-

Nieuwste

Erica Meiland over emotionele hereniging met doodzieke Nadège

Erica en Martien Meiland

De voormalig huishoudster van de Meilandjes, Nadège, maakte begin maart bekend dat ze aan darmkanker lijdt. De familie Meiland was helemaal ondersteboven van het nieuws. Ze leven dan ook heel erg met haar mee. Erica Meiland onthult nu dat de hereniging ondertussen heeft plaatsgevonden.

Vorige zondag keerden ze terug naar Chateau Marillaux in Frankrijk. De familie moest daar zijn met het oog op de sleuteloverdracht. Ze profiteerden van hun verblijf in Frankrijk om te herenigen met schoonmaakster Nadège.

Hoewel ze indertijd uit elkaar gingen met ruzie, bleven ze van beide kanten toch hopen op een verzoening. Een tijdje terug zei Erica al: “Wij gaan nog afscheid nemen van het chateau voor de overdracht. Dat zal waarschijnlijk in mei zijn. Dan komt ze naar ons toe, ik nodig haar uit. Maar als dat niet gaat, dan gaan we naar haar huis toe.” En dat is nu ook gebeurd.

Verzoening

Erica onthult dat ze elkaar dus opnieuw zagen. De realityster zegt dat Nadège dolgelukkig was om hen terug te zien. Tijdens de hereniging stroomden de traantjes rijkelijk. “Best emotioneel allemaal”, geeft Erica toe.