-

Nieuwste

Guus Meeuwis zwaar onder vuur: ‘Helemaal gek geworden’

Guus Meeuwis ligt zwaar onder vuur vanwege zijn concert in New York van afgelopen weekend. Het optreden was exclusief voor Nederlandse fans die hem achterna reisden. Mensen vinden dit ontzettend milieuvervuilend. “Guus is helemaal gek geworden”, klinkt het.

Mensen snappen niet waarom hij niet gewoon in Nederland kon optreden? “Bij het NOS journaal aandacht voor concert Guus Meeuwis in New York. Allemaal fans uit NL die er een vlucht voor over hadden. Er wordt met geen woord gerept over CO2 uitstoot van deze volksverhuizing. Bizar”, tweet iemand bij een foto van de feestende landgenoten.

“Ik gun de artiest en fans een euforisch gevoel maar waarom treed je als Nederlandse artiest op in New York voor mee gereisde Nederlandse fans? Daar heb ik nou geen woorden voor!”, merkt nog iemand anders op.

Nog een andere social mediagebruiker zegt dat Guus compleet gek is geworden omdat hij zijn band en 2.500 Nederlanders naar de andere kant van de oceaan liet overvliegen. Heel wat mensen treden deze kritiek bij. “Guus Meeuwis die een concert geeft in New York is na -vul zelf maar iets in- toch wel de meest extreme vorm van grootheidswaanzin die er bestaat.”