-

Algemeen

Monique niet blij met nieuwe relatie André Hazes: ‘Wist van niks’

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Monique Westenberg verrast door nieuwe relatie André Hazes: “Ze vermoedt dat het al langer speelt”

De liefde tussen André Hazes en Monique Westenberg lijkt definitief verleden tijd. Slechts twee maanden na de bekendmaking van hun breuk, heeft André zijn nieuwe relatie met Noa Braaf bevestigd. Voor Monique kwam dit nieuws volgens juicekanaal Realityfbi als een complete verrassing – en dat heeft haar diep geraakt.

Plotseling nieuws

Het nieuws dat André een nieuwe vriendin heeft, sloeg volgens bronnen in als een bom bij Monique. “Ze hoorde het pas toen het via de media naar buiten kwam,” meldt Realityfbi op Instagram. Terwijl het grote publiek net hoorde over de nieuwe liefde van de volkszanger, zou Monique van niets hebben geweten.

Volgens het juicekanaal zou André zijn relatie met Noa Braaf in eerste instantie nog hebben ontkend, maar heeft hij nu bevestigd dat de twee aan het daten zijn. Noa, de 24-jarige dochter van volkszanger Denny Braaf, is de nieuwe vrouw aan de zijde van André Hazes.

Wantrouwen groeit

De tijdlijn roept bij Monique veel vragen op. Volgens Realityfbi zou zij het vermoeden hebben dat de band tussen André en Noa al langer bestaat dan naar buiten is gebracht. “Ze heeft geen harde bewijzen, maar het gevoel bekruipt haar dat deze relatie niet pas onlangs is begonnen,” aldus het kanaal.

Insiders laten weten dat Monique vermoedt dat André en Noa al maanden met elkaar in contact zijn, wellicht zelfs tijdens of vlak na het evenement Holland Zingt Hazes in maart.

“Hij wil met haar trouwen”

Realityfbi stelt zelfs dat André tijdens privégesprekken zou hebben laten vallen dat hij toekomstplannen heeft met Noa. “We hebben gesprekken ingezien waaruit blijkt dat er al sinds maart contact is. André zou zelfs gezegd hebben dat hij met Noa wil trouwen,” aldus het kanaal. Hoewel deze berichten niet officieel zijn bevestigd, zorgen ze voor veel reuring onder fans en volgers.

Een bittere nasmaak

Voor Monique is dit een pijnlijke ontwikkeling. De breuk tussen haar en André leek aanvankelijk in goed overleg te zijn verlopen, maar de snelle opkomst van een nieuwe liefde zorgt voor onzekerheid en teleurstelling. Zeker als het klopt dat deze relatie al speelde vóór het officiële einde van hun eigen.

Of Monique zich publiekelijk gaat uitspreken over de situatie, is nog onduidelijk. Tot nu toe heeft zij zich opvallend stil gehouden. Wel is bekend dat zij in het verleden vaak haar gevoelens deelde op sociale media, wat suggereert dat een reactie niet uitgesloten is.

André kiest opnieuw voor vernieuwing

Dat André Hazes snel schakelt in zijn liefdesleven is niet nieuw. Zijn relaties kenmerken zich door intensiteit, maar ook door onrust. Toch lijkt hij dit keer vastberaden. Volgens zijn management is er tijdens zijn relatie met Monique niets gebeurd dat op ontrouw duidt. “De nieuwe relatie begon pas na de breuk,” luidt hun verklaring.

Voor het publiek blijft het gissen. De tijd zal leren hoe serieus de relatie tussen André en Noa is – en of Monique er ooit meer over zal loslaten.

Volg ons voor het laatste nieuws over BN’ers, relaties en mediaontwikkelingen.

Algemeen

Vertrokken B&B Vol Liefde-Rinus doet pijnlijke onthulling over Ingrid en bevestigt wat kijkers al dachten

Avatar foto

Gepubliceerd

op

Rinus over vertrek bij Ingrid in B&B Vol Liefde: “Het voelde meer als klussen dan als daten”

Rinus reisde met hoge verwachtingen naar Griekenland om bij Ingrid zijn kans op de liefde te wagen. Maar in plaats van romantische momenten, stonden vooral klusprojecten op het programma. Na zijn vertrek sprak hij er al openhartig over, maar nu deelt hij nieuwe details over zijn tijd bij Ingrid.

Van romantische plannen naar klusprojecten

Volgens Rinus begon zijn verblijf veelbelovend, maar al snel draaide het meer om verf, gereedschap en tuinhandschoenen dan om gesprekken bij zonsondergang. “Echt serieuze gesprekken en uitstapjes heb ik gemist,” vertelt hij aan RTL Boulevard. “Zelfs een gepland bezoekje aan het kasteel ging niet door, want er moesten eerst nog klusjes worden gedaan.”

Hij had gehoopt op quality time samen, maar kreeg vooral het gevoel dat hij als een soort extra hulp werd ingezet. “Het heet B&B Vol Liefde en niet B&B Voor Klussen,” zei hij bij zijn afscheid tegen Ingrid.

Ingrid’s prioriteiten volgens Rinus

Rinus denkt dat Ingrid simpelweg andere prioriteiten had. “Het leek wel alsof klussen voor haar het belangrijkste in het leven is. Klussen, klussen, klussen – in plaats van samen iets leuks ondernemen.”

Hoewel hij zichzelf omschrijft als een “stukje romanticus”, merkte hij dat er weinig ruimte was voor die kant van hem. “Ik miste kleine momenten van affectie en toegankelijkheid. Er was geen sprankje romantiek, en dat voelde ik vanaf het begin.”

Een muur om haar heen

Volgens Rinus heeft Ingrid zelf toegegeven dat het voor anderen moeilijk is om tot haar door te dringen. “Ze zei dat ze een muur om zich heen heeft gebouwd, en dat heeft natuurlijk te maken met haar verleden. Ik denk dat het daardoor lastig is om echt een connectie met haar te maken.”

Ondanks zijn teleurstelling kijkt hij zonder wrok terug. “Ik gun haar oprecht het beste, en ook de deelnemers die na mij kwamen. Maar eerlijk gezegd vraag ik me af of ze op deze manier ooit een match gaat vinden.”

Geen liefdesvonk

Voor Rinus stond zijn besluit om te vertrekken al even vast, al vond hij het geen gemakkelijke stap. “Ik kwam voor de liefde, maar kreeg het gevoel dat die zoektocht niet wederzijds was. Op een gegeven moment moet je dan eerlijk zijn naar jezelf én naar de ander.”

Nieuw hoofdstuk

Nu Rinus terug is in Nederland, laat hij het avontuur achter zich. Toch kijkt hij met gemengde gevoelens terug op zijn tijd in Griekenland. “Het was een ervaring die ik niet had willen missen, maar ik had gehoopt op meer gedeelde momenten, zonder dat er altijd een hamer of verfkwast aan te pas kwam.”

Lees verder