Nieuwste
Koningsdag dit jaar op geheime locatie in Eindhoven
Tijdens Koningsdag zal de koninklijke familie dit jaar een geheime locatie bezoeken in Eindhoven. De gemeente vraagt mensen om op 27 april niet naar de stad te komen.
Koning Willem-Alexander gaat vieren in Eindhoven, maar zonder toeschouwers. Dat heeft natuurlijk alles te maken met de coronacrisis. De gemeente informeert dat mensen tijdens het bezoek op televisie kunnen volgen.
De gemeente Eindhoven tweette: “Dit jaar vieren we het grootste Oranjefeest thuis. Anders dan anders, maar wel live, interactief en veelzijdig.”
Eind maart wordt het programma bekendgemaakt. Vorig jaar vond Koningsdag niet plaats in Maastricht vanwege corona. Maastricht ging niet in op het voorstel om de viering in 2021 te organiseren. Ze wachten liever tot alles weer normaal is.
?Maak kennis met #KoningsdagEindhoven. Dit jaar vieren we het grootste Oranjefeest thuis. Anders dan anders, maar wel live, interactief en veelzijdig. Ontdek wat Eindhoven te bieden heeft en vier het feest met ons mee! → https://t.co/niWWY4DDzV#Koningsdag2021 #KennisMaken pic.twitter.com/bJk89f9RdZ
— gemeente Eindhoven (@gem_Eindhoven) February 27, 2021