Algemeen
Gezinsuitbreiding bij de Bauers: ´Dit had niemand nog verwacht!´

De familie Bauer heeft er een bijzonder nieuw lid bij. Geen baby dit keer, maar een pluizige, eigenwijze viervoeter die meteen de show weet te stelen: poes Citroentje. Het kleine bolletje wol is inmiddels een vaste waarde in het warme huishouden van Frans en Mariska Bauer.
Een knuffel met een attitude
Op Instagram deelt Mariska haar liefde voor het nieuwe gezinslid met een vertederende beschrijving: “Klein, zacht en ruikt naar een pasgewassen knuffel.” Maar achter dat snoezige uiterlijk schuilt een pittig karakter. Citroentje mag dan klein zijn, ze weet al heel goed wat ze wil — en vooral ook wat niet.
Niet zonder strijd: Croissantje moet wennen
Voor poes Croissantje, de al langer aanwezige kat in huize Bauer, is de komst van Citroentje even wennen. Waar ze eerst de onbetwiste koningin van het huis was, moet ze nu haar troon delen. Krabpalen, knuffelmomenten en de zonovergoten vensterbank zijn ineens niet meer vanzelfsprekend van haar alleen.
Dagelijkse drama’s in kattenland
De twee katten kunnen het niet altijd even goed met elkaar vinden. Volgens Mariska zijn de diva-discussies aan de orde van de dag. “Het is een beetje GTST in het klein hier,” grapt ze. De spanningen tussen Citroentje en Croissantje zorgen voor de nodige hilarische momenten en kattenkwaad.
De honden zijn verbijsterde toeschouwers
De honden van de familie Bauer kijken volgens Mariska met grote ogen naar het drama dat zich tussen de poezen ontvouwt. Het lijkt alsof zij per ongeluk zijn beland in een realitysoap die niemand hen van tevoren heeft uitgelegd. Een soort Temptation Island, maar dan met snorharen en kattenbakken.
Een huis vol karaktertjes
Met de komst van Citroentje wordt het al levendige huishouden van de Bauers nóg gezelliger — en ook een tikkeltje chaotischer. De mix van honden en katten onder één dak blijkt een bron van vermaak voor het hele gezin, dat met liefde kijkt naar hoe de dieren hun plek opeisen.
Mariska geniet met volle teugen
Hoewel het soms zoeken is naar de juiste balans tussen alle huisdieren, straalt Mariska van plezier. Ze deelt regelmatig foto’s en video’s van het dagelijkse leven met Citroentje, waarbij volgers kunnen meegenieten van de ondeugende streken van de nieuwste aanwinst. Eén ding is zeker: het dier is nu al een publiekslieveling.
Een soap die blijft boeien
Mariska sluit haar Instagrambericht met een knipoog af: “Het wordt me nog een soap hier.” En gelijk heeft ze. Met twee katten met een sterk karakter, honden die niets begrijpen van al dat gedoe en een familie die alles met liefde opvangt, lijkt er nooit een saai moment te zijn bij de Bauers. Het leven met Citroentje is pas net begonnen, maar nu al onvergetelijk.
Dit bericht op Instagram bekijken

Algemeen
Miljoenenjacht-finalist reageert op ‘schamele troostprijs’

