-

Nieuwste

Barbie is alweer zwanger van nieuw vriendje

Barbie

Samantha de Jong alias Barbie is opnieuw zwanger. Het gerucht circuleerde al langer, maar nu bevestigt de blondine het nieuws zelf.

Barbie is dolgelukkig met haar nieuwe zwangerschap. Op Instagram post ze een kiekje met haar nieuwe vriend Robbert. Samantha zegt dat hij de liefde van haar leven is. Ze schrijft: “Vanaf de dag dat wij elkaar weer zagen, was het gelijk liefde op het eerste gezicht. Wij hebben samen al heel wat meegemaakt en alles doorstaan. Wij gaan samen een goed 2022 in, met ons wondertje! Ik hou onwijs veel van jou. En van wat er op komst is.” Het is alweer het vierde kindje voor Barbie.

DNA

Barbie heeft een moeilijk verleden achter de rug vanwege drank- en drugsproblemen. Eerst scheidde ze van Michael van der Plas, met wie ze twee kinderen kreeg. Daarna had ze een relatie met Gerrit Meerts, maar die liet haar in de steek toen hun kind door een andere man was verwekt. Gerrit liet toen weten: “Mijn DNA kwam niet eens in de buurt.”

Jeugdzorg

Barbie moest ook haar pasgeboren zoontje vaarwel zeggen. Gerrit onthulde daarover: “Djemino heeft ze na overleg met Jeugdzorg bij haar tante gebracht. Ik wil overigens dat hij een andere naam krijgt, want de naam Djemino hoort bij onze familie.” Het derde kind van Barbie heet ondertussen Angelo. Haar twee kinderen uit de relatie met Michael, Milano en Angelina, wonen evenmin bij haar. Hopelijk pakt het deze keer beter uit voor haar.

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Samantha? (@samantha_de_jong29)