Nieuwste
Marco Borsato liegt weeral over overspelgeruchten
Sinds zijn affaires aan het licht kwamen, is Marco Borsato lang niet meer de ideale schoonzoon waarvoor iedereen hem aanzag. In het veelbesproken Linda’s Wintermaand-interview probeerde hij de schijn nog een beetje hoog te houden. Nu blijkt dat hij daar ook leugens verkondigde.
Marco had aangekondigd dat hij zijn verhaal voor eens en voor altijd kwijt wilde. Daarna wil hij het er niet meer over hebben. In het interview met Linda belooft hij plechtig nooit meer vreemd te zullen gaan. Borsato zei: “Dit wil ik niet meer, omdat ik er zelf aan kapot ben gegaan. Door mijn niet open zijn daarover, heb ik mijn relatie vergiftigd en ook mezelf.”
Alle ontkennen
Ook de vrouwen met wie Marco zou vreemdgegaan zijn, passeerden de revue. Zijn ex Denise, zangeres Maan, allemaal kwamen ze aan bod. RTL Boulevard-expert Rob Goossens vond de reactie van de zanger opmerkelijk. Rob zei: “Als ik hoor wat hij dan zegt … Hij ontkent eigenlijk alle specifieke gevallen.” Maar dan vertelt Marco opnieuw een leugen. De RTL Boulevard-deskundige legt uit: “Dan komt hij met een voorbeeld van een gerucht uit Heerenveen … Als je zegt: ‘Ik ben in geen eeuwigheid in Heerenveen geweest’, dan kun je dat checken natuurlijk.”
Rob bracht aan het licht dat Marco het liegen nog niet verleerd is. Hij licht toe: “Ik heb zijn naam ingetikt en Heerenveen, en toen bleek dat hij in 2019 nog in Thialf is geweest. Bij mijn weten is dat in Heerenveen. In 2010 heeft hij met Guus Meeuwis in het sc Heerenveen-stadion op het podium gestaan… Het is heel onhandig van hem om zo’n voorbeeld te noemen en dan eigenlijk weer te jokken.”