-

Algemeen

Nicolette Kluijver neemt heftig besluit: ´Ik draai er niet meer omheen´

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Nicolette Kluijver staat aan de vooravond van een nieuw hoofdstuk in haar leven. De bekende presentatrice, vooral bekend van Expeditie Robinson, heeft haar woning in Aalsmeer in de verkoop gezet. De reden? Ze gaat samenwonen met haar grote liefde Milan Zolak, met wie ze inmiddels ruim een jaar een relatie heeft.

Villa nog geen jaar in bezit

De villa in kwestie is nog maar kort in het bezit van Nicolette. In juni 2024 kocht ze het vrijstaande huis voor ongeveer 652.000 euro. Nu, nog geen jaar later, staat de woning alweer te koop. De vraagprijs is flink omhooggeschroefd: zo’n 800.000 euro. Mocht ze deze prijs ontvangen, dan betekent dat een winst van ruim anderhalve ton.

Wat krijg je voor acht ton?

Wie interesse heeft in het huis krijgt daar een royale woning van 179 vierkante meter voor terug, gelegen op een perceel van 470 vierkante meter. De villa beschikt over meerdere slaapkamers, een ruime tuin met een bijgebouw dat twee extra kamers telt, en er is plek voor vier auto’s – inclusief laadpaal voor elektrisch rijden. Een perfecte gezinswoning, maar Nicolette kiest er nu voor om verder te bouwen aan haar toekomst met Milan.

Liefde op het eerste gezicht

De relatie tussen Nicolette en Milan begon in 2023, toen de twee elkaar tegen het lijf liepen op Bonaire. Nicolette woonde daar tijdelijk en Milan verbleef er vanwege zijn werk bij Defensie. Tijdens een afscheidsfeest, waarvoor ook Nicolette was uitgenodigd vanwege haar inzet voor een goed doel, sloeg de vonk direct over. “Toen ik hem daar zag staan in zijn uniform, wist ik meteen dat hij mijn type was,” vertelde ze eerder in een interview.

Verleden achter zich gelaten

De presentatrice scheidde in 2020 van Joost Staudt, met wie ze eerder een gezin vormde. Sindsdien is ze voorzichtig geweest in de liefde, maar in Milan lijkt ze de rust en stabiliteit te hebben gevonden die ze zocht. “Het voelt alsof alles op zijn plek is gevallen,” aldus Nicolette in januari.

Samen de wereld verbeteren

Wat de band tussen Nicolette en Milan nog sterker maakt, is hun gezamenlijke inzet voor vrijwilligerswerk. Afgelopen jaar brachten ze samen tien dagen door in Senegal en Gambia, waar ze scholen bezochten en zich inzetten voor lokale kinderen. “Toen dacht ik echt: waar op de wereld vind je een man die in zijn vrije tijd vrijwilligerswerk doet?”, zei ze vol bewondering.

Nieuwe toekomst in zicht

Het samenwonen markeert een belangrijke stap in hun relatie. Hoewel het voor Nicolette betekent dat ze afscheid moet nemen van haar woning in Aalsmeer, is ze klaar om verder te bouwen aan een toekomst met Milan. De beslissing lijkt niet impulsief genomen, maar juist een weloverwogen keuze gebaseerd op diepe verbondenheid.

Liefde en idealen verenigd

Met Milan aan haar zijde lijkt Nicolette zowel liefde als idealen te hebben gevonden. De twee delen dezelfde waarden, zetten zich in voor anderen en genieten zichtbaar van het leven samen. De verkoop van haar villa symboliseert het begin van een nieuw avontuur – eentje waarin liefde, samenwerking en maatschappelijke betrokkenheid centraal staan.

Algemeen

Imiteerde Máxima Donald Trump nu wel of niet? DIT was er echt aan de hand

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Máxima haalt de voorpagina’s met opvallende mimiek: ‘Trump-imitatie’ of gewoon toeval?

Koningin Máxima heeft opnieuw de aandacht getrokken tijdens een officieel fotomoment. Niet vanwege haar outfit of een speech, maar door een kort moment van gezichtsuitdrukking dat bij sommigen in het verkeerde keelgat schoot. Tijdens een bijeenkomst aan het einde van de NAVO-top ging er plots een video rond waarin ze even een opvallende mondbeweging maakt – volgens sommigen verdacht veel lijkend op een bekende grimas van Donald Trump.