Miljoenenjacht keert terug: Donald verlaat de finale met 62.000 euro en een glimlach
De spanning zat er meteen goed in bij de eerste aflevering van het nieuwe seizoen van Postcode Loterij Miljoenenjacht. Kijkers zagen hoe Donald, een fysiotherapeut uit Didam, zich door de verschillende rondes heen wist te spelen en uiteindelijk in de grote finale belandde. Wat volgde was een zenuwslopende strijd, waarbij het geluk niet altijd aan zijn zijde leek te staan. Uiteindelijk koos Donald ervoor om te dealen en ging hij met een bedrag van 62.000 euro naar huis – een prachtige prijs, al bleek er later een miljoen euro in zijn eigen koffer te zitten.
Een vliegende start: een elektrische BMW
De avond begon voor Donald al veelbelovend. In de studio wist hij een splinternieuwe elektrische BMW te winnen, een prijs die voor veel mensen al reden genoeg zou zijn om tevreden naar huis te gaan. Maar Donald had zijn zinnen gezet op de finale en besloot de auto af te slaan. Een gedurfde keuze, die hem uiteindelijk naar de felbegeerde finaleplek bracht.
Op social media werd zijn besluit al direct druk besproken. Sommigen noemden het moedig, anderen vonden het riskant. “Ik zou die auto nooit hebben laten schieten,” schreef een kijker op X. Maar het publiek in de studio reageerde enthousiast en moedigde hem zichtbaar aan om door te gaan.
Spannende rondes en moeilijke keuzes
Eenmaal in de finale begon Donald sterk, maar al snel draaide het geluk. In meerdere rondes haalde hij de koffers met de hoogste bedragen uit het spel, waardoor de spanning toenam. Het moment dat zijn vriendin Laurie een koffer aanwees die uiteindelijk 2,5 miljoen euro bleek te bevatten, was voor veel kijkers een pijnlijk moment. Toch bleef de sfeer in de studio positief en werd er vooral veel gelachen – het spel blijft immers een kwestie van puur geluk.
Donald hield zich kalm, ondanks dat de bedragen op het bord steeds kleiner werden. Hij had nog altijd een paar lage bedragen én de felbegeerde 1 miljoen euro in het spel, wat de spanning alleen maar groter maakte.
Het beslissende moment
Op het moment dat de bank een bod van 62.000 euro deed, was de twijfel zichtbaar. Laurie gaf aan dat ze niet meer verder durfde te spelen. Ze vond de spanning te groot en vreesde dat ze alles kwijt zouden raken als ze zouden doorgaan. Donald nam een moment om na te denken, keek nog eens naar de overgebleven bedragen en besloot toen om de deal te accepteren.
De opluchting was groot, zowel in de studio als bij de kijkers thuis. 62.000 euro is tenslotte een prachtig bedrag waarmee je veel dromen kunt waarmaken. Laurie omhelsde Donald opgelucht, en presentatrice Linda de Mol complimenteerde hem met zijn beslissing.
Het pijnlijkste moment van de avond
Zoals altijd werd er daarna voor de spanning nog ‘doorgespeeld’, zodat de kijkers konden zien wat er in Donalds eigen koffer zat. Het moment waarop bleek dat juist hij de 1 miljoen euro had laten liggen, zorgde voor een collectieve zucht door de studio. Laurie reageerde geschrokken met: “Oh, wat erg!” Donald bleef echter opvallend nuchter en zei glimlachend: “Ach, 62.000 euro is ook een prachtig bedrag.”
Zijn positieve instelling werd door veel kijkers gewaardeerd. “Wat een sportieve finalist,” schreef iemand online. Een ander voegde toe: “Hij had pech, maar hij bleef lachen. Echt klasse.”
Gemengde reacties van kijkers
Zoals altijd bij Miljoenenjacht liepen de reacties op social media uiteen. Een deel van het publiek vond dat Donald te lang had doorgespeeld en noemde hem zelfs “te hebberig”. Anderen waren juist vol lof over zijn lef en doorzettingsvermogen.
“Het is makkelijk praten vanaf de bank,” schreef een fan op Facebook. “Maar als je daar staat met de camera’s op je gericht, is het een totaal andere ervaring. Ik vind het knap dat hij zo rustig bleef.”
Een andere kijker prees juist Laurie: “Ze had gelijk om te zeggen dat hij moest stoppen. Stel je voor dat ze waren doorgegaan en met een paar tientjes naar huis waren gegaan. Dit is een geweldige uitkomst.”
Reactie van Donald en Laurie
Na de uitzending liet Laurie via Facebook weten dat zij en Donald overspoeld zijn met lieve reacties. “Wat onwijs lief om al deze berichten te lezen,” schreef ze. “Hier zit voor ons toch het echte geluk: mensen die met je meeleven en je zoiets moois gunnen, ook als je elkaar niet kent.”
Ze benadrukte dat ze ook blij is voor de studiokandidaat die eerder op de avond de BMW had gewonnen, een prijs die Donald had laten schieten. “Zijn reactie was goud! We zijn blij dat ook hij zo gelukkig is met zijn prijs.”
Laurie sloot haar bericht af met: “Bedankt allemaal. Deze avond en de reacties blijven ons voor altijd bij. Heel veel liefs van mij en Donald (zonder Facebook)!”
Een avond vol emotie en televisie-momenten
De eerste aflevering van het nieuwe seizoen van Miljoenenjacht liet zien waarom dit programma al jaren een kijkcijferhit is. De spanning van het kofferspel, de grote geldprijzen en de emotionele momenten van de kandidaten zorgen keer op keer voor televisie die je bijblijft.
Donald en Laurie hebben ondanks hun gemiste kans op een miljoen een onvergetelijke ervaring gehad. Hun deelname werd gekenmerkt door lef, liefde en een nuchtere houding – precies de elementen die Miljoenenjacht zo geliefd maken.