-

Nieuwste

Belgische viroloog noemt Willem Engel ‘oplichter’ na Eriksen-tweet

Marc van Ranst

Willem Engel, oprichter van Stichting Viruswaarheid, reageerde met een bizarre tweet op het drama met de Deense speler Eriksen. Hij legde een link met coronavaccins. De Belgische viroloog Marc van Ranst reageert woedend.

De viroloog blokkeerde en rapporteerde het account van Engel. Hij liet weten: “Ik ben helemaal klaar met deze oplichter.”

‘Gelijk krijgen is ergste’

Na de reanimatie van de voetballer Christian Eriksen tijdens de wedstrijd Denemarken-Finland, stuurde Engel een tweet de wereld in. Hij tweette: “Er valt net een Deen dood op het EK hopelijk kunnen ze hem nog reanimeren. Het experiment is schandalig mislukt. Soms is gelijk krijgen het ergste dat je kan overkomen. Er moet direct gestopt worden met injecties.”

Helemaal klaar met Engel

Mar van Ranst reageerde fel: “Ik ben helemaal klaar met deze oplichter, en ik kan enkel maar suggereren dat iedere Nederlander deze kerel voorgoed vergeet. Finita la commedia.” Het bericht van Engel is inmiddels verwijderd.

Duizenden mensen reageerden woedend op de tweet van de coronascepticus. Sociale mediagebruikers noemen het bericht smakeloos. Ook andere personen rapporteerden de account van Engel.

Het is overigens al een tijdje oorlog tussen Engel en Van Ranst. Enige tijd geleden diende de coronascepticus zelfs klacht in tegen de viroloog.