Nieuwste
Lil’ Kleine deelt video van zijn asociaal rijgedrag onderweg naar André Hazes
Toen Lil’ Kleine onderweg was naar goede vriend André Hazes om een terrasje te doen, liet hij zich nog eens van zijn slechtste kant zien.
De rapper bracht niet alleen zichzelf, maar ook andere automobilisten in gevaar. Omdat het terrasjesweer was stapte hij in zijn Range Rover om een biertje te doen met André. Op de social media gaan foto’s rond hoe ze samen op een terras zitten met het verslavende middel snus voor hen op tafel.
Kleine vond het nodig om ook zijn autorit te filmen. De rapper is ronduit asociaal. Eerst en vooral rijdt hij met één hand 123 km per uur waar je 100 mag. Maar dan komt het: even later rijdt hij een andere auto bijna van de baan af.
Op zeker ogenblik bevinden de auto’s zich op amper enkele meters van elkaar. Om dat dan nog eens allemaal te filmen met één hand..
Mediapauze nodig
Het is duidelijk dat beide heren, zowel Kleine en André, toe zijn aan een dringende mediapauze. Dat schijnen ze zelf niet te beseffen. Showbizz watcher Yvonne Coldeweijer merkt op: “Is dit nou slim om zo snel met een album te komen na alles? Is het niet verstandiger om even een paar maanden te wachten? Even weg uit de spotlights? Even aan jezelf werken, voor jezelf en je gezin?”
Bekijk de beelden.