-

Nieuwste

Na twee vergrotingen wil Monica Geuze nu een borstverkleining

Monica Geuze is helemaal klaar met haar grote voorgevel. Ze omschrijft haar borsten zelf als dikke kanonnen. Eerder onderging de presentatrice twee borstvergroting, maar nu wil ze toch weer een maatje minder.

In de podcast Geuze en Gorgels onthult Monica dat ze een slordige 18.000 euro neertelde voor de borstvergrotingen. Nu blijkt ze toch niet zo tevreden. Geuze legt uit: “Ik vind het gewoon te groot en niet bij mezelf passen. Ik heb af en toe gewoon een jurkje aan en het is gewoon altijd ordinair, omdat er dikke kanonnen tussen zitten.”

Toch zelf voor gekozen?

Gorgels merkt fijntjes op dat ze hier toch zelf voor gekozen heeft? Monica legt uit dat de vork anders aan de steel zit. “Ik had voor de eerste keer mijn borsten laten doen en toen had ik een heel lief, klein, secuur maatje. Lieve knoppen waren dat. Een cup B.” Tijdens haar zwangerschap werden haar borsten dan plotseling veel groter. Na de geboorte van de baby schoot daar nog amper iets van over. “De arts zei tegen mij: het lijkt wel alsof je een kiezelsteen in een sok hebt gedaan. Dat was niet goed voor mijn zelfvertrouwen.”

Implantaten niet meer op hun plaats

Dat leidde ertoe dat haar implantaten ook niet meer op hun plaats bleven zitten. Monica vertelt: “Als ik in bed lag en ik ging op mijn zij liggen dan draaide dat implantaat in mijn borst. Ik heb twee jaar met een bh aan geslapen omdat ik niet op mijn zij kon liggen.” Daarom ging ze op doktersadvies toch weer voor een maatje groter.

Toch niet blij

Met die grotere maat is ze nu niet meer tevreden, omdat dit niet meer in verhouding is tot de rest van haar lichaam. Gorgels treedt haar daarin bij. “Jij bent heel petite. Ik vind kleine borsten altijd heel mooi bij kleine vrouwen.”