Nieuwste
Duizenden mensen schuiven aan om afscheid te nemen van Peter R. de Vries
Woensdagochtend rond 9:30 uur stonden al honderden mensen aan te schuiven bij de Carré in Amsterdam om afscheid te nemen van Peter R. de Vries.
De rijen groeien alsmaar meer aan en naar verwachting zullen er duizenden mensen opdagen voor het afscheid van de vermoorde misdaadjournalist.
Peter Schouten, advocaat van kroongetuige Nabil B., tweette eerder vandaag: “Eer vandaag Peter R. de Vries. Ga langs bij Carré of doe het op uw eigen manier. Doe het waardig. Eer de man die hard was op de inhoud en zacht op de mens. Die vocht tegen onrecht en die een bloedhekel had aan machtsmisbruik, hypocrisie en onrechtvaardigheid.”
(Lees verder onder de tweet)
Mensen in de rij bij theater Carré in Amsterdam voor een laatste groet aan #peterrdevries pic.twitter.com/xmyrcXbBhQ
— Aart van Acquoij (@AartvanAcquoij) July 21, 2021
Nederlandse radio
Donderdagochtend om 11 uur zullen alle Nederlandse radiozenders tegelijk het nummer A Whiter Shade of Pale van Procol Harum draaien. Dit als hulde aan Peter R. de Vries. Het betreft de lievelingsplaat van de journalist.
Lange wachtrijen
RTL stelt alles in het werk om het afscheid op een veilige en respectvolle manier te laten verlopen. Er is geen vaccinatiebewijs of negatieve coronatest nodig, maar mensen moeten wel de anderhalve meter afstand respecteren. De familie vraagt om geen bloemen neer te leggen, maar om een donatie te doen aan Stichting de Gouden Tip.