-

Nieuwste

Goede vriend openhartig over geaardheid Rutte: ‘Wijst alle vrouwen af’

René Bom, goede vriend van Mark Rutte, was openhartig over het liefdesleven van de premier. Hij wordt regelmatig benaderd door vrouwen, maar daar wil Rutte niks van weten. “Het heeft geen zin om een poging bij hem te doen.”

Bom brengt al jaren al verzoekjes voor een date over aan de premier, maar steeds zonder resultaat. Waarom is dat dan zo? René zegt dat het totaal geen zin heeft om een kans te wagen bij Rutte. “Dat zeg ik ook altijd als mij wordt gevraagd om een ontmoeting te regelen. Maar ik breng die wel aan hem over. Ik wil niet dat iemand achteraf zegt dat ik zo’n verzoek niet serieus heb genomen.”

Iedereen afwijzen

René weet al precies wat de premier zegt wanneer er nog eens een date-verzoek binnenkomt. “Hij zegt altijd lachend en hoofdschuddend: ‘René, ik heb geen tijd voor een relatie…’ Dat breng ik dan weer keurig over aan die vrouwen.” Dat is volgens hem ook de echte reden waarom hij op dit moment geen relatie heeft. “De politiek is niet alleen zijn werk, maar ook zijn hobby. De politiek vult zijn hele leven. Hij kent geen werkdagen van acht tot zes en ook geen werkweken van vijf dagen.”