-

Algemeen

André Hazes samen met moeder Rachel in SBS6-huis: ´Tijd om het uit te praten´

Avatar foto

Gepubliceerd

op

De spanningen binnen de familie Hazes blijven onverminderd onderwerp van gesprek. André Hazes jr. ligt nog altijd overhoop met zijn moeder Rachel Hazes, terwijl zijn zus Roxeanne al langere tijd geen contact meer heeft met haar moeder. In het programma Shownieuws wordt nu gespeculeerd of het geen goed idee zou zijn om de ruziënde familieleden samen te brengen in een televisiesetting.

SBS-programma als interventie?

Aanleiding voor de discussie is het programma Het Waren 2 Fantastische Dagen, waarin bekende Nederlanders in een huis worden gezet om te praten over persoonlijke problemen. Het SBS 6-format lijkt vooral op luchtige therapie met een vleugje entertainment. De vraag die nu speelt: zouden de Hazesjes niet juist gebaat zijn bij zo’n televisie-interventie?

Veel hilariteit om tv-therapie

De show heeft al voor flink wat hilariteit gezorgd, met als dieptepunt de aflevering waarin Leontine Ruiters en Monique Westenberg — beiden exen van bekende mannen — hun ‘zielenroerselen’ deelden. Toch is het programma bij sommige kijkers en Shownieuws-presentatoren geliefd. Dyantha Brooks vroeg zich in de uitzending af wie er in een mogelijk tweede seizoen geplaatst zou moeten worden.

Voorzichtig enthousiasme in de studio

Volgens showbizzverslaggever Bart Ettekoven is de kans groot dat SBS 6 doorgaat met het programma. Zijn collega Emilie Sleven ziet het helemaal zitten als decemberuitzending: “Dan zitten mensen toch thuis, met de kerstboom aan. Lekker tv kijken.” Zij stelt voor om de afleveringen rond de feestdagen te plannen.

Idee: Geer, Goor en Visser

Fotograaf William Rutten komt met een ander voorstel: een huis vol vuurwerk met Gerard Joling, Gordon en René Froger. Emilie Sleven zou daar graag ook Frank Visser bij zien als kalmerende factor: “Dan heb je tenminste iemand die het probeert te sussen.”

Maar waarom geen Hazes-huis?

Bart Ettekoven stelt vervolgens de familie Hazes voor. “Zet André, Rachel en Roxeanne bij elkaar in een huis. Dat zou pas interessant zijn.” Dyantha Brooks is daar direct kritisch over: “Dat is geen tv-therapie meer, dat wordt een format vol ruzie en drama. Jullie willen gewoon bonje op beeld.”

Een kans op verzoening?

Emilie blijft optimistisch. Ze denkt dat er wel degelijk ruimte is voor toenadering binnen de familie. “Misschien zorgt het programma juist voor verzoening. Dat zou een prachtig kerstverhaal zijn.” Volgens haar is het goed als er zaken uitgesproken worden, ook al lijkt de kans klein dat ze daartoe bereid zijn.

Screenshot

Realistisch of onhaalbaar?

Dyantha sluit het echter resoluut af: “Dat gaat niet gebeuren. Die mensen willen elkaar helemaal niet zien, laat staan samen in een huis.” Toch blijft het idee hangen. Want als zelfs een programma als Het Waren 2 Fantastische Dagen mensen kan samenbrengen, wie weet wat er dan mogelijk is voor de familie Hazes. Voor nu lijkt het vooral bij fantasie en suggestie te blijven.

Algemeen

Moeder van Joyce doet ook mee aan B&B Vol Liefde 2025

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Renate uit Rotterdam eerste date van Jean-Paul in B&B Vol Liefde 2025: “Dit is zo buiten mijn comfortzone”

In het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde maken we kennis met Jean-Paul, die in zijn Spaanse Bed & Breakfast openstaat voor de liefde. Zeven dames reizen dit seizoen naar het zonnige zuiden om zijn hart te veroveren. De eerste die haar koffers pakt, is de 52-jarige Renate uit Rotterdam. Zij trapt het avontuur af in aflevering 1 en stapt voor het eerst in lange tijd alleen in het vliegtuig. Spannend? Zeker. Maar ook een kans om zichzelf te verrassen.

Wie is Renate?

