Algemeen
Bron uit s*ksbeluste Marco Borsato-vriendengroep spreekt zich uit
Ervaring met Jeroen Rietbergen
In het interview doet de vrouw ook een persoonlijke onthulling over een incident met Jeroen Rietbergen, destijds bandleider van The Voice of Holland en partner van Linda de Mol.
Ze vertelt dat ze zich tijdens een ontmoeting ongemakkelijk voelde en later aangifte heeft gedaan van grensoverschrijdend gedrag.
“Ik heb dat pas veel later gemeld,” zegt ze. “Maar omdat er te veel tijd overheen was gegaan, kon het juridisch niet meer worden meegenomen. Toch heb ik mijn verhaal gedaan, omdat ik wilde voorkomen dat anderen in dezelfde situatie zouden belanden.”
Volgens Story bevestigt advocaat Sébas Diekstra, die destijds meerdere betrokkenen bijstond, dat de vrouw contact met hem heeft gehad over haar verklaring.
De vrouw benadrukt dat ze niet uit wraak spreekt, maar uit een gevoel van rechtvaardigheid en duidelijkheid. Ze wil dat mensen begrijpen dat niet alle verhalen over die tijd zwart-wit zijn.

Algemeen
Marco Borsato duikt plots op: ‘Ik ben vrijgesproken!’

Marco Borsato voor het eerst weer in het openbaar gezien sinds zijn rechtszaak: “Hij lijkt rustiger”
Voor het eerst sinds zijn rechtszaak eind vorige maand is Marco Borsato weer in het openbaar verschenen. De zanger werd deze week gespot bij een benefietdiner in Alkmaar, georganiseerd door topchef Herman den Blijker.

Voor velen kwam zijn verschijning als een verrassing. Borsato, die zich de afgelopen jaren grotendeels uit het publieke leven had teruggetrokken, leek volgens aanwezigen ontspannen en vriendelijk. Foto’s die op sociale media verschenen, tonen een man die voorzichtig weer aansluiting zoekt met de wereld buiten de rechtbank.
Een rustige verschijning bij benefietdiner in Alkmaar
Het benefietdiner vond plaats in een Alkmaars eetcafé, waarvan de eigenaar een persoonlijke bekende van Borsato is. Volgens ShowNieuws-verslaggever Jordi Versteegden was dat ook de reden dat Marco aanwezig was.
“Hij kent de eigenaar goed en voelde zich op zijn gemak,” aldus Versteegden. “Hij genoot zichtbaar van de avond.”
Hoewel niet duidelijk is of de zanger ook daadwerkelijk meehielp in de keuken, is bekend dat Marco een groot liefhebber van koken is. Tijdens eerdere interviews vertelde hij vaker dat koken hem rust geeft, vooral in drukke tijden. Chefkok Herman den Blijker wilde niet in detail treden over Marco’s rol tijdens de avond, maar zijn aanwezigheid was voldoende om online veel reacties op te roepen.