-

Nieuwste

Tortelduifjes André Hazes en Sarah flaneren in matching outfits

Het is geen geheim dat André Hazes en Sarah van Soelen zich graag in bijpassende outfits kleden. Vorige week droegen ze allebei zwart en Sarah grapte dat ze wel The Adams Family leken.

Nu kiest het stelletje voor iets fleuriger, namelijk blauw. Dan ligt het natuurlijk voor de hand dat ze elkaar bij hun ondertussen beroemde bijnaam noemen.

(Lees verder onder de afbeelding)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Andre Hazes (@andrehazes)

Sarah en André laten het breed hangen deze zomer en genieten al enige tijd van een vakantie in Spanje. Daar flaneren de twee uitgebreid in hun matching blauwe outfits. Bij een verliefd kiekje schrijft de nieuwe vlam van de zanger: “My Baby Blue.” Ook André deelt een romantische foto met de tekst: “Baby?”

Sarah post de plaatjes ook in haar Instagram Stories met het bijschrift: “Another day, another blue.”