Een opmerkelijk fragment tijdens het fotomoment

De setting was zoals we die kennen van internationale toppen: strak georganiseerd, diplomatiek geladen en met veel camera’s in de buurt. Tijdens het ochtendmoment bij paleis Den Bosch, vlak voor vertrek van de internationale gasten, stond Máxima zij aan zij met koning Willem-Alexander. Terwijl de cameralenzen klikten, was te zien hoe ze kort een beweging met haar mond maakt. De timing? Net op het moment dat de Amerikaanse president Donald Trump in beeld was.

En dat bleef niet onopgemerkt.

Amerikaanse reacties: verontwaardiging bij Trump-aanhangers

Vooral aan de andere kant van de oceaan leidde het fragment tot ophef. Volgens bronnen zoals het NRC voelen sommige Amerikaanse media en aanhangers van Trump zich beledigd. Ze menen dat Máxima de voormalige president zou hebben nagebootst of zelfs belachelijk gemaakt — precies op het wereldtoneel, voor het oog van tientallen camera’s.

In sommige online forums en socialmediakanalen wordt zelfs gesuggereerd dat de koningin zich politiek zou hebben uitgesproken via haar lichaamstaal. Termen als “respectloos” en “persona non grata” doken op, vooral onder fervente Trump-supporters.

Maar… was het eigenlijk wel bedoeld als imitatie?

Nederlandse mediakenners denken van niet. Sterker nog: de meeste insiders vinden de ophef zwaar overtrokken.

Zo zegt RTL Boulevard-presentator Aran Bade: “Nee, dat kan ik me écht niet voorstellen. Zoiets doe je niet bewust tijdens een officieel moment.” Ook mode-expert Leco van Zadelhoff gelooft niet in de theorie van een nabootsing: “Het zag er voor mij uit als een vorm van mondontspanning. Niet als iets wat je bedoelt om op te vallen.”

Eenzelfde geluid klinkt bij Luuk Ikink, die eveneens denkt dat mensen “veel te veel in het moment lezen”. “Waarschijnlijk wilde ze gewoon wat zeggen en kwam het er wat ongemakkelijk uit. Dat gebeurt ons allemaal weleens.”

Amerikakenner: ‘Typische Trump-mimiek, maar Máxima deed iets heel anders’

Volgens Amerikakenner Michiel Vos zijn Amerikanen erg gewend aan de specifieke gezichtsuitdrukkingen van hun voormalige president. “Trump heeft inderdaad een terugkerende mimiek: mond open, mond dicht, tanden zichtbaar, dan weer niet. Daar zijn Amerikanen gevoelig voor. Maar dat betekent nog niet dat elke persoon die even zijn mond beweegt een imitatie uitvoert.”

Vos denkt dan ook dat het om een ongelukkig getimede beweging ging, zonder dubbele laag: “Máxima is altijd erg professioneel. Zo’n gebaar bewust uitvoeren tegenover een president? Nee, dat geloof ik niet.”

Internet lacht… en kijkt massaal

Ondanks – of juist dankzij – de ophef verspreidde het filmpje zich razendsnel online. Op TikTok en X verschenen talloze montages, slow-motionanalyses en zelfs korte parodieën. Wat voor sommigen op sociale media een diplomatiek schandaal leek, was voor anderen simpelweg voer voor humor en satire.

“De beelden zijn vooral erg grappig,” klinkt het op platformen als Reddit en Instagram. “Máxima had een ongemakkelijk momentje. Iedereen maakt dat mee. Het is ook wel weer typisch dat dit dan wereldwijd nieuws wordt.”

De kracht (en kwetsbaarheid) van non-verbale communicatie

Het incident toont opnieuw hoe scherp de wereldpers tegenwoordig let op elke beweging van publieke figuren. In een tijd waarin elk handgebaar, blik of grimas in een paar seconden de wereld overgaat, is het soms lastig om het verschil te zien tussen een toevallige mimiek en een bewuste boodschap.

Toch lijken de kenners het eens: dit was geen politieke steek onder water, geen imitatie of statement, maar gewoon een menselijk moment van een koningin die – net als iedereen – af en toe haar gezicht ontspant.


Conclusie: storm in een digitale theekop?

Of het nu een misverstand was of gewoon een ongelukkige timing: het filmpje is alweer op weg om een van de meest besproken momenten van de NAVO-top te worden. Maar voor koningin Máxima is de boodschap van haar experts duidelijk: gewoon ademhalen, glimlachen en doorgaan.

Wil je dat ik dit artikel uitbreid tot 1100 woorden met meer achtergrond over Máxima’s diplomatieke stijl of eerdere mediagevallen? Laat het weten!

Lees verder