-

Nieuwste

Oud-kandidate The Voice in tranen na schokkende onthulling

Nienke

Maandagavond legde oud The Voice-deelneemster Nienke Wijnhoven een schokkende verklaring af over het gedrag van bandleider Jeroen Rietbergen. Ze was te gast bij Beau. De pianist stelde haar voor om de studio’s te gaan bekijken. Daar heeft hij de zangeres dan bepoteld.

Schaamte

Nienke onthult: “Je loopt naar boven en ik zie geen studio en daarna raakt hij je aan. Je denkt eerst aan miscommunicatie. Je hebt een vriend. Op dat moment ga je eerst de schuld bij jezelf zoeken.”

De vrouw getuigt ook over de appjes die ze kreeg van Jeroen. De pianist wilde haar een keer zelfs helemaal gaan ophalen in Limburg voor een evenement in Lelystad. “,Ik heb mij erover verbaasd over bepaalde appjes. Waarom zou je als je zo’n baan hebt en zo’n vriendin, waarzo je het risico dat het uitlekt dat het uitlekt”, vertelt Wijnhoven.

Ali B

Ook met coach Ali B had Nienke een bizarre ervaring. Nienke had haar zusje meegenomen naar een show en na afloop kwam de rapper een praatje met haar slaan. Het 15-jarig meisje is toen zwaar uitgekafferd door Ali B. De rapper zei naar verluidt dat ze haar ‘f*cking bek moest houden’.