-

Algemeen

Bizarre ontdekking over B&B Vol Liefde-Petra: ”Dit heeft ze verzwegen”

Avatar foto

Gepubliceerd

op

B&B Vol Liefde-kandidate Petra onder vuur: heeft ze iets verzwegen?

In het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde maakt Petra een opvallende indruk, maar nu is er iets aan het licht gekomen dat bij veel kijkers vragen oproept. Is ze echt op zoek naar liefde, of speelt er iets anders mee?

Ophef rond satirische video’s

De afgelopen week kwam Petra in het nieuws vanwege een uitwisseling met de makers van een populaire Facebookpagina die satirische AI-video’s maakt over B&B Vol Liefde-deelnemers. Deze parodieën vallen niet bij iedereen in de smaak – ook niet bij Petra. Ze stuurde berichten naar het satirische kanaal ‘De Snor’, waarin ze verzocht de video’s te verwijderen. Daarbij wees ze erop over een groot netwerk te beschikken.

Hoewel de video aanvankelijk werd verwijderd, verscheen deze later opnieuw online. Petra’s reactie leidde tot een stroom aan reacties op sociale media, waarbij sommige volgers vonden dat ze zichzelf onnodig in de schijnwerpers had gezet.

Oud-eigenaresse van een B&B?

Wat de situatie extra opvallend maakt, is nieuw opgedoken informatie over Petra’s zakelijke achtergrond. Uit openbare gegevens op Funda blijkt dat zij recent nog de eigenaresse was van een bed and breakfast genaamd Villa Kakelbont in het Brabantse Maashees. Op haar sociale media-profielen staat deze locatie nog steeds vermeld.

Uit onderzoek blijkt echter dat de accommodatie inmiddels is verkocht, naar verluidt zo’n twee maanden voor de huidige uitzendingen van B&B Vol Liefde. Tijdens de opnames lijkt Petra dus nog actief een eigen B&B te hebben gehad – iets wat ze zelf niet benoemt in het programma.

Ondernemersambities

Op haar eigen X-profiel (voorheen Twitter) deelt Petra ook haar langetermijndromen. Eén van haar opvallende uitspraken:
“Droom: een eigen bedrijf in Brabant met een kattenhotel en twee bed & breakfasts. Werkelijkheid: 1 bed & breakfast, een massagepraktijk en heel veel dieren.”

Die toekomstdroom – gecombineerd met haar deelname aan het programma – roept bij sommigen de vraag op of liefde wel echt haar hoofddoel is. Of is ze op zoek naar een nieuwe locatie, misschien zelfs in het buitenland, om haar ondernemersplannen voort te zetten?

De website Ditjes & Datjes stelde de vraag treffend:
“Is Petra echt op zoek naar de liefde, of naar een nieuwe plek om haar dromen te realiseren?”

Verwarring bij aankomst

Petra’s entree in het programma verliep ook niet helemaal vlekkeloos. Toen ze arriveerde bij de B&B op Lesbos, waar ze zich had ingeschreven voor een kennismaking met B&B-houdster Petra, ging er iets mis. In plaats van de juiste persoon aan te spreken, stapte ze enthousiast af op medekandidate Lieske – in de veronderstelling dat zij de B&B-eigenaresse was.

Dat zorgde niet alleen voor een wat ongemakkelijk moment op beeld, maar ook voor veel reacties op sociale media. Sommige kijkers vroegen zich hardop af of Petra überhaupt wist voor wie ze zich had aangemeld. Een populaire reactie luidde:
“Ze weet niet eens voor wie ze daar is. Dat zegt toch al genoeg.”

Eerlijk of berekenend?

Hoewel het natuurlijk mogelijk is dat Petra oprechte bedoelingen heeft, zorgt de combinatie van haar zakelijke verleden, toekomstplannen én het moment van haar aanmelding bij B&B Vol Liefde voor de nodige speculaties. De vraag is dan ook: was haar deelname puur romantisch van aard, of speelde er meer?

Een duidelijk antwoord is er (nog) niet. Maar één ding is zeker: Petra is onderwerp van gesprek – zowel bij kijkers als op sociale media. Of ze in het programma de liefde vindt of uiteindelijk toch een andere weg inslaat, zal de komende afleveringen moeten blijken.

