alertheid en voorzichtigheid in het verkeer blijven – iets wat veel kijkers en volgers ongetwijfeld herkennen.

Lees verder