Renate is een energieke vrouw met een warme lach, afkomstig uit Rotterdam. Ze is 52 jaar oud en werkt als clubmanager in de fitnessbranche. Ze noemt zichzelf een echte levensgenieter en hoeft niet veel luxe om zich heen om gelukkig te zijn. “Mij maak je blij met een terrasje in de zon, samen zitten en een beetje mensen kijken,” vertelt ze. “Ik hou van lekker eten, een goed gesprek, en ik vind het ook heerlijk om voor anderen te zorgen. Koken is echt iets wat ik graag samen met iemand doe.”

Ze straalt ontspanning en nuchterheid uit, en dat maakt haar meteen een opvallende verschijning in de eerste aflevering. Haar Rotterdamse tongval en openhartigheid zorgen voor een frisse wind bij Jean-Paul’s Spaanse stek.

Waarom schreef ze zich in voor B&B Vol Liefde?

Eigenlijk schreef Renate zichzelf niet in. Het was haar dochter die haar opgaf voor het programma. En hoewel het idee in het begin even moest bezinken, ging ze er uiteindelijk met open hart en nieuwsgierigheid in. Haar interesse in Jean-Paul werd al snel gewekt: “Wat me opviel, was zijn sympathieke uitstraling. Hij lijkt me een gezellige man, die ook echt zorgzaam is. En eerlijk is eerlijk: een grote man vind ik toch ook wel aantrekkelijk.”

Voor Renate is het belangrijk dat een partner zowel kan aanpakken als genieten van de kleine dingen in het leven. Die balans denkt ze bij Jean-Paul mogelijk te vinden.

Eerste indruk: warm en positief

Jean-Paul was duidelijk onder de indruk van Renate bij hun eerste ontmoeting. “Ze zag er verzorgd uit, kwam heel vriendelijk over,” vertelt hij. “Ze zou zomaar eens mijn type kunnen zijn.” De klik lijkt er vanaf het eerste moment te zijn, al is Renate in het begin nog wat gespannen. Niet vreemd natuurlijk, als je alleen naar Spanje afreist om een totaal onbekende man te ontmoeten op televisie.

Renate zelf is ook benieuwd hoe het zich verder zal ontwikkelen: “Ik ben hier niet met een vooropgezet plan, ik wil gewoon kijken of er een echte klik ontstaat. En als het niets is, dan heb ik in elk geval een avontuur beleefd.”

Buiten haar comfortzone

Wat Renate’s verhaal zo bijzonder maakt, is dat ze heel eerlijk is over hoe spannend ze het vindt. “Ik heb al jaren niet meer alleen gevlogen,” vertelt ze. “Dit is zo ver buiten mijn comfortzone, maar juist daarom wilde ik het doen.” Het programma is voor haar niet alleen een zoektocht naar liefde, maar ook een kans om uit haar dagelijkse routine te stappen en zichzelf opnieuw te ontdekken.

Wat zoekt ze in een relatie?

Renate zoekt een man die met beide benen op de grond staat, maar die ook plezier maakt. Ze houdt van mensen met humor, energie en warmte. Iemand die niet bang is om de handen uit de mouwen te steken, maar ook tijd maakt voor gezelligheid. “Je moet samen kunnen lachen, maar ook kunnen praten als het even wat minder gaat,” legt ze uit.

Of Jean-Paul die man is, moet nog blijken. Maar dat er in ieder geval een oprechte interesse is van beide kanten, is duidelijk.

Wat kunnen we verwachten?

De komende afleveringen van B&B Vol Liefde laten zien of Renate haar draai weet te vinden in Spanje, en of de vonk daadwerkelijk overslaat tussen haar en Jean-Paul. Zal haar voorzichtige begin overgaan in een warme band? Of blijft het bij een vriendschappelijke ontmoeting onder de Spaanse zon?

Wat het ook wordt, Renate is in elk geval een vrouw die zich kwetsbaar durft op te stellen en met open vizier de liefde tegemoet treedt. En dat maakt haar nu al een van de meest sympathieke deelnemers van dit seizoen.


Blijf op de hoogte van alle ontwikkelingen in B&B Vol Liefde 2025 en ontdek of Renate en Jean-Paul samen hun droomleven onder de Spaanse zon gaan waarmaken.

Lees verder