Algemeen

Radioduo Marieke Elsinga en Mattie Valk per direct uit elkaar

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Heeft Marieke Elsinga het gehad met de ochtendshow? Radioster klinkt openhartig over vermoeidheid en twijfels

Sinds de succesvolle samenwerking tussen Mattie Valk en Wytze de Jager eindigde, vormt Marieke Elsinga samen met Mattie het nieuwe duo van Qmusic’s ochtendshow. De twee groeiden al snel uit tot een populair radioduo, maar de vraag is of dat team in deze vorm nog lang blijft bestaan. In de podcast KINDEREN laat Marieke namelijk doorschemeren dat de combinatie van haar werk en haar gezinsleven steeds zwaarder begint te wegen.

Drukke jaren

Marieke is in korte tijd moeder geworden van twee kinderen. Tussen haar zwangerschappen door stond ze steeds weer met frisse energie voor de microfoon, maar haar terugkeer naar de ochtendradio lijkt zwaarder dan ooit. In de podcast vertelt ze openhartig over het moeizame ritme: “Mijn wekker gaat om 04.35 uur. En dat hakt erin.”

Ze vergelijkt haar gevoel midden op de dag met een jetlag. “Halverwege de middag probeer ik dan even te slapen als de kinderen ook slapen, maar als dat niet lukt, ben ik echt veel prikkelbaarder.”

De impact van het vroege opstaan

In de aflevering vertelt Marieke over de avonden thuis, waarin ze probeert vroeg naar bed te gaan om genoeg rust te krijgen voor de ochtenduitzending. “Eigenlijk moet ik uiterlijk om 21.30 uur slapen, maar in de zomer is dat al moeilijk, en als de baby dan nog wakker is…”

Ze beschrijft een moment waarop haar dochter Noa vlak voor bedtijd begon te huilen. Haar partner Sander was beneden aan het werk, en Marieke voelde de stress oplopen: “Ik zag de minuten wegtikken. Het was bijna 22.00 uur en ik dacht: ik moet morgen weer vroeg op!” De stress sloeg ook over op de kleine. Uiteindelijk riep ze in alle haast: “Sander, wil jij het overnemen?” gevolgd door een gefrustreerde verzuchting over haar vroege werkritme.

“Ik ben gewoon moe”

De openhartigheid van Marieke levert veel reacties op, zowel begripvol als kritisch. Mediakenner Victor Vlam besprak haar uitspraken in De Oranjezomer en had daar gemengde gevoelens bij. “Ze klaagt echt veel de laatste tijd,” vindt hij. “Natuurlijk is het zwaar om een gezin te combineren met zo’n vroeg werkritme, maar ze krijgt er ook goed voor betaald.”

Volgens Vlam lijkt Marieke bovendien minder ruimte te voelen om op de radio te praten over haar kinderen, omdat sommige luisteraars dat storend zouden vinden. “Ze zegt eigenlijk dat ze daardoor minder kwijt kan op zender, en dat ze zich soms afvraagt of ze door wil gaan.”

De dynamiek met Mattie

De samenwerking tussen Marieke en Mattie werd in het verleden al eens onderwerp van gesprek. Volgens presentatrice Hélène Hendriks stelde het meningsverschil tussen hen weinig voor, maar Vlam ziet dat anders. “Het was echt een ongemakkelijke situatie. En voor een feelgood-ochtendshow werkt dat niet. Daar wil je luchtigheid en een goede sfeer.”

Vlam vermoedt dat Marieke zich hardop afvraagt of deze rol nog bij haar past. “Als je regelmatig uitspreekt dat je twijfelt over doorgaan, dan is dat niet zomaar een gedachte. Dan ben je daar al serieus mee bezig.”

Wat als Marieke stopt?

Mocht Marieke besluiten om de ochtendshow te verlaten, dan zou dat volgens Vlam een flinke uitdaging betekenen voor Qmusic. “Die ochtendshow is cruciaal in de strijd om de nummer 1-positie met Radio 2. Als zij wegvalt, wordt het lastig voor de zender.”

Tegelijkertijd is het duidelijk dat Marieke haar gevoelens niet onder stoelen of banken steekt. Ze deelt haar worstelingen openhartig, en dat wordt door veel luisteraars juist gewaardeerd. In een wereld waar alles snel moet en perfect lijkt, laat Marieke zien hoe moeilijk het is om werk, gezin en persoonlijke gezondheid in balans te houden.

Toekomst onduidelijk

Of Marieke werkelijk op korte termijn vertrekt bij de ochtendshow, is vooralsnog onbekend. Zelf heeft ze nog geen officiële uitspraken gedaan over haar toekomstplannen. Wel is duidelijk dat de balans tussen werk en privé haar bezighoudt. En dat is iets waar veel ouders zich in zullen herkennen.

Lees verder